Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля - 2:2 (3:2 aet)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот paceto » 10 авг 2016 00:20

Зидан влезе в историята. :)
И в клуба и като 5-ят, който вдига купата след като вече го е правил и като играч. :)

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13341
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот sapio0o » 10 авг 2016 00:21

Свърши се най-сетне. Голяма мъка за наблюдаване. Много нерви хвърлих, но Дани се погрижи да ми мине. Пореден финал, изпълнен с много, много напрежение. Не бива да спираме обаче. Този мач трябва да служи за обица на ухото.

И ето колко ги е яд онези. Това вече ми оправи вечерта. :twisted:

And Ramos gets his hat trick!
Great assist by Madrid's new signing Andre Gomes.

#‎BFJ‬
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот Hohohoho » 10 авг 2016 00:22

rmfan5 написа:1-ви мач за сезона пичове и вече ревете здраво.
Тепърва ще влизат в ритъм.

В последните сезони сме или в ритъм и януари излизаме, или до януари влизаме в ритъм. #аман и да вземем една титла в Испания, че много калъфки, много нещо. Пък, ако това беше мач от първенството сме -2 точки.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13341
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот sapio0o » 10 авг 2016 00:22

Между другото очаквам скоро да обявят Роналдо за герой на мача и лидер. Само да постне нещо в социалните мрежи. :lol: Не го приемайте лично де. 8-)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот TodorT » 10 авг 2016 00:23

Айде честит трофей! :) Много скучен мач до 90-тата минута, ама много! Най-скучният мач с СК, който съм гледал. :oops: И двата отбора като в приятелски мач- никаква емоция, дори при гола на Коноплянка никаква радост, публиката една заспала.... абе скука. :lol: Добре, че е Серхио с 93-тата минута 8-) И все пак не мисля, че трябва да правим трагедии от представянето тази вечер. В подготовката играхме далеч по-добре. Да не забравяме, че бяхме без 7 (седем) основни футболисти тази вечер, което дава отражение. Асенсио не е Бейл все пак. А и тази вечер играехме не срещу Леванте, а срещу Севиля- носител на ЛЕ от последните 3 сезона. Победителите не ги съдят. Тръгнахме с победа, има още какво да се желае, дано да няма контузии, да се върнат и другите играчи и така. Засега толкова, тепърва ще влизат в ритъм. Това важи за всички отбори към днешна дата! ;)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот paceto » 10 авг 2016 00:23

sapio0o написа:И ето колко ги е яд онези. Това вече ми оправи вечерта. :twisted:

And Ramos gets his hat trick!
Great assist by Madrid's new signing Andre Gomes.

#‎BFJ‬


Колко са жалки горките, че чак да ги съжалява човек как се прояждат от омраза. :twisted: :mrgreen:

Колко ли пари струва Карвахал след като виждаме други играчи за какви суми се продават? Едно 100 млн. за Данчо не му мърдат особено сега след финала. :twisted:

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 10 авг 2016 00:23

Честит ви трофей :P Жалко за загубата, но това практически си е една контрола с по-голям залог. Рано е още, личи си, че играчите все още не са усвоили напълно новата тактика и стила на игра, но ще се получи. Толкова уверена и спокойна игра, със задържане на топката (в редовното време) рядко се вижда срещу отбор като РМ. От новите Васкес и Кийотаке ми харесаха най-много. Женя също вече е готов за по-сериозна роля в отбора.
Дано давате достатъчно шансове на Асенсио.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот TodorT » 10 авг 2016 00:25

Hohohoho написа:
Thsmith написа:Честита купа, а Перез да не се помайва и да почва да харчи :lol:

Това е в общи линии. Няма да се размине без бъркане в кесията.

Мората го взеха за втори нападател. Асенсио явно ще му дават шанс. Аз лично не очаквам да правим още трансфери това лято. Погба може би бе вариант, но не и за толкова пари, а МЮ бяха доста настоятелни. По-скоро си мисля, че това ще е отборът за новия сезон.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот Thsmith » 10 авг 2016 00:26

YANTRA_FOREVER написа:Дано давате достатъчно шансове на Асенсио.

То не е лошо момчето, но според мен е по-добре да ви го пратим и примерно вие да му давате шансове, а като стане готов... да си идва :lol: По добре звучи, а не да се жертва Франциско или Джеймс.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Суперкупа на Европа / Реал Мадрид - Севиля / 09.08.2016г

Мнениеот paceto » 10 авг 2016 00:26

YANTRA_FOREVER написа:Честит ви трофей :P Жалко за загубата, но това практически си е една контрола с по-голям залог. Рано е още, личи си, че играчите все още не са усвоили напълно новата тактика и стила на игра, но ще се получи. Толкова уверена и спокойна игра, със задържане на топката (в редовното време) рядко се вижда срещу отбор като РМ. От новите Васкес и Кийотаке ми харесаха най-много. Женя също вече е готов за по-сериозна роля в отбора.
Дано давате достатъчно шансове на Асенсио.


За втора поредна година не ви върви в този финал и пак падате в продълженията. :)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта