Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 23 юни 2017 00:15

Tiberius написа:
Thsmith написа:Кака забравяш, Бейл е след него : )

Когато взехме Кака' беше най-добрият играч в света. При нас имаше епизодични проблясъци и се провали. Причина за провала обаче бяха хроничните контузии, а не качествата му на футболист. ;)

Абе най-добър не беше, но да кажем е бил в топ 5. Горе долу идентично положение като с Бейл. Идва и не прави почти нищи и постоянно е контузен.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот kingofpop » 23 юни 2017 00:44

Бейл само с гола срещу Атлети за 2-1 2014 и с гола срещу Барса дето надбяга едвам ходещия Бартра си е избил поне половината от парите :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LevskiZavinagi » 24 юни 2017 14:52

Бейл е прекалено стъклен. От 2-3 години няма никакво развитие при него, а годинките си летят.
Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 24 юни 2017 16:42

Net transfer spend since 2010 [in millions of €]:
[769] Man City
[603] PSG
[584] Man Utd
[357] Barcelona
[351] Chelsea
[255] Real Madrid


Силно се надявам това да се запази и след този сезон. Реал няма нужда от нови, освен вече уговорените Тео, Йоренте и Вайехо, двама от които след успешен наем. Дано Мората остане и не се наложи да скачаме за Мбапе. Твърде е рано. Нека да направи още един добър сезон и тогава ще се мисли. Другия вариант е да продадем Бензема и така да го вземем.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 24 юни 2017 16:51

Твърде е рано, ама докато чакаме, друг ще го вземе. Момчето наподобява адски много Тиери Анри и има всички предпоставки да стане голям играч. Аз също се надявам Мората да остане, а ако трябва да жертваме някого за Мбапе, това да е Бензема.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32572
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 25 юни 2017 09:33

Бившият играч на Ливърпул, Реал Мадрид и Уест Хям Алваро Арбелоа обяви края на кариерата си.
34-годишният футболист предпочете да се откаже, след като през последния сезон записа само 3 участия за Чуковете преди да бъде освободен.

„Сега е времето да кажа сбогом на футбола. Много хора ме убеждаваха да остана и във физическо отношение нямаше да има проблем да продължа да играя. Въпросът е по-скоро психологически. За мен футболът винаги е бил ежедневна битка и възможност да показваш качествата си. Сега просто не ми харесва това, което ми предлага бъдещето, така че е най-добре да спра” коментира Арбелоа пред „Марка”.

Той изкара два сезона и половина в Ливърпул между 2007 и 2009 като записа 98 мача и 2 гола, преди през 2009-а да се завърне в Реал и да изиграе още 233 срещи, разписвайки се 6 пъти и печелейки 8 трофея, макар и през сезон 2015-16 да игра съвсем малко.

„Реал Мадрид е клубът на живота ми. Никога не бих поискал позиция в него, но винаги съм на линия ако ме потърсят. Сега все още не съм сигурен какво точно ще правя, така че ще помисля известно време преди да реша” добави Арбелоа.

Той записа 56 участия и за националния отбор на Испания по време на най-успешния период в историята на тима, печелейки 2 европейски титли през 2008 и 2012 и между тях световната през 2010.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 25 юни 2017 13:03

Хубаво е Верати да преосмисли позицията си. ПСЖ е много по-перспективен отбор от каталунската измет.

А иначе дебилите отново започнаха по техния си начин, хората щели да се плашат от това че французите държат на собствените си права и не позволяват на изроди като тях да им се бъркат в трансферната политика, защото видиш ли, когато те е поискали някого, то трябвало с панделка до им го поднесат. :lol:

Няма други такива уроди в световния футбол, просто няма.

Само такива сакати като Бускетс за тях. Мамичката им деба мръсна.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Денят за отбора

Мнениеот Hohohoho » 25 юни 2017 14:32

Гари е дървар, ама всеки път играе с някакво желание. Не му се получава, ама се опитва. Тъй че донякъде ще ми липсва тъпата му физиономия, ако се махне. Бензи и Роналдо не един или два пъти четоха вестници по цял мач.
И ако Зидан прати и Мбапе за твърда резерва, а държи любимият си безполезен сънародник, могат и двамата да си намерят някой висок мост в Мадрид и да се хвърлят хванати за ръце.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 25 юни 2017 15:58

Hohohoho написа:Бензи и Роналдо не един или два пъти четоха вестници по цял мач.


Ама пък всеки един от тях допринесе за дубъла. Бейл през това време споделяше морална подкрепа в социалните мрежи. :twisted:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 25 юни 2017 16:12

БейлС вкара победен гол срещу Сити, вкара втория много важен срещу Атлетико, важна дузпа на куц крак срещу Атлетико, плюс голът му срещу каталунците. това на фона на един пробив от страна на Бензема и един гол в последните минути срещу Спортинг.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта