Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот rmfan5 » 05 окт 2017 23:16

redmadness48 написа:Хари Кейн ще е доста добро попълнение за Реал в дългосрочен план, все пак е на 24 и вече се нарежда сред най-добрите деветки - Суарез,Кавани,Левандовски,Обамеянг и т.н които Реал няма шанс да вземе(може би само Обамеянг) а и са на по близо 30 години, някой и на повече.Въпроса е дали дошло време за смяна на фронта, Бензема Декември прави 30 което е предпоставка че може да си играе още дълго време в Реал.. Въпроса е във формата му както и за Бейл дето е на 28..Най ме притеснява Роналдо който Февруари прави 33 и като чели загатва че тази година ще му е последния танц за златната топка..


Ти Роналдо си тръгнал да го отписваш от лятото,и голове си вкарва и асистенции прави.
Ако ми обясниш с какво ти загатва тези пророчески мисли,ще е супер.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Денят за отбора

Мнениеот redmadness48 » 05 окт 2017 23:47

rmfan5 написа:
redmadness48 написа:Хари Кейн ще е доста добро попълнение за Реал в дългосрочен план, все пак е на 24 и вече се нарежда сред най-добрите деветки - Суарез,Кавани,Левандовски,Обамеянг и т.н които Реал няма шанс да вземе(може би само Обамеянг) а и са на по близо 30 години, някой и на повече.Въпроса е дали дошло време за смяна на фронта, Бензема Декември прави 30 което е предпоставка че може да си играе още дълго време в Реал.. Въпроса е във формата му както и за Бейл дето е на 28..Най ме притеснява Роналдо който Февруари прави 33 и като чели загатва че тази година ще му е последния танц за златната топка..


Ти Роналдо си тръгнал да го отписваш от лятото,и голове си вкарва и асистенции прави.
Ако ми обясниш с какво ти загатва тези пророчески мисли,ще е супер.

Само да ти отбележа че Роналдо ми е любимия футболист.И не може да се отрече вече че доста мачове се губи и то срещу малки отбори в които преди го гледах с нагласата че ще вкара хет трик и вкарваше, сега го гледам с нагласата просто да вкара гол. Да, избухна след групите на ШЛ, вкара и на Барселона и Дормунд което му гарантира на 90% златната топка.Смятам просто другата година че Меси ще я спечели просто така ги виждам нещата.Меси за съжаление ще спечели борбата за златната топка просто защото е с 2 години и половина по-млад.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот rmfan5 » 05 окт 2017 23:54

redmadness48 написа:
rmfan5 написа:
redmadness48 написа:Хари Кейн ще е доста добро попълнение за Реал в дългосрочен план, все пак е на 24 и вече се нарежда сред най-добрите деветки - Суарез,Кавани,Левандовски,Обамеянг и т.н които Реал няма шанс да вземе(може би само Обамеянг) а и са на по близо 30 години, някой и на повече.Въпроса е дали дошло време за смяна на фронта, Бензема Декември прави 30 което е предпоставка че може да си играе още дълго време в Реал.. Въпроса е във формата му както и за Бейл дето е на 28..Най ме притеснява Роналдо който Февруари прави 33 и като чели загатва че тази година ще му е последния танц за златната топка..


Ти Роналдо си тръгнал да го отписваш от лятото,и голове си вкарва и асистенции прави.
Ако ми обясниш с какво ти загатва тези пророчески мисли,ще е супер.

Само да ти отбележа че Роналдо ми е любимия футболист.И не може да се отрече вече че доста мачове се губи и то срещу малки отбори в които преди го гледах с нагласата че ще вкара хет трик и вкарваше, сега го гледам с нагласата просто да вкара гол. Да, избухна след групите на ШЛ, вкара и на Барселона и Дормунд което му гарантира на 90% златната топка.Смятам просто другата година че Меси ще я спечели просто, просто така ги виждам нещата.Меси за съжаление ще спечели борбата за златната топка просто защото е с 2 години и половина по-млад.


То този сезон срещу по-малки отбори като цяло е мъка.
Роналдо ще вдигне нивото.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

fozzy
Мнения: 70
Регистриран на: 21 апр 2012 02:18
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот fozzy » 06 окт 2017 00:15

Пичове, четете ли какво се случва с Дани Карвахал... Направо ми се реве ако тези новини са вярни!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 06 окт 2017 01:28

Ще минем 1 месец без него, нали имаме някакъв чаршаф там и няма нужда от по имените резерви дето са твърде добри за резерви? Кво има да се притесняваме? Фернандес - Начо - Рамос - Чаршаф и готово, от какво има да се плашим? :oops: :oops: :oops: :oops:

Само трябва да внимават да не вземе да се радикализира и да домъкне някоя бомба в съблекалнята, един детектор трябва да му сложат и да го тършуват на влизане.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32516
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 06 окт 2017 23:39

Иско с гол за Испания

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 07 окт 2017 00:27

Потръгна му добре този сезон, което е хубаво.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 07 окт 2017 23:13

Пуснаха Роналдо след почивката и веднага вкара гол.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32516
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 07 окт 2017 23:18

paceto написа:Пуснаха Роналдо след почивката и веднага вкара гол.


А аз се чудех защо през първата част нямаше попадение за португалците ....
Явно той ще им донесе скъпоценните три точки преди домакинството срещу Швейцария .

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 15 окт 2017 08:18

Лошо изпуснаха това момче Габриел Жезус. Далеч съм от мисълта, че щеше да му е толкова лесно в Испания, но е доста талантлив и явно е дошъл като готов за първия състав играч.

Той и Мбапе са вероятно най-добрите млади нападатели в момента.

Бензема бил 1 и 87 висок. На това се казва да не може да се възползваш от ръста си.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта