Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот daduradam » 25 яну 2016 01:14

paceto написа:Сега последно засадата на Хамес ли е или на Бензема? Не променяха ли наскоро правилата при засада и имаше ли право Хамес да подава на Бензема ако първия не е в засада, а вторият е?

Хамес е в засада при подаването към него, после при подаването от Хамес към Бензема такава вече няма, защото топката се връща назад.Иначе засадата на Хамес е тънка , но реферите са инструктирани от ФИФА да пропускат такива положения с цел повече голове.Правилото е да се дава предимство на атакуващия играч ;)
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот paceto » 25 яну 2016 01:21

Значи ако правилно съм те разбрал нещата са на кантар в самата ситуация, защото и на мен ми се видя, че Хамес беше в тънка засада, която може да бъде свирена, но може и не. Съдиите в Испания са по зле и от родните, така че да се чуди човек грешка ли е при подобна ситуация или те си тълкуват нещата по свои виждания.

Оставам с впечатлението, че "ревът за този гол" е по скоро за засадата на Бензема, а не на Хамес.
Така и не успях да видя хубаво повторение, а и не съм ровил сега след мача да видя къде е Хамес.

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот daduradam » 25 яну 2016 01:39

При Бензема категорично няма засада.При Хамес категорично има, нещата са черно-бели, това е истината.А дали съдията е видял засадата и е дал преимущество на атакуващия играч, защото така му е наредено от УЕФА или просто не е видял засадата... това вече не знам, можем само да гадаем.В Новспорт има видео от мача, ако искаш погледни там.
Друг е въпросът, че имаше 100% дузпа, която съдията не свири, защото не видя... рев може да има и от двете страни.Моето мнение е, че ако бяхте изравнили по-рано щяхте да спечелите мача, примерно.
Мрънкачи винаги ще има, свиркай си.

П.С : Най-слабите съдии са на острова да знаеш ;)
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 25 яну 2016 09:30

Според мен най-слаби са в Испания,а след това в Италия,евентуално след тях идват и тези от Англия.Повярвай ми ,няма да искаш испански съдия да свири мач на любимия ти отбор.И в други първенства се греши,факт,обаче грешките които допускат испанските рефери са фрапиращи.Все едно някое дете свири.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот matador » 25 яну 2016 09:46

В краят на мача Бетис имаше също положение за дузпа както с Бензема но това не видяхте нали ? :lol: Това феновете на Реал и Барселона да се оплакват от съдиите е просто невероятно :mrgreen: Бързо забравихте по какъв начин спечелихте срещу Райо Валекано :lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 25 яну 2016 09:59

А фен на Ювентус да говори за тях е цинизъм,дори бих казал ционизъм.Накарахте легендарни имена като Трезеге и Дел Пиеро да ритат в Б групата на Италия.Вероятно просто сте гонили по-голяма популярност из италианските села. :mrgreen:

Гледам че на други места има сериозно недоволство към Кроос.Винаги съм го критикувал,когато ми е давал повод за това,защото очаквам адски много от него.Обаче вчера беше страхотен.Най-после започна да се бори здраво и да играе с повече хъс в играта си,гледам че е станал по-гъвкав и техничен.Пасовете са му невероятни,дрибълът на Марсело,играта на Иско и Модрич,плюс неговите пасове,това е нещо което заслужава да се гледа.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот sapio0o » 25 яну 2016 11:33

Засадата на Хамес бе очевидна, просто екипите на двата отбора заблудиха хората. На мен лично ми трябваха няколко повторения, за да се убедя.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 25 яну 2016 12:04

Какво значи "тънка засада"? Значи има и "дебела засада". А такава,средна,"стройна",има ли?
Засадата си е засада.Или има,или няма. А засада на Хамес имаше. Просто по една или друга причина не беше отсъдена.
А за мача - слабоватичко. Нещата около титлата,общо взето се поизясниха.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 25 яну 2016 12:04

Е как ще е очевидна,като ти трябват няколко повторения за да се убедиш. :roll:

Най-радващото е ,че Иско май премина през най-тежкия период в който един футболист трябва да прескочи от графа обещаващ талант до тази на класен футболист.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Бетис - Реал Мадрид - 1:1 FT

Мнениеот sapio0o » 25 яну 2016 12:07

Furious_Monk написа:Е как ще е очевидна,като ти трябват няколко повторения за да се убедиш. :roll:

Очевидна е от гледна точка на дистанцията между Хамес и последния защитник на Бетис. Повторения ми трябваха заради екипите. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта