Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

marcozavara
Мнения: 3
Регистриран на: 09 юли 2015 12:59
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот marcozavara » 22 юли 2017 22:07

Данило и той напуска явно, Зидан е потвърдил току-що, поне според някаква статия, която прочетох :mrgreen: :mrgreen: Ако е така жалко, имаше силни мачове, в който Дани беше контузен или резерва!

Старши треньорът на европейския шампион Реал Мадрид Зинедин Зидан призна косвено, че кралският клуб търси нападател след раздялата с Алваро Мората. Дали отборът е по-слаб без Мората? Със сигурност. Видяхте какво направи за нас миналия сезон. Много ни помогна. За момента ни липсва един нападател”, заяви френският специалист на пресконференция днес. Малко по-късно Зизу се поправи: "Казах, че ни липсва един нападател, сравнявайки с миналия сезон. Ще видим как ще се справим".

На въпрос за Килиан Мбапе наставникът отговори: "Всичко може да се случи. Има време до 31 август. Мбапе е добър футболист, но аз мисля единствено за предстоящия мач". Зидан потвърди раздялата с Данило: "Данило си тръгна".

По темата "Кристиано Роналдо" треньорът на "белите" каза: "Зная, че се говори много, че иска да напусне. Говорих с него, спокоен е и се наслаждава на почивката си. На 5 август ще е с нас. За мен е важно да зная какво мисли да прави. Мисля, че ще остане. Кога ще играе? Не зная. Важно е да си почине добре".

Зидан сподели и няколко думи на Гарет Бейл: "Тази година е различна, защото за първи път прави цялостна лятна подготовка. Чувства се много добре физически. Иска да направи силен сезон и се готви".

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 22 юли 2017 22:12

Успех Алварито, дупчи ги в Англия...



Въпросът за Дибала срещу Неймар изисква трезва глава и повечко гледани мачове и на двамата. За мен Неймар е забележителен футболист, а Дибала много талантлив, но не чак толкова, но това е лично мнение...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 23 юли 2017 00:40

Пичове, извън емоционалния шит и само с емоционалния шит и нищо друго- Да си върнем активността в официалния форум? :roll:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 23 юли 2017 00:45

Вярно! Какво стана с официалния форум? Изведнъж спря активността.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23314
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 23 юли 2017 00:50

То кльощавия циганин да не е добър колкото гномчо? С 220 млн могат да вземат Дибала + топ вътрешен халф и да им останат пари, все доста повече оня. Като цяло предпочитам играта на барса да се върти само върху онези тримата. Така нямат баланс и в ШЛ изпушват далеч по леко.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 23 юли 2017 01:05

Tiberius написа:Вярно! Какво стана с официалния форум? Изведнъж спря активността.


Какво да стане, човек. Дадоха правата на един комплексар и си еба майката.


В този свят е много трудно да намериш човек, който да не е такъв, вероятно дори и невъзможно, но много хора му дадоха шанс да покаже на какво е способен.

Митак, просто не важиш. Къде си бе брат, какво стана с форума, тарикат?
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 23 юли 2017 11:37

И трансферът на Данило вече е факт .

Данило , Пепе , Коентрао , Хамес , Мората - отдавна се коментираше , че ще напуснат и ето . ;)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 23 юли 2017 12:08

Сега гледам втория гол на Неймар. Успех на Дибала да вкара такъв, дори и в приятелска среща. Ще е огромна глупост, ако каталунците го изпуснат толкова леко.

Долберг и Берарди били алтернативи на Мбапе. Според мен, първият още не е готов за Реал- играе в доста слабо първенство, а вторият загуби ценно време с оставането си в Сасуоло.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23314
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 23 юли 2017 19:12

Без да имам намерение да го гледам, нз че са въвели допълнително точкуване за страшен гол или за прескачане на топката. Бях останал с впечатлението, че и за гол тип Пипо Индзаги се дава също толкова точки, колкото и за гол от 80 метра.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 23 юли 2017 20:23

Неймар може да вкарва като Индзаги, обаче Индзаги не може да вкарва като Неймар.

Големи мачове се печелят и с индивидуално майсторство.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта