Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 яну 2018 19:00

Хамеса и Пепе не бяха основни играчи миналата година. Да не кажа, че са с много малък принос за дубъла миналата година. В никакъв случай не бяха определящ фактор за успехите ни.
За формата на Роналдо и неадекватните реакции на Зидан съм съгласен , но ще добавя наличието на Бейл и Бензема, проблемите със сърцето на Карвахал, слабата форма на Марсело и постоянните грешки в центъра на защитата.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 18 яну 2018 19:10

Thsmith написа:Абе какво търпение, ние остава и Венгер да вземем. То Мехия и компания все едно не бяха в Реал.
Търпението в Лас Палмас и като станат добри, тогава да ги взимат : )
Честно казано грам не ме интересува колко са добри при младежите и какви Фреди Адувци са. Важно е при мъжете какво ще правят.


Недей проклина толкоз грозно. :lol:

Ала сърце не ти дава да признаеш, че не Хамес и Пепе, а Мората бе в основата на титлата миналата година. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 19:19

Tiberius написа:Хамеса и Пепе не бяха основни играчи миналата година. Да не кажа, че са с много малък принос за дубъла миналата година. В никакъв случай не бяха определящ фактор за успехите ни.
За формата на Роналдо и неадекватните реакции на Зидан съм съгласен , но ще добавя наличието на Бейл и Бензема, проблемите със сърцето на Карвахал, слабата форма на Марсело и постоянните грешки в центъра на защитата.


Кво значи не са в основата? То не е казано да са водещия играч през годината. Сезона е от 38 мача и ти трябва някои, който да свърши работа за всеки отделен. Да знаеш, че може да направиш смяна и няма да настане потоп след нея.

Примерно Рейес не беше нещо особено, но при титлата изравни резултата срещу Майорка в последните 15 тина минути и чак след това дойде обрата и съответно титлата. Ако беше някой, които след 3 години ще става за игра, като нищо ставахме на идиоти и си губехме титлата на нашия стадион в последен кръг.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 18 яну 2018 20:02

Thsmith написа:Абе какви класи изобщо обсъждате при вайехо и ми правите сравнения. Същата работа като онзи каталунцец дето се моташе по евертън и милан и беше уж големия талант. Нека ме опровергае с времето, но опровержението е 1 на 200 от тези таланти. :lol:

Ако ще се сменя атакуващите играчи, бих се надявал на Кейн, Сане и Кевинчо. Отзад Канте и нещо от рода на Лапорт/Кристенсен за алтернатива на Рамос/Варан и някаква опция на десния бек, а не онзи чаршаф. На Белерин бих бил доволен.
Това при положение, че Роналдо, Бейл и Бензи пътуват.

То пък Кейн щото е доказана класа :mrgreen:
(ако ще си говорим за британски пръчки в Реал - само Оуен ще спомена, къде по-утвърден дойде от Хари)
КДБ е АПСЕЛУТНО непродаваем, арабите няма как да ги изкушиш с пари. Сане е добър, но нищо повече от... Асенсио примерно.
Канте е бетон, ама що ни е още един Касемиро? Само от Бейерин виждам смисъл от тия, макар че не е крайно необходим...
Ама ние си чешем езиците, накрая Флорентино ще ни домъкне циганската примадона от псж-то и Роналдовите капризи ще ни се видят мил спомен...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 18 яну 2018 21:36

Лаказет също изглежда интересна опция, въпреки слабата форма в която се намира към момента...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 яну 2018 21:59

Thsmith написа:
Tiberius написа:Хамеса и Пепе не бяха основни играчи миналата година. Да не кажа, че са с много малък принос за дубъла миналата година. В никакъв случай не бяха определящ фактор за успехите ни.
За формата на Роналдо и неадекватните реакции на Зидан съм съгласен , но ще добавя наличието на Бейл и Бензема, проблемите със сърцето на Карвахал, слабата форма на Марсело и постоянните грешки в центъра на защитата.


Кво значи не са в основата? То не е казано да са водещия играч през годината. Сезона е от 38 мача и ти трябва някои, който да свърши работа за всеки отделен. Да знаеш, че може да направиш смяна и няма да настане потоп след нея.

Примерно Рейес не беше нещо особено, но при титлата изравни резултата срещу Майорка в последните 15 тина минути и чак след това дойде обрата и съответно титлата. Ако беше някой, които след 3 години ще става за игра, като нищо ставахме на идиоти и си губехме титлата на нашия стадион в последен кръг.

Що ли не мога да се сетя Хамеса да е обръщал някой мач в наша полза миналата година. В повечето случаи като смяна влизаха Мората и Иско, които незаслужено бяха резерви за сметка на Бейл и Бензема. Даже Зизу имаше повече доверие на Ковачич, отколкото на Хамеса. Хамеса се беше изчерпил за нас.
А пък да се реве за Пепе... това е един играч, който от както напусна не е спрял да говори срещу клуба и феновете. Сякаш забрави кой му даде шанс и подкрепяше след всички простотии, които правеше. Един неблагодарник е за мен.
Не виждам как някой от тези двамцата можеше да преобърне сезона за нас. Единият беше тотално изчерпан, другия за пенсиониране.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 18 яну 2018 22:28

Перес искал това ново трио NHL. :mrgreen:

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 18 яну 2018 22:33

В крайна сметка да се реши- С медия ли ще се занимава или със спортна лига (хокейна при това)...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 23:06

Real написа:
Thsmith написа:Абе какви класи изобщо обсъждате при вайехо и ми правите сравнения. Същата работа като онзи каталунцец дето се моташе по евертън и милан и беше уж големия талант. Нека ме опровергае с времето, но опровержението е 1 на 200 от тези таланти. :lol:

Ако ще се сменя атакуващите играчи, бих се надявал на Кейн, Сане и Кевинчо. Отзад Канте и нещо от рода на Лапорт/Кристенсен за алтернатива на Рамос/Варан и някаква опция на десния бек, а не онзи чаршаф. На Белерин бих бил доволен.
Това при положение, че Роналдо, Бейл и Бензи пътуват.

То пък Кейн щото е доказана класа :mrgreen:

3 та година голмайстор на най-силното първенство в света, по доказан от това... здраве :lol:
Иначе е ясно, че КДБ и ко са загубена кауза. Аз просто казах какво ми се иска. Както ми се иска да се събудя между Памела Андерсън и Виктория Силвстед.

Furious_Monk написа:Лаказет също изглежда интересна опция, въпреки слабата форма в която се намира към момента...

Все едно ме дразниш нарочно, ей!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 18 яну 2018 23:22

Играя като Реал Мадрид тази година, колкото да се отбележа че присъствам на терена... :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта