Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 aet)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот sapio0o » 10 авг 2016 00:27

YANTRA_FOREVER написа:Честит ви трофей :P Жалко за загубата, но това практически си е една контрола с по-голям залог. Рано е още, личи си, че играчите все още не са усвоили напълно новата тактика и стила на игра, но ще се получи. Толкова уверена и спокойна игра, със задържане на топката (в редовното време) рядко се вижда срещу отбор като РМ. От новите Васкес и Кийотаке ми харесаха най-много. Женя също вече е готов за по-сериозна роля в отбора.
Дано давате достатъчно шансове на Асенсио.

Яд ме хвана за вас, защото искахте повече победата. Още повече, че за трето поредно лято цъкате в тоя мач и все губите. Айде напълнете ми душата тия дни срещу каталунците, моля. :twisted:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот Hohohoho » 10 авг 2016 00:30

TodorT написа:
Hohohoho написа:
Thsmith написа:Честита купа, а Перез да не се помайва и да почва да харчи :lol:

Това е в общи линии. Няма да се размине без бъркане в кесията.

Мората го взеха за втори нападател. Асенсио явно ще му дават шанс. Аз лично не очаквам да правим още трансфери това лято. Погба може би бе вариант, но не и за толкова пари, а МЮ бяха доста настоятелни. По-скоро си мисля, че това ще е отборът за новия сезон.

Аз за Мората само мрънках какъв невероятен талант сме изгубили и колко е добър, докато беше в Юве, докато повече форумци му сипваха с големия черпак, а той милия на европейското и днес ме накара да се правя на ударен, че да не се сетят за мене. С Карим като първи и Мората като втори избор се заформя атомно нападение.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот sapio0o » 10 авг 2016 00:31

Всъщност в момента едни други фенове ги е яд повече от тези на Севиля. Поне така ми говори интуицията де.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот TodorT » 10 авг 2016 00:33

sapio0o написа:
YANTRA_FOREVER написа:Честит ви трофей :P Жалко за загубата, но това практически си е една контрола с по-голям залог. Рано е още, личи си, че играчите все още не са усвоили напълно новата тактика и стила на игра, но ще се получи. Толкова уверена и спокойна игра, със задържане на топката (в редовното време) рядко се вижда срещу отбор като РМ. От новите Васкес и Кийотаке ми харесаха най-много. Женя също вече е готов за по-сериозна роля в отбора.
Дано давате достатъчно шансове на Асенсио.

Яд ме хвана за вас, защото искахте повече победата. Още повече, че за трето поредно лято цъкате в тоя мач и все губите. Айде напълнете ми душата тия дни срещу каталунците, моля. :twisted:

Е ма'ани :lol: За 120 минути с 5 удара (3 точни) към нашата врата. Кико Касия щеше да заспи този мач, не знам къде видя, че повече са искали победата :lol: Абсолютно безинтересен мач до изравнителния гол за 2:2. В продълженията бяхме по-напористи и по-свежи и заслужена победа.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот paceto » 10 авг 2016 00:34

sapio0o написа:Всъщност в момента едни други фенове ги е яд повече от тези на Севиля. Поне така ми говори интуицията де.


Кои? :roll: :mrgreen:

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 10 авг 2016 00:39

sapio0o написа: Яд ме хвана за вас, защото искахте повече победата. Още повече, че за трето поредно лято цъкате в тоя мач и все губите. Айде напълнете ми душата тия дни срещу каталунците, моля. :twisted:

Ами да, малко е кофти да губим втори път поред по такъв начин, но то си личи, че и за самите играчи не е чак такава трагедия. В крайна сметка серията от три мача срещу много силни отбори си е отличен завършек на подготовката, каквото и да стане. Надявам се срещу Барселона обаче да има и положителен резултат. Там и атмосферата ще е много по-футболна, а и все пак национален трофей не трябва да попада в каталунски ръце :mrgreen: Не успяхме да защитим кралската купа, дано поне тази спасим :lol: Аз може и да се шегувам, но за испанските привърженици и това го има като мотивация в мачовете срещу Барселона, така че ще е още по-интересно.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот Furious_Monk » 10 авг 2016 00:41

Има нещо вярно, дори и валенсианци мразят каталунците заради техния сепаратизъм, макар че към баските повечето са по-благосклонни.

Общо взето в Испания Барселона е считан за циганския отбор на страната.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот sapio0o » 10 авг 2016 00:42

Не се сдържах. :lol:

Now after Ramos scored that goal, Ronaldo definitely deserves FIFA Ballon d'Or. I mean Eder's and Ramos' strike in UCL and Euro were both outstanding.


В интерес на истината испанските отбори и тази купа я имат най-много във витрината си. И то май друго не остана? ШЛ, ЛЕ, суперкупа, европейски първенства.. а, световното само. Е, има време.

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот CSKA69 » 10 авг 2016 01:06

Честита Суперкупа на всички мадридисти! За мача няма какво толкова да се каже - част от предсезонната подготовка си е, обаче няма как да не ме изкефи този шампионски манталитет, който демонстрират играчите на Реал от няколко години насам.. Вярвам, че малко отбори биха искали да играят на финал срещу Реал Мадрид в момента - така, както и трябва да бъде по принцип ;) 8-)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13349
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 ae

Мнениеот sapio0o » 10 авг 2016 01:32

Има нещо такова. КНК 2011-та с продължения, 2014-та с гол в последните минути. Десетата се сещате, 11-та с дузпи и сега пак драми. Само суперкупата 2014-та се явява лека. 2013-та пък паднахме от комшиите.

Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта