Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид / 15.10 / 21:45ч.

Мнениеот Middlesbrough » 16 окт 2016 11:21

sapio0o написа:
Middlesbrough написа:2-1 :geek:
Реал са в слаба форма , имат доста ключови футболисти , които са в лазарета , в Севиля се играе трудно .

Red_Neck написа:2:2 от мен.


Роналдо бе трагичен, но самото гифче е подходящо за този момент. :lol:

Изображение

Честита победа. Единствено не съм доволен, че отново опропастяваме една редица положения. Днес случихме на сравнително отворен отбор и го наказахме. Да видим дали можем и срещу затворени в следващите мачове. Следва Легия. Там може да си оправим головата разлика, че Дортмунд към момента водят.

Явно повече ми се е искало :mrgreen: , реалноста обаче беше друга в мача 8-)
Кр7 е проключил курса 8-)
Марсело е голяма класа , но в защита хич го няма :oops:


Офтопик:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот sapio0o » 16 окт 2016 12:33

А, приключил. Пак ще си ниже по 50-60 парчета на сезон, но вече я няма красотата в играта му. Я докосне 5-10 пъти топката, я не. :oops: Абе да си върне там формата от 14/15, когато с по едно докосване нижеше всеки отбор, а дрибълите ще ги оставим на Меси. :lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот Middlesbrough » 16 окт 2016 12:42

sapio0o написа:А, приключил. Пак ще си ниже по 50-60 парчета на сезон, но вече я няма красотата в играта му. Я докосне 5-10 пъти топката, я не. :oops: Абе да си върне там формата от 14/15, когато с по едно докосване нижеше всеки отбор, а дрибълите ще ги оставим на Меси. :lol:

Според мен е приключил курса и то не от този сезон ... скоро ще стане и на 32 , и тука не говорим само за дрибъл , много футболисти имат дрибъл не само Меси , макар той да е номер 1 там , но Меси няма нищо общо тука както и да е :Д
Все пак времето ще покаже де , но добрите игри на Роналдо са в миналото , я вкарай някой друг гол на слабацит и това ще е , не го чакайте да ви измъква 8-) , миналия сезон май само вс германците у Мадрид се показа , късмета при него беше че Реал и Португалия взеха важните титли и сигурно ще му я дадат златната топка !
Роналдо не е отборен играч , него го интересува само да вкара 8-)


Офтопик:

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот Hohohoho » 16 окт 2016 12:46

А и на Камп Ноу напомни за себе си миналия сезон :mrgreen: Ама напоследък повече пречи, отколкото помага. Ще е голяма гавра, ако вземе златната топка, особено за хората, които са му гледали повечето мачове.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот sapio0o » 16 окт 2016 12:50

Абе и тука напомни, пък и като цяло игра добре в самия мач, но иначе си прав общо взето. Аз отдавна мърморя, че не е същия играч и че ме дразни. :lol: Златната топка я заслужава Пепе според мен, макар че много хора ще ми се смеят за това. Също Гризман, а донякъде и Суарес.

Изображение

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот Middlesbrough » 16 окт 2016 12:55

А бе Роналдо би трябвало да ви влачи на гръб, нали уж е най :roll: , а то май повече пречи , станал е голямо дърво :oops:
Суарез е същия , само че той повече избухва , но пропуските които прави са шокиращи , но пък вкарва от супер трудни положения , най - лудия футболист за мен !

Гризман за мен трябва да я вземе 8-)

Ковачич ме кефи от вашите :oops:


Офтопик:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот sapio0o » 16 окт 2016 13:00

Ако трябва да сме обективни Роналдо направи силен сезон в ШЛ. 11 гола в груповата фаза, после сам победи Рома и Волфсбург. Срещу Сити игра един мач, при това не напълно възстановен, а във финала по традиция срещу Атлетико на Симеоне го нямаше никакъв. Т.е имаше своята роля за купата. В първенството бе на ниско ниво, особено при Бенитес. Ако не се лъжа не вкара нито един гол срещу отборите от топ 8 до идването на Зидан, което говори само по себе си. На европейското също имаше своята роля. Измъкна Португалия от груповата фаза в решаващия мач, после асистенция срещу Хърватия и гол срещу Уелс на полуфинала.

Ковачич се развива с всеки следващ мач. Може би говорим за заместникът на Модрич. Уникален талант.

Гризман я заслужава, но двата загубени финала ще го спрат. Трудно се печели ЗТ без нито един трофей за сезона. Роналдо с два и 51 гола изглежда като изявен фаворит, макар чисто игрово да не попада и в топ 10 на футболистите през годината.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот Middlesbrough » 16 окт 2016 13:08

sapio0o написа:Ако трябва да сме обективни Роналдо направи силен сезон в ШЛ. 11 гола в груповата фаза, после сам победи Рома и Волфсбург. Срещу Сити игра един мач, при това не напълно възстановен, а във финала по традиция срещу Атлетико на Симеоне го нямаше никакъв. Т.е имаше своята роля за купата. В първенството бе на ниско ниво, особено при Бенитес. Ако не се лъжа не вкара нито един гол срещу отборите от топ 8 до идването на Зидан, което говори само по себе си. На европейското също имаше своята роля. Измъкна Португалия от груповата фаза в решаващия мач, после асистенция срещу Хърватия и гол срещу Уелс на полуфинала.

Ковачич се развива с всеки следващ мач. Може би говорим за заместникът на Модрич. Уникален талант.

Гризман я заслужава, но двата загубени финала ще го спрат. Трудно се печели ЗТ без нито един трофей за сезона. Роналдо с два и 51 гола изглежда като изявен фаворит, макар чисто игрово да не попада и в топ 10 на футболистите през годината.

Съгласен съм :oops: :lol: обаче 11 гола в груповата фаза бяха срещу боксовите круши :oops:
Та Роналдо дори не е най - добрия играч във вашия отбор :oops:
Модрич , Кроос , та дори и Бейл , Марсело също един Каземиро също ви беше ключов ...
Роналдо дразни и с поведението си като капак 8-)
Ся срещу Легия може да направи мача на сезона си :mrgreen:


Офтопик:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот sapio0o » 16 окт 2016 13:22

Не мога да не се съглася. И все пак има едно голямо но! Разликата е, че с него на терена ангажираме всяка противникова защита да го пази, което малко или много може да отвори пространство за останалите. Загледай се как в момента щом получи топката бива атакуван като за последно. :lol: Самото име Роналдо стряска опонента, а и винаги може да избухне както срещу вас на кампа. Този сезон ни спаси срещу Спортинг в 90-та минута, за да дойде после и голът на Мората - 3 точки. 8-) После попадение и ключов пас срещу Дортмунд - 1 точка в Германия. Дори при това си ниво е важен футболист. Най-доброто му качество е, че винаги извлича максимумът от всяка ситуация. Трябват му 2 сантиметра пространство и наказва всяка противникова грешка.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ла Лига: Бетис - Реал Мадрид - 1:6 FT

Мнениеот Middlesbrough » 16 окт 2016 13:29

И това го има факт , вчера май изпусна на празна врата с левачката от 1-2 метра :oops:
Суарез и той така :mrgreen: :mrgreen: само , че неговото беше с глава :mrgreen:


Офтопик:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта