Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 18 яну 2018 01:41

rhaegar написа:300м и са ваши.


Тоя па. :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот rhaegar » 18 яну 2018 01:51

paceto написа:
rhaegar написа:300м и са ваши.


Тоя па. :lol:


Ти кво искаш, да ви ги дадем за 20? Вие за колко бихте си продали основен защитник и халф, на тия цени?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 18 яну 2018 11:16

Кристенсен е много талантлив, но все още не е доказано име в Европа, имаме подобен на него играч в лицето на Вайехо, а за Канте - много е трудно да вземеш повече от 50-60 млн. за чист опорен полузащитник.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 11:50

Е... чакай де, нали говорехме за парите за Мората. Пък и 300 тук, после Кейн и то кво стана :lol: Ще трябва пак някоя база да се продава за такива трансфери :lol:

Furious_Monk написа:Кристенсен е много талантлив, но все още не е доказано име в Европа, имаме подобен на него играч в лицето на Вайехо,

:roll: подобен е колкото Павор и Раул Браво спрямо Карвальо и Неста :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 18 яну 2018 12:43

Знам че е нормално да има разлика в мненията на феновете, но понякога имам чувството, че пропускаш някои мачове(особено тея в които играе Вайехо).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 яну 2018 12:49

Вайехо е много талантливо момче и ако успеем да го развием можем да имаме стабилен централен защитник за 10 години напред. Имам големи надежди за него, виждам го като заместник на Рамос. Би било грешка след очертаващия се провален сезон, младите момчета в отбора да стават изкупителни жертви, при положение, че те са най-малките виновници.
Това, което пиша за Вайехо важи в пълна сила и за Дани Себайос.
Последна промяна от Tiberius на 18 яну 2018 12:51, променено общо 1 път.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 12:50

В какви мачове играе, той е влязъл 4 пъти на кръст през годината. Щом онзи неадекватник Начо играе вместо него (а като играе той е все едно потоп) си представям този хубавец колко е стабилен. Честно казано, не мога да се сетя конкретен мач освен Севиля в които е играл, но помня че го ругал поне 2 пъти заради някое изпълнение. Макар да не помня срещу кого. :lol: Простено ми е поради смесването на отборите от тип Лас Палмас, Граната, Жирона :lol: Малко са ми еднакви :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 18 яну 2018 12:57

Това не е довод, Смит. Бензема миналата година беше неизменен титуляр, но беше в пъти по-слаб от резервата Мората. В момента при нас не играят тези, които тренират най-много или са в най-добра форма. И от там и резултатите са такива .
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 18 яну 2018 13:17

Tiberius написа:Това не е довод, Смит. Бензема миналата година беше неизменен титуляр, но беше в пъти по-слаб от резервата Мората. В момента при нас не играят тези, които тренират най-много или са в най-добра форма. И от там и резултатите са такива .

Не съм съгласен. Бензема принципно не си играе особено добре, но Мората никога не е бил нещо повече или нещо особено. Просто по редките изяви го караха да играе с голямо желание и беше относително перфектна резерва. Бензема е шибан арабски мързеливец и депресант, но нещата които може да прави когато е на кеф (като с атлетико), Мората ад се насере няма да ги направи.
Между другото в момента Марота играе не по зле от Бензема, да не кажа обратното.


И това с тренирането "най-много" е страшен абсурд. То и ти и аз може да идем и да се скъсаме от тренировки, но няма да станем като Кайзера, нали? : ) Друг момент е, че формата на основните играчи не е управлявана особено добре през настоящата година.


Никой не може да ме убеди, че ще имаш Кайзера на пейката и ще пускаш някой като Везалов или Джуру.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 18 яну 2018 14:11

Последното зависи от това какъв резултат гониш. Ако искаш да прецакаш конкурента за титлата, играейки с негов пряк противник, пускаш Везалов и обвиняваш Джуру за лошия резултат, или обратното, ако си Арсен Венгер...

Вайехо не си го гледал често, защото за съжаление(откакто се завърна от Германия) страда често от контузии.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта