Гарет Бейл - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот sapio0o » 18 фев 2017 19:26

Впечатляващо завръщане. Дано проблемите с контузии са в миналото.

Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 18 фев 2017 21:23

Той май започна да се контузва често от както си пусна тази голяма коса, та да вземе да я махне викам аз. :roll: :mrgreen:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот Tiberius » 04 авг 2017 02:01

Интервюто с Бейл: Готов съм за най-добрия си сезон
Как се чувствате в предсезонната подготовка след проблемите с физиката си миналата година?

- Ясно е, че подготовката ще е тежка, но полагаме усилен труд, за да влезем във форма и да сме готови възможно най-бързо за идващия сезон.

- Как е глезенът Ви?

- Добре. Естествено, по време на ваканцията не съм го натоварвал много, за да се възстановя напълно. Миналия сезон ми бе трудно да вляза във форма от болката. Сега мога да направя подготовката във върхово физическо състояние. Миналия сезон се ядосвах, защото човек винаги иска да се върне да помага на своя отбор и да дава най-доброто от себе си. Може би трябваше да се възстановявам повече време и да не се насилвам и да скъсявам срокове, но сега болката я няма. Чувствам сила в глезена и съм готов.

- Хвърляйки поглед назад, това бе най-трудният сезон във Вашата кариера. Или поне в Реал Мадрид…

- До януари всички ми вървеше добре. Но малшанс – не можеш избегна тези контузии във футбола. Беше ми много тежко, ала най-важното е, че спечелихме трофеи, и то какви!

- Връщахте ли се към усещанията си от финала на Шампионската лига в Кардиф? Пейката, влизането на смяна, вдигането на купата… не бе леко…

- Честно казано, шест седмици преди финала започнах здрава работа да вляза във форма и това да мога да съм на пейката е най-голямата награда, защото без този труд нямаше да съм там. По 12 часа на ден се мъчех, за да съм на разположение във финала и да мога да се насладя на тези минути на терена в Кардиф. Да вдигна трофея пред семейството и приятелите ми бе невероятно чувство.

- А какво очаквате от новия сезон?

- Първо да имам добра подготовка и да стартирам на 100%. При завръщането ми от контузия миналия сезон бях готов само на 50% и глезенът не ми позволи да се подобря. Целта ми сега е да вляза в топ форма и да продължа да играя за Мадрид.

- Ще видим ли тогава най-добрия или поне най-постоянния Бейл този сезон?

- Разбира се, че ще опитам да направя най-добрия си сезон, ако контузиите ме пожалят. Първо трябва да натрупам сила, за да ги избегна.

- Каква е истината около слуховете, че сте мислил за напускане на Мадрид?

- Не, всичко се усложни от контузията ми, но дотам. Все още мога да играя футбол много добре и пак ще дам най-доброто от себе си, когато съм в оптимална форма. Подписах дълъг договор с Мадрид и съм щастлив в този клуб. Планът ми е да вкарвам голове тук и съм сигурен, че ще направим велик сезон.
- Но не е ли истина, че Манчестър Юнайтед Ви поиска?

- Истината е, че не чета въобще такива неща. Логично е като британски футболист постоянно да ме свързват със завръщане у дома. Нищо ново. Щастлив съм в Мадрид. Да, интересът си е интерес, ала ако няма нищо конкретно като оферта, няма какво толкова да обсъждаме.

- Усещате ли подкрепата на Зинедин Зидан? Говорихте ли с него?

- От малко дни сме тук. Имаме още много време от подготовката, за да поговорим с него. Да се подготвим добре, пък ще видим.

- Очаквахте ли Зидан толкова бързо да триумфира?

- Може би е имало хора, които не са го вярвали, но той имаше подкрепата на отбора, положи голям труд, всички работихме за общото благо и когато съчетаете всичко това с наличие на талантливи хора, идват множеството трофеи. Ще продължим по същия път и дано спечелим още много купи!
- Вярвате ли, че могат да се спечелят и шестте възможни?

- Очевидно това е много трудно. Трудно е да се спечели една, камо ли шест, ала именно по тази причина сме тук. Ще скочим за всички, това е планът, и вярваме в способностите си да успеем да го постигнем. Със сигурност обаче ще ни трябва и късмет за това.

- Кой е най-лошият враг на Бейл този сезон по пътя му към успеха?

- Имам самочувствие и вече ви казах, че ми трябва само да избегна тежките контузии, за да съм силен. В летните подготовки винаги има мънички проблеми с травми. Най-важното е да се съсредоточа изцяло върху играта и тогава ще дам най-доброто от себе си.

- Съзнавате ли това, че е все по-трудно да си спечелите титулярно място в Мадрид?

- Може и да е така, но затова съм тук и затова играя в най-добрия отбор в света – за да печеля максимален брой купи. Всички в тима искаме да играем и всички се борим здраво за мястото си, ала успехът не е плод на 11 футболисти. Зидан иска да върти състава и ще има възможности за всички. Според мен най-важното е да имаме съзнанието, че печелим заедно. В предишните сезон печелехме или титлата, или Шампионската лига, а в последния – и двете състезания, благодарение на ротациите. Те ни осигуриха доста свежест, защото всеки от нас имаше нужното му време да се възстанови след мач.Този метод е добър. В днешния футбол всички трябва да дават своя принос.

- Вярвате ли наистина, че Кристиано Роналдо иска да си тръгне?

- Не съм чел нищо по въпроса и нямам никаква представа какво ще стане. Вижте, та аз все пак едва вчера разбрах, че Ромелу Лукаку е подписал с Манчестър Юнайтед!... Наистина нямам идея.

- Вие обаче ще останете, нали?

- Разбира се – спечелихме купи, играхме добре, няма защо да променяме каквото и да било.

- Този състав ли е най-силният, в който сте играл досега?

- Ако даден наш футболист не може да играе, влиза друг и играе също толкова добре като липсващия. Имаме много способни играчи на пейката си. Да, този състав е много силен, а това е важно за доброто представяне в рамките на целия сезон.

- И Вие ли се изненадахте от напредъка на Марко Асенсио?

- Не. Той се справя отлично и в мачовете, и в тренировките, имаше блестящи моменти миналия сезон и е много добър футболист. Надявам се и тази година да продължи по същия път. Напълно нормално е в Мадрид да има добри футболисти.

- Как Ви се струва Килиан Мбапе?

- Истината е, че не съм го гледал много. Не гледам много футбол, но зная, че е добър играч, и ако дойде, ще е заради великолепното му представяне миналия сезон и се надявам да ни помогне.

- Продължавате ли да вярвате, че можете да се класирате на световното първенство с Уелс?

- Определено! Остават ни четири мача и сме на 4 точки от първото място в групата. Все още сме в борбата и докато има шанс, ще се борим до последно, колкото и да е трудно. Прицелили сме се в отборите над нас в класирането, но ще ни трябва и късмет.

- Кои ще са съперниците на Мадрид по пътя към славата?

- Обичайните заподозрени – няколко английски отбора, Байерн (Мюнхен), Барселона, Ювентус, Пари Сен Жермен. Винаги нещата си приличат, но за да стигнеш до финала, трябва да биеш когото и да ти се падне на пътя.

- Смятате ли за справедливи критиките към трио ВВС? Какво ще кажете на онези, които са на мнение, че отборът играе по-добре без ВВС?

- Мнения. Всеки има своето право на тях.
- Мадрид спечели трофеи и с ВВС…

- Фактите говорят сами по себе си. Всеки може да си говори, но накрая решенията взема треньорът.

- Вие уютно ли се чувствате на терена до Кристиано и Карим Бензема?

- Да. Доста време играем заедно, разбираме се на терена и спечелихме доста купи заедно. Треньорът решава кой да играе, а ние ще дадем възможно най-доброто от себе си.

Пабло Поло, „Марка”
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 06 авг 2017 12:41

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 03 ное 2017 17:59

Бейл тренира пълноценно, може да играе в неделя

Гарет Бейл отново тренира със своите съотборници в Реал Мадрид в петък, съобщават медиите в Испания. Уелският национал има шансове да получи игрови минути в двубоя от испанския шампионат срещу Лас Палмас в неделя, защото е възстановен от контузия. Очаква се нападателят да участва и в съботното занимание на европейския клубен шампион, а старши треньорът на "белите" Зинедин Зидан ще реши дали да го включи в състава.

Преди два дни 28-годишният Гарет Бейл получи повиквателна за националния отбор на Уелс преди приятелските мачове с Франция и Панама през ноември. За последно уелският голмайстор игра за Реал Мадрид през септември, когато "белите" победиха с 3:1 като гости срещу Борусия Дортмунд в груповата фаза на Шампионската лига.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот paceto » 21 яну 2018 19:30

Дано не го урочасаме, ама след завръщането си се справя добре 3 мача и 4 гола и общо 6 за сезона.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 21 яну 2018 19:45

Което говори, че се справя по-добре като ротационен играч, а не основна звезда. Остави го няколко мача на скамейката и после го хвърли настървен и гладен за футбол в боя.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

optimeon
Мнения: 15
Регистриран на: 15 дек 2017 14:21

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот optimeon » 25 яну 2018 23:34

Мисля, че вече си върна старата форма и стига да няма повече контузии ще покаже пълния си потенциал

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 07 юни 2018 16:39


Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Гарет Бейл - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 28 яну 2019 18:03

Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта