Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 07 фев 2018 23:37

Спокойно може да не сменяме вратаря за момента.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 08 фев 2018 00:57

В тежките моменти Навас е нестабилен. И го е доказал нееднократно през годините. Без защита и без лидер чудотворец на вратата, дори и да се стегне нападението, пак ще има сериозни проблеми.

Голът който допусна срещу Леванте е поредното доказателство. Добър вратар, вероятно и такъв характер, но недостатъчно класен.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LaRgO » 08 фев 2018 02:46

Ако е вярно, че Зидан иска Иско да бъде продаден, моментално да бъде уволнен!!!
Клубът не трябва да допуска да изпусне Иско и Асенсио! Ако за това трябва да уволнят Зидан - да го направят без да се замислят!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 08 фев 2018 03:43

Това идва от телевизионното спортно предаване El Chiringuito, а те вече се доказаха в не малко подобни лъжливи новини ако погледнем назад. Хората просто гледат да запълват времето и да приковават погледа на зрителите, така че на такива спортни предавания не може да се вярва за достоверна информация.

Ще ви каза само, че това предаване е нещо като Пред Банята, само че доста по добре направено, така че си правете изводите. :)

Ето как точно поднесоха тази новина в предаването. :mrgreen:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8FfGl7n0E5o[/youtube]

И не на последно място този чичка Josep Pedrerol си е каталунец и дълги години е работел за радио Барселона.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23294
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 08 фев 2018 04:15

Furious_Monk написа:В тежките моменти Навас е нестабилен. И го е доказал нееднократно през годините. Без защита и без лидер чудотворец на вратата, дори и да се стегне нападението, пак ще има сериозни проблеми.

Голът който допусна срещу Леванте е поредното доказателство. Добър вратар, вероятно и такъв характер, но недостатъчно класен.


Не ме разбирай погрешно, не съм някакъв фен на Навас. Просто има далеч по належащи места за които да се харчат пари, а не да трябва да се лепват +100 млн за вратар. Особено пък ако е Куртоа.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 08 фев 2018 08:53

Пацето ме е изпреварил. За всеки футболист в лоша форма се измислят такива слухове.

За вратаря- не знам. Може би едни 30 -35 къси за Алисон биха били разбираеми, но дори и 100 за някой като Де Хея биха си заслужавали. Това е играч, който ти печели 9-12 и нагоре точки в шампионата( а ти вади и закучени мачове от ШЛ) по време на сезон само с изключителни самостоятелни изяви, а с тази защита...

За момента почти всичко говори за бъдещ трансфер на Икарди на Бернабеу...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 08 фев 2018 11:24

Furious_Monk написа:За вратаря- не знам. Може би едни 30 -35 къси за Алисон биха били разбираеми, но дори и 100 за някой като Де Хея биха си заслужавали. Това е играч, който ти печели 9-12 и нагоре точки в шампионата( а ти вади и закучени мачове от ШЛ) по време на сезон само с изключителни самостоятелни изяви, а с тази защита...

За момента почти всичко говори за бъдещ трансфер на Икарди на Бернабеу...

Навас също ни е вадил в тежки моменти и ни е спасил не една и две точки. Да, допуска и "вратарски голове", но кой не го прави? Алисон също има немалко такива. С небрежно елегантната ни защита никой не би бил застрахован. Не е лошо да вземем де Хеа, но имаме твърде много позиции, на които се нуждаем от подобрение, тази на Навас е може би на последно място. А ако ще се пънем за Куртоа... а нЕма нужда :).
За Икарди много бих се радвал, слуховете за Лева ме притесняват. Мина времето, когато би бил полезен, вече трябва да се ориентира към приключване на кариерата си. В Байерн...
Иско... трябва да сме луди. Дори да има конфликт с Роналдо, по-добре да се разделим с Роналдо. 33 е перфектната възраст за ново начало. В Щатите...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 08 фев 2018 11:46

Ами честно казано, освен нападението, къде другаде би могло да се пипне. Рамос и Варан вероятно няма да се развалят като титулярна двойка бранители, въпреки слабата форма ще е лудост да се лишиш от бекове като Марсело и Карвахал.

За средната линия дори и не би трябвало да се отваря дума.

Иначе един много класен защитник би било голям плюс, но и в момента няма толкова изявени и популярни бранители.

Шкриняр е голям талант, но това му е първи сезон на високо ниво, освен това съм твърдо против тази практика да си набавяш всички необходими играчи от конкретен отбор, това води само до повече ненавист. Де Фрай никога до този момент не е играл на най-високо ниво... и дотам. В Испания Баий и Лапорт вече ги продадоха, в Англия не съм видял такъв, който да ме впечатлява особено, освен гореизброените двама, а и Кристенсен, но последният има какво да доказва.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Real » 08 фев 2018 11:58

Не знам, нападението със сигурност, но и назад може би трябва да се подпълни нещо, освен ако не сме сигурни, че всички магически ще възвърнат формата си. Иско е в спад, Лука е ОК, но годинките се трупат, Кроос буквално се влачи и бърка нетипично много подавания, Касемиро не е познатата стена. За Кова, Васкес и Асенсио направо ми е тъжно. Рамос не е в час, Марсело... той и деня и месеца е объркал. Дани има проблеми, Тео и Ашраф са малки за отговорността. На тоя фон Начо и Навас са скали направо...
Много се надявам да си решим проблемите с подобрение на наличните и по-малко трансфери, но не знам доколко е възможно.

П.П. Иначе като говориш за ЦЗ - 60 милиона, взимаме Умтити и нещата заспиват. Ако ние не станем стабилни - поне Барса ще е по-уязвима. Six-pointer, един вид :mrgreen:

acetinko
Мнения: 38
Регистриран на: 23 мар 2016 12:52
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот acetinko » 08 фев 2018 12:58

Отбора се поизхаби и си трябват промени. Виждам, че никой не е засегнал особено темата с продажбите. Няма как да се вземат нови, яко някои от сегашните герои не си тръгнат. Да не забравяме и че има световно, в което освен Бейл и Бензема, всички ще играят. Повечето ни играчи са на такава възраст, че най-вероятно им е последно световно, т.ест. ще дадат всичко от себе си за добро представяне. Това значи, че авг/септ/окт ще гледаме още по-уморени коне, от колкото сега.
Мисля че е време да се раделим с Бензо (60-70млн на някой китаец), Касия. Да се дадат под наем Ашраф, Себайос. За останалите играчи бих казал, че трябва малко по малко да им се намерят заместници Навас->Донарума/Куртоя/Де Хеа; КР ->Азар/Салах/Мбаппе/Дибала; Рамос->Маркиньос/Колибали(Наполи)/Байи(Ман Юн)/Вайехо; Модрич->Ковачич/Себайос/Верати/Ерера. Да се намери и адекватна резерва на Карвахал, ако се разделим с Ашраф. Трябва и двама качествени нападатели Икарди/Кейн/Белотти(защо не)/Рашфорд/Мариано Диаз.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта