Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 24 окт 2017 22:17

Не знам, ама стилът му е потресаващ и на предни подобни събития е бил къде по ужасен, че направо отблъскващ и то дори без да го гледаш в лицето. :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 25 окт 2017 18:07

Реал Мадрид ще пътува за Жирона с автобус без символите на клуба

Реал Мадрид ще пътува за мача от 10-ия кръг на Ла Лига срещу Жирона с автобуса без символите на клуба, твърди "Ел Мундо". По този начин ръководството на "белия балет" реши да не нажежава политическата ситуация в Испания. Реал Мадрид периодично пътува с автобус без символи, когато отива за мачове в Каталуния и Баската област. Мачът между Жирона и Реал ще се състои на 29 октомври.

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Денят за отбора

Мнениеот redmadness48 » 30 окт 2017 02:08

Не знам вие какво мислите но до преди известно време говорих че Роналдо не е същия и с всеки мач се убеждавам в това нещо. 6 мача в Испания и 1 гол, дано е затишие пред буря но този път не съм много оптимистично настроен.На такива тимчета с които Реал игра до сега преди го гледах преди с очакване за хет трик който обикновено вкарваше а сега даже и гол не вкарва.Не искам на 32 още да го отписваме но натам вървят нещата лека полека.Но въпреки всичко аз все още вярвам в него и неговата непримиримост че ще си върне обичайната форма.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 30 окт 2017 13:18

Мората е вторият след Мбапе, който открито споделя какво е нагласата на повечето кадърни нападатели спрямо присъствието на БеБе в отбора.

Очевидно парите винаги ще бъдат фактор при избора на отбор и не може толкова лековерно да се отхвърли тяхната огромна значимост при даден избор, но няма как да не повярвам на Мбапе, че присъствието на играчи със запазени титулярни места е също решаващ фактор за избора му.

Просто всеки себеуважаващ се и поне малко доказал се на европейската сцена нападател, не би търпял да бъде резерва на тези двама хубавци.

Вероятно действително не са третирали Мората така както трябва за един зрял и гонещ високи цели мъж, защото всеки такъв с качества и желание за себедоказване, ще иска да играе повече от това което му бе предоставено като възможности, но със сигурност Бензема се третира като принцеса... малката алжирската брадясала женичка на Кристиано...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=avSyHqVeL8Q[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2056
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Isco » 30 окт 2017 18:37

МЪКА голяма МЪКА ... Не знам какво трябва да стане че да вземем някой друг нападател или да продаден Бензима. :shock: Тоя го виждам при нас до пенсия. :| Не знам дали сме имали по слаб нападател от него в последните 10 години. :)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 30 окт 2017 21:24

Мората се помисли за голям играч и започна да плюе малко по нас, което не е добре за него. :|

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 30 окт 2017 22:12

Може да не е голям играч, поне все още, но е мъж с желание за развитие, надграждане и подобряване. Отношението към него бе крайно несправедливо и грубо, в резултат на което си заслужи правото съвсем открито и ясно да сподели своята гледна точка.

Абсурдно е да се твърди, че Бензема на неговата възраст е бил по-добър, може би по-талантлив в обработването на топката, но не и по-добър като завършен нападател, че той дори и сега не е по-добър, освен в едната теника, нито физиката си използва като хората, нито има движението на Мората в наказателното поле, нито играта му с глава, нито неговата страст която демонстрира при завръщането си, преди Зидан да го закотви на пейката.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 30 окт 2017 23:28

Слабата игра на отбора за мен се дължи на редица фактори:
-Слаба игра в защита.
-Слаба форма на Кроос и Модрич (тяхната форма е изключително важна за играта на отбора)
-Слабата форма на Кристиано.
-Мазохистичното доверие към (не знам и аз вече как да нарека това "божество") - Бензема.
-Зизу не може да мотивира играчите да дават 100% от себе си. Вероятно вече имат нагласата, че и на ходом ще си взимат мачовете. Когато няма уважение към играта, емблемата, екипа, феновете и своите противници, то логичното се случва.
-Контузиите в отбора.
Като сумираме всички тези неща и факта, че в края на октомври се налага да отпишем титлата, става закономерен. Дали можеше това да бъде предотвратено- да, разбира се.
Иначе ( при цялото ми уважение )Пацето умело си служи с ирония за играч, който вече не е част от отбора, но винаги е давал 100% от себе си за отбора и за тройно по-малко минути от френско-алжиркия Бог, имаше почти двойно повече голове. Аз само заради него гледах мачовете на Челси от Премиер лийг. Паце, надявам се, не смяташ, че Мората е виновен за слабата игра на отбора.
Иначе глупавото ръководство на Юнайтед да ти предлага лятото 100 млн. за постоянно контузения Бейл и ти да им откажеш- сигурно е един от най-големите гафове в съвременния футбол и от двете страни. Като започнем с колосалната сума за играч, който през по-голяма част от сезона не играе, та завършим с отказа на Флорентино дори да преговаря. Браво, Флорентино! :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10975
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 31 окт 2017 00:20

Не мисля че Кроос и Модрич са в слаба форма, просто натоварването и изискванията към тях стават все по-големи с оглед това което представлява останалата част от отбора. Не са в най-добрата си форма със сигурност, но не са и толкова зле.
Контузията на Карвахал и формата на Марсело също имат своята значима роля.

Изглежда направо налудничево, ако е имало оферта от порядъка на тези цифри за Бейл и тя не е била приета. Такива ситуации в реалния живот вдъхновяват сценаристите на филми като "от глупав, по-глупав".


Перес просто съсипва този клуб, дори и когато нацели точен треньор и качествени играчи в определени зони и започне нещо да се гради, той намира начин как да го задуши, та дори това да отнеме повече от един сезон.

Да виждаш че с нападател играта е съвсем различна, да ти донесе нагледно резултати и въпреки това следващия сезон да продадеш единствения си такъв само и само да се върнеш към предишното си състояние... някои биха го нарекли саботаж, други глупост , а аз много лоша преценка на ситуацията ...нито Мората, нито Мбапе са единствените нападатели на този свят, но явно другите не заслужават тази чест да седят на пейката и да се учат от играта на великия крал( най-вече от нервите на феновете) Бензема.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23667
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 31 окт 2017 08:39

Абе да не сте сдърпали нещо със сапио, че гледам не пише изобщо тук, а чете?
Нещо бойкотира ли или съм изпуснал нещо, защото това му държане не е присъщо за него? :lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта