Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 27 фев 2016 21:07

Hohohoho написа:Tуй, ако го е казал, да му посочват вратата. Има-няма 3-4 мача (говорим за нещо по-оспорвано), в които присъстивето му да се е отразило положително. Туй реалити шоу, дето го имаме за отбор трябва да му се сложи край.

Ами съдейки по гол, гонг, спортал и разни други испански странички, пък и на други места, да, казал го е. Наглостта на португалеца няма край. Навсякъде го мразят, сега вече и голяма част от мадридистите не го обичат. Аз си го защитавам тук там като има хейтърски изцепки, но при такива думи съм безсилен. Надявам се това да му е последният сезон, за да го запомним с добро. Друг е въпросът дали с него няма да е още по-зле, но честно казано не вярвам. Много си повярва, че е по-голям от отбора. Роналдо от първите си 3 години в клуба няма нищо общо с Роналдо от останалите. Златните топки и борбата с Меси му изядоха главата.

Thsmith написа:
sapio0o написа:Начинът на работа на Перес не е в стилът на Моу - нямат нищо общо. Да не говорим, че предприемачът вече си изтри всичките вратички за някой топ треньор. Никой няма да се надъха да го поеме този отбор, с тези условия, за да може накрая да бъде изгонен като куче. Така ги виждам нещата.

Няма нищо различно от 2010г. Перез с изключение на Моуриньо винаги е назначавал послушковци и си прави каквото иска. Когато беше Жозе нещата не бяха такива. Даже аз го виждам като доста интересна възможност за буфер на Перес. Сложи ли Моуриньо се отдръпва и всички евентуални негативи ще се концентрират върху него и никой няма да се сеща за Флорентино.

+ че никой нямаше да е занимава с това къде ходи Роналдо, какво говори или нещо подобно. Всички щяха да са след този когото е спънал Моуриньо, в чието око е бръкнал или който е преследвал по паркингите :lol: Пак всички щяха да са спокойни...

Там е работата, че май само ние двамата оценяваме работата на Моуриньо. Без него сега едва ли щяхме да имаме десета, да не кажа че вероятно щяхме да сме 5,6-ти кон в първенството. 1/8 финалите в ШЛ са ясни.

Идеален треньор няма. Едното за сметка на другото, казали хората. Това с Икер е много относително. Той самият се погреба с формата си, друг е въпросът дали и Моу не можеше да постъпи малко по-тихо. :roll: Но аз съм казвал много пъти, че едно отрицателно действие не може да затрие десетки положителни. Жозето си свърши работата безапелационно, почвайки от нищото. Дано го видим на Бернабеу отново.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот LaRgO » 27 фев 2016 21:49

Тотална безидейност за Реал, много слаб мач. С тази игра и 10 часа да се беше играл мача, нямаше да вкарат.
Все повече хора виждат истината, а тя е, че Перес е най-големият виновник за състоянието на клуба. Крайно време е да се разкара. За него не спортните успехи са най-важни, а продажбите, маркетинга, рекламата и т.н. А когато тези неща са на първо място, става това, което сега става. Нито публиката е публика, нито успехите са спортни, просто един маркетингов клуб.
А Роналдо много се изложи с това изказване. Много е нагъл.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 фев 2016 21:53

Моу няма да се върне.Има твърде много врагове в Испания.

Не е хубаво да се говори така за Роналдо.Това което се опитват да внушат разни боклуци ,не би трябвало да влияе върху личната оценка. Нито един от тези драскачи не е дал най-добрите години от своята кариера на Реал Мадрид (всъщност повечето от тях не са дали нищо никому ,а дори имената им остават в сянката на обидните епитети по техен адрес, като символ на корупция,измама и проституция ), така че написаното от тях няма кой знае каква стойност или тежест, без някои изключения, разбира се .

Всеки си изпуска нервите,но само боклуците правят пари от това.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 27 фев 2016 22:03

Реал помаха за сбогом на титлата, след звучен шамар от Атлетико
http://gong.bg/football-sviat/ispania/m ... iko-366608

Интересно заглавие.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот Hohohoho » 27 фев 2016 22:10

sapio0o написа:
Hohohoho написа:Tуй, ако го е казал, да му посочват вратата. Има-няма 3-4 мача (говорим за нещо по-оспорвано), в които присъстивето му да се е отразило положително. Туй реалити шоу, дето го имаме за отбор трябва да му се сложи край.

Ами съдейки по гол, гонг, спортал и разни други испански странички, пък и на други места, да, казал го е. Наглостта на португалеца няма край. Навсякъде го мразят, сега вече и голяма част от мадридистите не го обичат. Аз си го защитавам тук там като има хейтърски изцепки, но при такива думи съм безсилен. Надявам се това да му е последният сезон, за да го запомним с добро. Друг е въпросът дали с него няма да е още по-зле, но честно казано не вярвам. Много си повярва, че е по-голям от отбора. Роналдо от първите си 3 години в клуба няма нищо общо с Роналдо от останалите. Златните топки и борбата с Меси му изядоха главата.

Сега като прочетох какво е казал, съм повече от сигурен, че трябва да му се посочи вратата. Избрал е съотборниците си, които се борят за титулярно място и им е прехвърлил цялата вина за загубата. Явно му писна агентът на Бейл да му огъва манерката и е решил да се оправдава с играчи без толкова сериозен гръб. Във всеки случай поведение на малка душичка.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 27 фев 2016 22:20

Не знам и аз вече. Каквато и критика да отправим, все ще има недоволни. От друга страна пък постоянно се повтаряме. Ни тъй, ни иначе.

Според мен не е правилно да пишем само при победи, още повече пък при избиване на комплекси срещу малките. Не знам дали е и правилно да пишем романи с едно и също след всяка загуба. :lol:

Чакаме някакво чудо в ШЛ. Представете си какво ще става в главите ни при един триумф. Това би бил най-лудият сезон, който аз знам. Да те пребиват навсякъде, да не можеш да спечелиш срещу топ отбор до Март и изведнъж всичко да се обърне с купа на ШЛ. :mrgreen: Дали пък играчите не се ''пестят'' именно за европейската сцена? Всъщност аз не виждам как бихме могли дори да мечтаем за нещо повече от 1/4 финал, какво остава да е реалност. Но пък човек никога не знае. Още повече, когато говорим за най-титулуваният клуб.



When I say that I mean the physical level, not the game. I am not better than any of my team-mates,” Ronaldo told Marca.

Значи все пак е измислица от медиите. Но пък пак е грубо.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 27 фев 2016 22:59

С лека ръка бяха отпратени Игуайн и Мората и Реал изведнъж остана само с Бензема и смешното Хесе.
Отляво Марсело също няма алтернатива.
Има и други "пробойни" в състава.
За сметка на това беше привлечен "чупливият" Бейл за колосална сума. С тези пари можеше да се запушат тези "пробойни" и Реал да има солидна резервна скамейка.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 фев 2016 23:44

Стоичков този път е надминал себе си и се е пуснал гол в Instragram.Много охранен този каталунски шопар бе дее*а. :mrgreen:

И какво се оказа,човекът (за Роналдо имам предвид,защото за Ицо ГССССР ((гаври се със собствените си родители), такова определение не може да се даде) говори за физическата подготовка,онези преписват какво им щукне в тиквите служещи им само за поставяне на коледна окраса по време на новогодишните празници.И да... без Роналдо ще играем по-добре... точно толкова колкото и без Бейл играем в момента.Ако не беше Кристиано, печелехме няколко титли в аванс.

Не знам защо гледате проблема в един човек, да лидер е, да взема големите пари, да в ужасна форма е , но без него резултатите няма да са по-добри. Проблемът е някъде другаде. Едно време и за Робен се говореха подобни неща и изпуснахме едно от най-добрите крила в света( защото с всичките му кусури,предпочитам Робен пред Ди Мария,като играч ). Но не ,той беше слаб за нас,имал само един финт,всички го били разгадали.
Последна промяна от Furious_Monk на 27 фев 2016 23:54, променено общо 1 път.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот iliev72 » 27 фев 2016 23:45

Той само Бейл да беше медийна звезда и покупка ;) Вижте последните 20г и ще откриете много такива покупки. Да не би Хамес да не е медийна покупка ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Атл. Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 28 фев 2016 00:01

Furious_Monk написа:И какво се оказа,човекът (за Роналдо имам предвид,защото за Ицо ГССССР ((гаври се със собствените си родители), такова определение не може да се даде) говори за физическата подготовка,онези преписват какво им щукне в тиквите служещи им само за коледна окраса по време на новогодишните празници.И да... без Роналдо ще играем по-добре... точно толкова колкото и без Бейл играем в момента.Ако не беше Кристиано, печелехме няколко титли в аванс.

Най-малкото отборът ще играе като отбор и по интервютата няма да слушаме колко е велик КР и как той е изключително важен за отбора. Светът не се върти около един играч и Роналдо трябва да го разбере това нещо, колкото и да е късно предвид годините му. Както казах, в първите 3-4 сезона, поведението му бе коренно различно. Тогава целеше да печели трофеи. Аз не помня да е говорил за Златни топки. Самото му изражение при головете бе друго. Сега го вълнува колко пъти е вкарал на Малмьо и дотам.. В смисъл той винаги е целял да бъде най-добрият, но допреди да вземе втората си ЗТ (първа с Реал) бе друг играч.

В никакъв случай без Роналдо нямаше да сме с повече трофеи - това са глупости. Но и едва ли щяхме да бъдем с по-малко. Една Ла Лига за 7 години какво е?

Но аз не помня някой играч преди португалеца да е бил до такава степен надценяван и извисяван до това да бъде по-голям от клуба.

Със сигурност Кристиано не е виновен за слабия сезон обаче. Има известна вина както и останалите, но само толкова. Обвинявайки просто един футболист няма да ни доведе до нещо добро.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта