Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот bilyaletdinov » 06 яну 2016 23:57

paceto написа:Никакво уважение нямат към Зидан треньорите към него и не бива да коментират изобщо.

Хитцфелд - Зидан не ставал за Реал
Гуардиола - Зидан бил най-добрият играч, ама не можем да му пожелае всичко най-добро като треньор, защото бил фен на Барселона :shock:
Пелегрини - Било му жал за Бенитес и не трябвало да постъпват така

Абе мълчете си, оставете го човека да завърши поне сезона и тогава си отваряйте устите. А това на Пеп просто дори не знам как да го коментирам. :roll: Напълно съм шокиран, че е казал такова нещо.

Явно не правиш никаква разлика между футболиста Зидан и треньора Зидан. Всички говорят ласкаво за него като футболист. Нормално е, да подходят с недоверие към човек, който не е водил отбор на ниво по-високо от 3на лига, при това заменил Бенитес, който колкото и плют да бъде, има една купчина спечелени тенекии.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 07 яну 2016 00:26

Аз я правя много добре разликата, ама именно защото няма опит не бива да говорят такива неща и един вид да му подкопават самочувствието. Нека да си правят анализите след края на сезона, където поне ще видим дали има някакви загадки да става нещо от него на този етап.

Точно хора като Хитцфелд не бива да говорят такива неща, а трябва да ги бутат напред със съвети, а не да му правиш такива намеци, че не ставал. То на всички ни е ясно, че човека няма опит, ама хората врели и кипели във футбола не бива да говорят така на този етап. Бенитес като се е доказал като треньор какво направи в Реал, нищо.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 07 яну 2016 00:46

Бенитес не направи нищо, защото играчите не повярваха в него от самото начало. С риск да се повторя, те обявиха многократно и чрез медиите, че разчитат на Анчелоти, че са зад него и че искат да продължат работа заедно, а Флорентино най-нагло го уволни. Нормално е отборът да изгуби желание. Със Зидан би трябвало да си го върнат. Остава да видим дали с желание ще стане или ще трябва чистка на лято. Иначе не вярвам коментарите по адрес на Зизу да му се отразят, та дори напротив.

[offtopic]Предлагам да направим една тема, където да обсъждаме трансферите за постоянно.[/offtopic]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот bilyaletdinov » 07 яну 2016 09:25

Нали се сещаш, че само защото е Зидан няма как да бъде поставен в идеална среда изпъстрена с медиен комфорт. Постът на треньор на Реал Мадрид задължава доста. Така че Зидан ще има време да се докаже. Друг въпрос е дали Бенитес имаше реално даден шанс. Защото, ако сравним неговия първи сезон с този на Моу няма да открием много разлики.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот iliev72 » 07 яну 2016 13:13

Зизу не мога да каже дали го бива като треньор защото е огромна разликата да водиш Б отбора и А отбора в Реал.
Може и да повтори успеха на Пеп с Барса , но може и да се провали.Поне за мен точно за да се не се получи провал Барса пратиха Енрике в Рома.
Не се справи там Енрике , но натрупа опит който в момента няма Зизу и при една по сериозна загуба не бих се учудил Перес да му бие шута.
Енрике натрупа опит извън Испания и извън Барса който сега му е много полезен.Ето това липсва на Зизу и може да го провали.И затова говори Хитцфелд.А треньор без опит и при провал в Реал много трудно след това ще възроди кариерата си.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 07 яну 2016 18:53

paceto написа:Никакво уважение нямат към Зидан треньорите към него и не бива да коментират изобщо.

Хитцфелд - Зидан не ставал за Реал
Гуардиола - Зидан бил най-добрият играч, ама не можем да му пожелае всичко най-добро като треньор, защото бил фен на Барселона :shock:
Пелегрини - Било му жал за Бенитес и не трябвало да постъпват така

Абе мълчете си, оставете го човека да завърши поне сезона и тогава си отваряйте устите. А това на Пеп просто дори не знам как да го коментирам. :roll: Напълно съм шокиран, че е казал такова нещо.


Естествено е едно такова действие да буди интерес сред повечето специалисти.В крайна сметка една от най-големите футболни легенди започва истинския си път на треньорското поприще сред самия бастион на коварните отровни змии и арогантно-безстрашни драконоубийци. :lol: Както и ние обикновените фенове си споделяме мнения,така го правят и те ,само че тяхното мнение намира отзвук сред пресата защото то струва пари.

А това че то (мнението) било негативно,ами честно казано и аз като фен не вярвам Зидан да успее,поне не и от първия опит.Дано да ме опровергае,но препоставките да се провали са прекалено много.

Разликата между Ефенберг и Зидан се състои в отборите ,които двамата са поели.Нормално е в такъв случай и мнението за двамата да бъде напълно различно.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 яну 2016 01:00

paceto написа:Аз я правя много добре разликата, ама именно защото няма опит не бива да говорят такива неща и един вид да му подкопават самочувствието.

Да ме прощаваш ама ако от приказките на други хора, па били те и известни треньори му се срива самочувствието къде е тръгнал?

Не мисля, че човек като Зидан ще се спихне заради нечие мнение. Имунитет срещу това трябва да си е изградил още като играч, просто защото и тогава е бил в устата на хората и светлината на прожекторите образно казано.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 09 яну 2016 01:27

Абе ти се постави на негово място и всички доказани треньори в момента да ти казват, че не ставаш пък да видим как ще се чувстваш. :)
Все едно да започнеш нова работа и всички в офиса да ти казват, че няма да се справиш и че не става нищо от теб. Ще ти е приятно ли и как ще ходиш в първите седмици на работа докато не им докажеш обратното? :)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 09 яну 2016 13:40

[center] [/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 09 яну 2016 21:05

[center]Изображение[/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта