Гарет Бейл - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2056
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот Isco » 22 авг 2015 21:02

hajitsu написа:Викам Юнайтед вече да го взимат, че ми писна. :?


Няма как да стане. :) Ще те радва поне още един сезон с белият екип. 8-) Ако и този сезон е разочарование мисля че ще му е последен при нас. ;)

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот ninjata » 23 авг 2015 02:26

Isco написа:
hajitsu написа:Викам Юнайтед вече да го взимат, че ми писна. :?


Няма как да стане. :) Ще те радва поне още един сезон с белият екип. 8-) Ако и този сезон е разочарование мисля че ще му е последен при нас. ;)

Те щото Юнайтед са глупаци и ще дадът отново същите пари.Сега е моментът да извлечем добри пари за Бейл и загубите ни да са минимални.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 01 сеп 2015 00:37

На това му се казва качествена снимка, че чак може да видиш от каква материя е екипа :mrgreen:

Цъкни за по-голям размер и после още един път на снимката :)

Изображение

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот ninjata » 03 сеп 2015 23:56

Бейл отново носи победата на Уелс 8-)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 03 сеп 2015 23:59

Нека, нека дано това му помогне за успешен сезон при нас. Добре започва и дано да продължи така.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот sapio0o » 04 сеп 2015 00:08

Започва силно сезона и дано това не е само временен проблясък.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 04 сеп 2015 00:21

Уверявам те, че той сам не си го иска да повтори миналият сезон, но просто не му вървеше и такива неща се случват. Вярвам, че ще работи много да подобри нивото си и да заличи лошият преден сезон, защото не му е хич приятно да бъде освиркван у дома и да бива разпъван на кръст от медиите.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот sapio0o » 04 сеп 2015 00:26

Това ми е пределно ясно. Аз обаче все още вярвам, че качените килограми му пречат и не знам дали занапред ще е толкова бърз. Той освен бързина има само силен изстрел. Не се отличава с някакъв страхотен талант. Това ме кара да се притеснявам, но дано продължи да ме опровергава.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 04 сеп 2015 01:10

Че той Роналдо се слави със същото и няма почти никаква техника, но това не му пречи да ниже голове. Сега не знам кой колко килограма е от двамата, ама се съмнявам това да му пречи на формата, защото скоростта си я имаше, но му куцаше мерника миналият сезон. Техничните футболисти са от Южна Америка, защото то на тях им е в кръвта и ето един Хамес не се слави с финтове, но прави някои други подобни неща като скрити пасове и коварни и технични шутове. Марсело е почти същата картинка, въпреки че той прави не малко финтове, които са доста странни и в повечето случаи по чудо му се получават. От Роналдо Феномена ние не сме имали техничен играч, въпреки че и той не беше тип Роналдиньо и някои подобни. Дори Неймар е далеч от подобни неща и ако прави финтове ги прави на място като бутне топката, но в движение не го бива или почти не ги прави.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот sapio0o » 04 сеп 2015 16:17

Роналдо как да няма техника? Гледал ли си го в Юнайтед и в първите му 3 сезона при нас? Никога не се е затруднявал да минава противници 1 на 1. Той дори до миналия сезон си опитваше от време на време, но вижда че не му се получава както преди и предпочита да подаде. Тук там само да излъже някой, но ги няма вече старите пробиви по крилото. На годините на Бейл беше истински звяр. Клипчета в Youtube колкото искаш.

В никакъв случай обаче не го сравнявам с Роналдо - феномена или Роналдиньо в това отношение. Те са къде, къде по-добри.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта