Денят за отбора

Модератори: kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 05 окт 2017 13:17

Sardukar написа:хаха звучиш, като фанатик, който си е наумил, че неговата "истина" е единствената "истина".

Моята истина е базирана на факти. Няма успял англичанин в Испания. Кейн би струвал на Реал Мадрид 150 милиона в най-добрия случай, а няма да предложи нищо различно от статична игра и завършващ удар... от време на време. Не, благодаря. Имаме си голмайстор.

Потребителски аватар
rmfan5
Контакти:

Мнениеот rmfan5 » 05 окт 2017 14:02

sapio0o написа:''Бензи'' е в топ 8 на реализаторите на Реал Мадрид за всички времена и пети в класацията на ШЛ/КЕШ, без да има броят мачове на играчи като Анри, Ибрахимович и Шевченко. Карим освен всичко друго умее да изработва голове. Колко са централните нападатели, които сменят позиции и играят еднакво добре назад, вляво, вдясно и в наказателното? Ми няма такива на високо ниво. Ако си мислите, че Левандовски ще се сработи с Роналдо се лъжете.

Ако пък някой държи да отбележи моментната форма на Бензема, то тази на останалите футболисти в отбора и нападатели в частност не е по-различна. Отборът бележи трудно без значение кои играчи взимат участие. Това ще се промени с течение на сезона, търпение.

Нищо против Хари Кейн. Дано остане в Тотнъм и продължи да бележи с такава честота. Ако не беше англичанин със сигурност бих се замислил преди да го отпиша за друго първенство.

Аз съм казал че когато Бензема играе на върха на възможностите си е топ 3 нападател в света,но това става
на 50 мача,5-6 пъти а през другите мачове се спъва сам в топката.
Те и Йозил и Ди Мария са добри играчи,но доста непостоянни.
Последна промяна от rmfan5 на 05 окт 2017 14:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Sardukar
Контакти:

Мнениеот Sardukar » 05 окт 2017 14:06

Мисля, че не знаеш значението на думата факт. Липсва ти критично мислене. Говориш като расист. Няма да успее, щото е англичанин хахахаха Това е логика на пълен невежа!
Бтв, Хари Кейн няма нищо общо с нападателите, които просто завършват отборните действия (в което няма нищо лошо).
Image
Image
Image

Потребителски аватар
rmfan5
Контакти:

Мнениеот rmfan5 » 05 окт 2017 14:15

Sardukar написа:Мисля, че не знаеш значението на думата факт. Липсва ти критично мислене. Говориш като расист. Няма да успее, щото е англичанин хахахаха Това е логика на пълен невежа!
Бтв, Хари Кейн няма нищо общо с нападателите, които просто завършват отборните действия (в което няма нищо лошо).

Между другото днеска гледах малко highlights на Дрогба,какво да ти кажа здрав,бърз,техничен...
Един от любимците ми,просто страшен нападател.

Потребителски аватар
Tiberius
Контакти:

Мнениеот Tiberius » 05 окт 2017 14:57

Sardukar написа:Мисля, че не знаеш значението на думата факт. Липсва ти критично мислене. Говориш като расист. Няма да успее, щото е англичанин хахахаха Това е логика на пълен невежа!

Би ли ми дал пример за успял английски играч в първенство различно от Премиер лийг? Честно, аз не се сещам за такъв. Не се сещам и за английски играч, който да притежава качествата да играе в Реал Мадрид. Това са фактите. :) ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

Потребителски аватар
Sardukar
Контакти:

Мнениеот Sardukar » 05 окт 2017 18:36

Аз си спомням англичанин да вкарва гол на финал на ШЛ за Реал М, което не е малко.
Най-добрите англичани си играят в тяхната лига. Което, ако се замисли човек е напълно нормално. За италианците важи същото до голяма степен.
Оуен не се провали, защото е англичанин, нали?
А логиката, че нямало успял англичанин = никога няма да има .... оставям без коментар
Image
Image
Image

redmadness48
Контакти:

Мнениеот redmadness48 » 05 окт 2017 20:43

Хари Кейн ще е доста добро попълнение за Реал в дългосрочен план, все пак е на 24 и вече се нарежда сред най-добрите деветки - Суарез,Кавани,Левандовски,Обамеянг и т.н които Реал няма шанс да вземе(може би само Обамеянг) а и са на по близо 30 години, някой и на повече.Въпроса е дали дошло време за смяна на фронта, Бензема Декември прави 30 което е предпоставка че може да си играе още дълго време в Реал.. Въпроса е във формата му както и за Бейл дето е на 28..Най ме притеснява Роналдо който Февруари прави 33 и като чели загатва че тази година ще му е последния танц за златната топка..

Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 05 окт 2017 20:53

Sardukar написа:хаха звучиш, като фанатик, който си е наумил, че неговата "истина" е единствената "истина".
Смешно, но и много тъжно...

верно е, сапио винаги говори сякаш неговото мнение е единствената истина, за него няма изрази като "според мен", "мисля че" и т.н..... :mrgreen: :mrgreen: това му го казах отдавна още, наистина е много грозно отстрани

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 05 окт 2017 21:16

Принципно е безпредметно да обсъждаме урагана сега. Има почти година до следващия възможен трансферен прозорец.
Все пак ако дойде, за мен ще е идеално попълнение. Само Лева бих предпочел в краткосрочен план. Пък и ще имам още един силно симпатичен играч освен Кроос в отбора : )

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 05 окт 2017 21:55

Не, просто гледа само тези факти, които го устройват, а другите удобно ги игнорира, след което си създава собствена истина базирана на това, такава която бива определяна като единствена.

И като стана дума за Бензема, кой друг нападател се е задържал толкова време в Реал? Кога за последно Бензема е вкарвал над 15 гола в първенството и колко често за цялата му кариера се е случвало?

Върни се в “Реал Мадрид”