Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 14:19

Ами нека си страда момчето, а през това време да вземат някой, който не страда от нищо и има качества към настоящия момент.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 яну 2018 15:36

Имай търпение, Смит. След като са в Реал Мадрид значи са показали качества. И двамата са основни играчи за младежите на Испания и едни от най-големите таланти за своята възрастова група. Остава само да бъдат изградени като играчи, ама не смятам, че Зизу е човека, който може да ги изгради. Реал не само трябва да купува звезди, но и да изгражда такива. Търпение трябва да има към младите играчи и нулева толерантност към 30+ годишните мързеливци тип "Бензема".
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 15:56

Абе какво търпение, ние остава и Венгер да вземем. То Мехия и компания все едно не бяха в Реал.
Търпението в Лас Палмас и като станат добри, тогава да ги взимат : )
Честно казано грам не ме интересува колко са добри при младежите и какви Фреди Адувци са. Важно е при мъжете какво ще правят.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 яну 2018 16:37

Точно тези двама играчи не са ни основния проблем. Няма смисъл да ги обвиняваш при положение, че те нямат вина за слабите резултати на отбора. Да не говорим, че когато Зидан ги пускаше си играеха добре.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот rhaegar » 18 яну 2018 16:38

Ще ме прощавате, ама Кристенсен в момента е класи над Вайехо. Направи два силни сезона в Германия, натрупа опит, дойде и се наложи, измествайки много по-опитни играчи и такива, за които са дадени доста пари. Титуляр е в една доста стабилна защита и играе много силно.

Вайехо беше тръгнал по същия път, но контузиите го върнаха назад. След време може би ще е титуляр, но за момента са несравними. Ясно е, че всеки ще се застъпи за своя играч, но това е моето мнение.

Колкото до Мората, в момента прилича ужасно много на играча който беше във втория си сезон в Юве. Тогава беше доста често титуляр и имаше 1 гол от началото на сезона до януари някъде, завършвайки сезона с под 10 за първенство. Старае се, но просто не му се получава нищо в момента и единствената причина да играе редовно е, че резервният ни нападател е същият балуш, въпреки че вкара вчера.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 16:46

Абе какви класи изобщо обсъждате при вайехо и ми правите сравнения. Същата работа като онзи каталунцец дето се моташе по евертън и милан и беше уж големия талант. Нека ме опровергае с времето, но опровержението е 1 на 200 от тези таланти. :lol:

Ако ще се сменя атакуващите играчи, бих се надявал на Кейн, Сане и Кевинчо. Отзад Канте и нещо от рода на Лапорт/Кристенсен за алтернатива на Рамос/Варан и някаква опция на десния бек, а не онзи чаршаф. На Белерин бих бил доволен.
Това при положение, че Роналдо, Бейл и Бензи пътуват.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 яну 2018 17:10

Аз никъде не споменавам Кристенсен, защото нямам мнение за него. Не съм гледал достатъчно мачове на Челси за да си изградя мнение специално за него. По принцип не гледам футбол от Англия. Единственото, което твърдя е, че Вайехо и Себайос имат качествата и потенциала да станат основни играчи след една, две или 3 години. Въпрос на работа е.
Реал към момента има нужда от вратар, десен бек, ляв бек, крило и нападател, а може би и от треньор с повече опит. За какво ни е Канте, при положение, че на неговия пост имаме Каземиро? Не, не смятам, че имаме нужда от дефанзивен халф към днешна дата.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 18:28

Чесно казано не ме интересува грам какво ще правят след 3 години, ако ще гледам този цирк като тазгодишния до тогава.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 яну 2018 18:46

Добре, според теб коя е причината за слабия сезон?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 18:49

Ами като начало, замениха Пепе и Джеймс и компания с разни дето щели да стават за нещо след 3 години. После преминаваме към ужасната форма на Роналдо и липсата на адекватни реакции от Зидан.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта