Икер Касияс - символ на мадридизма

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Адиос, Икер

Мнениеот bobo_13 » 19 юли 2015 14:09

Гледай да няма само граматически и синтактични грешки. Другото.....един чете на диагонал, друг я чете, я не. Ти си изказваш личното мнение
Зависи и статията каква е. Дали е преписана и преведана, или се опитваш да изкажеш личното си мнение.

Вярно е, че средствата, които той вложи, спомогнаха Реал да се качи на върха през 2014г., но виждаме и че хора, играещи с цялото си сърце, бяха изгонени от клуба.


В едно изречение 6 запетайки :o :o :o пиши по-кратки изречения и по-ясни. Това спокойно може да го разделиш на две отделни изречения. Колкото по-ясни и кратки изречения, толкова не се губи мисълта.

Аз лично я прочетох до средата, защото просто испански футбол не ме интересува. Още повече Реал М. Иначе това, което прочетох, като за първи опит е ок.

А само един въпрос, защо мислиш, че Икер е останал лоялен? Къде да отиде по-нагоре от Реал? Нима заплатата му е била малка, и дали някъде другаде ще получава повече???? Дали ако играеше за Райо щеше да остане лоялен????

Това да изкарват някои звезди на Барса и Реал ....лоялни. Те играят в тези клубове до 33 години, после отиват някъде за пертодолари и това е. При положение, че Икер беше титуляр и капитан.....ок Моу му отне това, ама.....само за 1 сезон. Всички футболисти в техните интервюта казват, че на клубове като Реал и Барса не се отказва, а като те вземат седиш там докато те изгонят.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Адиос, Икер

Мнениеот iliev72 » 19 юли 2015 14:22

Касияс малко по-различен случай.Малко вратарите на 19 които стават титуляри в отбори като Реал.И той не само стана титуляр , а спечели всичко с този отбор.И не бих се учудил още 5г да беше останал.Пак щеше да е на същото ниво и феновете щяха да си го харесват и щеше да стане още по-голяма легенда.Само , че в този случай проговори егото на Перес - не може никой да е по-голям от него в Реал.Едва ли някой фен 70-те или 80-те години на 20 век е знаел кой е президента на Реал.Сега всички знаят и някои не могат да превъзмогнат , че на тези които плащат заплати могат да се мислят за по-велики от тях.Това е цялата дилема.И заради едно его Касияс си тръгна и не само той.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Адиос, Икер

Мнениеот nghcvth » 19 юли 2015 14:43

С напускането на Касияс Реал си решиха проблемите с вратарския пост.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот paceto » 18 сеп 2015 19:00

Касияс: Няма да кажа лоша дума за Реал и президента му

Изображение

Звездата на Порто Икер Касияс не съжалява за нищо случило се в Реал Мадрид това лято и напускането на "Сантяго Бернабеу". Испанският страж си тръгна след общо 25 години при "белите", а у феновете остана чувството, че това се е случило заради неразбирателство с президента Флорентино Перес.

С половин уста Касияс отрече за това и сподели, че никога няма да каже нещо лошо за Реал и за някоя от институциите, свързани с клуба, включително и президента.

"Не ме интересува, че някои хора от ръководството ме оприличаваха на "къртица". Но от мен никога няма да чуете лоша дума за Реал Мадрид или президента му. Твърде много неща се изговориха, но аз предпочетох да си замълча, защото в нито един момент не исках да нараня любимия си клуб."

"Имаше някакви хора, които говореха за мен, обсъждаха ме... Но на мен не ми пука. Изживях една приказка там, която продължи четвърт век. Но няма да я сравнявам и не съжалявам, че сега съм в Порто", сподели Касияс.

paraton
Мнения: 2
Регистриран на: 10 окт 2016 11:12
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот paraton » 10 окт 2016 11:19

Символ на мадридизма ама го изгониха като куче, както направиха и с други легенди!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот paceto » 22 май 2017 03:11


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот paceto » 01 май 2019 18:58

Икер Касияс получи инфаркт, оперираха го по спешност

Вратарят на Порто - Икер Касияс, бе опериран по спешност след получен инфаркт на миокарда по време на тренировка на неговия тим, информират португалските медии.

След хирургическата интервенция испанецът се намира в стабилно състояние и се чувства добре, написаха в официално изявление от клуба. Информациите гласят още, че 37-годишният страж е вън от опасност.

Касияс се е почувствал зле след тренировка на Порто по-рано днес и незабавно влиза в болницата "CUF Porto" в град Порто, съобщава "TVi24".

Той е част от тима на "драконите" от лятото на 2015-а г., след като напусна родния си Реал Мадрид след 16-годишен престой в първия тим.

Икер Касияс е световен шампион (2010 г.) и двукратен европейски шампион (2008, 2012 г.) с националния отбор на Испания, както и рекордьор по участия с екипа на "Ла Фурия" - 167 мача.

Триумфирал е във всички турнири на клубно ниво с Реал, превръщайки се клубна емблема на "белите".

Носител е на три Купи на Европа (1999/2000, 2001/02, 2013/14 г.), 5 титли в Ла Лига, 2 Купи на Краля (2010/11, 2013/14 г.), 2 Суперкупи на Европа (2002, 2014), 4 Суперкупи на Испания (2001, 2003, 2008, 2012 г.), 2 Междуконтинентални купи (2002, 2014 г.).

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот paceto » 12 фев 2020 18:34

Касияс ще става шеф на футбола в Испания

Бившият вратар на Реал Мадрид и испанския национален отбор Икер Касийяс възнамерява да се кандидатира за президент на Кралската испанска футболна федерация, твърди „El Larguero“. Според изданието той е уведомил Върховния спортен съд в Испания, че ще се яви на изборите тази година.

38-годшният футболист, който все още има действащ договор с Порто, смята да се бори с настоящия президент на федерацията Луис Рубиалес.

Касияс получи сърдечен удар преди няколко месеца и все още не е изиграл официален мач.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Икер Касияс - символ на мадридизма

Мнениеот 1914.1902 » 04 авг 2020 15:36




Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта