Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 13 яну 2017 00:55

Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 13 яну 2017 02:11

Вече мина една година от както ни пое, какви са ви мненията?
Според мен се справя много добре и то с оглед, че това му е първият отбор, който води и лично аз съм изненадан приятно. Имах си своите страхове може би както всички вас най-вече заради липсата му на опит, но до момента се справя повече от добре.

Разбира се има какво да се желае още, но нека да не бъдем чак такива максималисти, защото няма перфектни треньори, а да се надяваме, че с времето ще изчисти повечето неща.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 13 яну 2017 09:36

Аз ви го казах още преди да ни поеме, че липсата на опит при тези футболисти на Реал не е от значение. Всичко се свежда до това кой е човекът, дали футболистите ще имат нужния респект към него и дали той знае как да говори с тях и как да ги мотивира и ротира в отделните двубои. За мен Зидан е една подобрена версия на Анчелоти, но пък и трябва да признаем, че французинът разполага с доста по-балансиран състав + убийствена резервна скамейка, на която личат изпълнители, които преспокойно биха били звезди във всеки друг отбор. Аз повече на този етап от Зидан не мога и да си помисля да искам. Легенда.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 13 яну 2017 10:16

Да се обеси на мачтата... следващият... :mrgreen:

Няма какво да се каже, Реал понякога бие грозно, понякога красиво, дори и прави равенства, но Реал просто не губи. Това е достатъчно поне да не го псуваме.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 21 май 2017 23:03

Сър Зинедин Зидан!

Знаем че може да спечели всичко с Реал. Ако има проблем, то той не е в треньора...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 21 май 2017 23:36

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 22 май 2017 00:54

Зидан: За мен Ла Лига е най-хубавата, невероятно е да я спечеля

Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан бе щастлив, след като „белите“ спечелиха титлата в Испания. Френският специалист изрази мнение, че Ла Лига е най-хубавото първенство и добави, че усещането от триумфа е невероятно.

Реал победи Малага с 2:0 в решителния 38-и последен кръг и така сложи короната.

„Беше важно да спечелим шампионата, защото от дълги години не го бяхме правили. Това е най-добрият шампионат в света. Усещането е невероятно“, каза Зидан.

„Ще има празник. Трябва да идем на Сибелес, защото трябва да мислим и за всички хора, които бяха с нас. След това ще се подготвим за финала на Шампионската лига“, каза още френският специалист.

„Много съм доволен. За мен Ла Лига е най-хубавият шампионат, много съм доволен. Невероятно е да я спечеля“, добави Зидан.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 27 май 2017 21:34

Головият лидер на Реал Мадрид Кристиано Роналдо похвали наставника Зинедин Зидан за качествата му като старши треньор. За втори пореден сезон френският специалист изведе "лос бланкос" до финала в Шампионската лига и ще се опита да направи историческа защита на трофея. "Успехът на Реал Мадрид се дължи на Зидан", сподели португалската звезда пред сайта на УЕФА.

"Зидан свърши извънземна работа. През този сезон започна от самото начало и показа в колко добър треньор се е превърнал. Възхищавах му се като играч, а сега му се възхищавам още повече като треньор. Знае как да води отбора с интелект. Не е лесно, защото всички искат да играят много. Зидан успя да дозира силите на някои футболисти и според мен това беше ключово за успеха", довери той.

"Винаги е специално да играеш финал в Шампионската лига. Изправяме се срещу голям съперник (Ювентус). Мисля, че на финала шансовете са 50:50. Много е трудно да спечелиш Шампионската лига. В груповата фаза завършихме втори след Борусия (Дортмунд), но смятам, че се справихме добре. След това елиминирахме големи отбори като Атлетико и Байерн. Именно затова заслужаваме да сме на финал", призна CR7.

Запитан за своите 100 попадения в ШЛ, Роналдо заяви: "Винаги съм вярвал, че ще бъда първият, който ще вкара 100 попадения в ШЛ. Това ми беше цел и, благодарение на Бог, успях да го направя".


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 03 юни 2017 23:44

Furious_Monk написа:Изображение


За първи път ще се цитирам. Просто няма какво да се каже за Зизу....
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 03 юни 2017 23:46

Вълчан написа:Комерсиалният Реал отново ще стане за смях.2ма 3ма футболисти решават съдбата на отбора.Виждам няколко поредни победи и после пак тъга и разочарования.Какъв треньор е този Зидан....жалко и смешно ще се получи като изостанат със 10т от Барселона само след 10 кръга....


Кога това? :twisted:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта