Икер Касияс - символ на мадридизма

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Касияс - Един истински играч и фен на Реал Мадрид

Мнениеот stoper » 09 юли 2012 23:22

FCBarcelona7 написа:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iot5f5qbAyA Един истински джентълмен !

Не само това, ами и след края на мача, когато всички испанци се радваха, той първо отиде и поздрави отбора на Италия.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Касияс - Един истински играч и фен на Реал Мадрид

Мнениеот paceto » 05 авг 2012 00:02

:lol:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Касияс - Един истински играч и фен на Реал Мадрид

Мнениеот Madridist » 12 сеп 2012 18:44

Днес се навършват 13 години от дебюта на Икер Касияс в официален мач за Реал Мадрид! Срещата е срещу Атлетик Билбао, сезон 1999/2000. Бодо Илгнер е контузен, а Албано Бизари е с извадено рамо. В такъв случай се налага 18-годишният тогава младеж, който води лятната подготовка с първия отбор, да заеме мястото си под рамката на вратата и в последствие да се нареди до най-големите имена, носили Кралските цветове на Реал. Както се казва, всичко останало е история - Касияс чупи почти всички възможни рекорди както с бялата фланелка, така и с националната на Ла Фурия. Той е двукратен еврошампион с Испания, а между двата континентални трофея идва и най-голямото отличие в света на футбола - този от световното първенство през 2010 в ЮАР.

Сан Икер е и футболистът с най-много мачове за Ла Фурия и вратарят с най-добър коефициент на полезно действие. На трети пореден голям форум (евро 2008, СП 2010 и евро 2012) не допуска гол в елиминационен мач, спасявайки дузпа срещу Парагвай на световното и с основна заслуга за отстраняването на Италия през 2008 и Португалия през 2012 след изпълнение на дузпи. На финала през 2010 вади 100%-во положение на Ариен Робен, малко преди края на 90-те минути, когато холандското крило излиза очи в очи срещу него.

С Реал Касияс е спечелил абсолютно всички най-важни трофеи:
- 5 пъти шампион на Испания
- 1 път носител на Кралската купа
- 4 пъти носител на Супер купата на Испания
- 2 шампионски медала в Европейската Шампионска лига (2000 и 2002)
- Супер купа на Европа (1 път)
- Междуконтинентална купа (1 път)
- от 2008 година неизменно е вратар номер 1 в класациите на ФИФА и УЕФА!

Освен всички тези "цифри" Икер е символът на Реал Мадрид в момента. Пример за подражание на всеки, които иска да се докаже с бялата фланелка, пример за себераздаване и професионализъм! HALA IKER! HALA MADRID!

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот j0rka7aa » 12 сеп 2012 18:52

Касияс е невероятен, никога не е имало и няма да има такъв като него. Думата, с която мога да го опиша е ВЕЛИК, но и това е малко за него!
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот LSFC 1914 » 12 сеп 2012 19:05

За мен той е най-големия от всички вратари в света! 8-)

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот stn » 12 сеп 2012 19:24

И какво като е 15 години в Реал Мадрид? Да беше в Атлетико Мадрид и да е един от най-добрите вратари в света да му сваляш шапка, но той е в един от най-добрите отбори в света и няма какво повече да иска. Хави, Иниеста, Пуйол същата работа.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот Без име » 12 сеп 2012 19:36

stn написа:И какво като е 15 години в Реал Мадрид? Да беше в Атлетико Мадрид и да е един от най-добрите вратари в света да му сваляш шапка, но той е в един от най-добрите отбори в света и няма какво повече да иска. Хави, Иниеста, Пуйол същата работа.


Реал е най-добрия отбор, защото има Касияс! Без него щяхме да сме толкова яко закъсали, че не ми се мисли...
Без брой пъти е спасявал и невъзможните голове!
1914

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот paceto » 12 сеп 2012 19:40






Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот MCMXIII » 12 сеп 2012 19:52

Колегите фенове на РМ знаята за "любовта" ми към тима. Но Икер е друга бира. Мнооого голям играч и човек. Богатство е за отборът че го има.

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот stn » 12 сеп 2012 19:53

Без име написа:
stn написа:И какво като е 15 години в Реал Мадрид? Да беше в Атлетико Мадрид и да е един от най-добрите вратари в света да му сваляш шапка, но той е в един от най-добрите отбори в света и няма какво повече да иска. Хави, Иниеста, Пуйол същата работа.


Реал е най-добрия отбор, защото има Касияс! Без него щяхме да сме толкова яко закъсали, че не ми се мисли...
Без брой пъти е спасявал и невъзможните голове!


Без головете на Раул щяхте да сте толкова закъсали, че чак не ми се мисли. Без пасовете на Зидан щяхте да сте толкова закъсали, че чак не ми се мисли. Без головете на Роналдо щяхте да сте толкова закъсали, че чак не ми се мисли. Без головете на Кристиано щяхте да сте толкова закъсали, че чак не ми се мисли.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта