Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Bernaleo » 22 сеп 2017 18:08

То той един Паулиньо е по ефективен от Бензема.... Т'ва франсе е футболно бедствие...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 22 сеп 2017 23:52

Вкара два гола и ефективен бил. :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 23 сеп 2017 16:33

sapio0o написа:
Thsmith написа:Кога си струва да купуваш?
Аз до сега не си спомням някога цените да са падали, все вървят във възходяща посока. Не купуваш миналото лято, цените това лято х2, не купуваш това лято, цените след гнусния циганин още х2. Да чакаме освен да станат още по големи и вече да си пропилял 1-2 сезона и да трябва да купиш 10 играчи на куп освен? Тогава ли ще си струва да купуваш?


Ти въобще мислиш ли ги нещата? Този клуб току що спечели дубъл и си защити европейския трон. Как ми кажи ръководството да се наеме да ръси пари тогава? Вярваш ли, че резерви като Мората, Данило, Пепе и Хамес се заменят просто ей така? Хвърляш 150-300 милиона и си готов. Хубаво звучи, но не става. Първо такива пари са абсурдни, второ никой топ играч няма да издържи да е втори избор за повече от сезон. Затова и въпросните футболисти решиха да напуснат. Никой от тях не заслужаваше титулярно място, но същевременно бяха твърде добри за резерви.

Този път може и да не спечелим нищо, но точно това е хубавото във футбола.
Ти ли ме питаш дали ги мисля? Ти дето във всяка тема защитаваш различна теза и дето преди 1 месец ми обясняваше как нямаме нужда от други играчи и разните боршове са достатъчно добри? И същия ти дето преди 1 седмица обърна тотално палачинката?
Как да се наеме да ръси пари? Какъв е проблема? Чакаш да се сринеш и тогава ли? Еми миналата година може и да са те оправяли 150 млн, тази 300, ама догодина няма да ти стигнат. И това "твърде добър за резерва" е една от най-големите простотии, които съм чел. Да вземем да сложим теб за резерва поне не си достатъчно добър, а? Ако не са добри, за кво са ти изобщо да присъстват в групата или в отбора? Хората искат в отбора им да играят възможно най-добрите играчи, ти ми разправяш как някой бил твърде добър... без думи просто.


* И кое му е хубавото да не спечелиш нищо? :shock:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13296
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 23 сеп 2017 17:05

Thsmith написа:Ти ли ме питаш дали ги мисля? Ти дето във всяка тема защитаваш различна теза и дето преди 1 месец ми обясняваше как нямаме нужда от други играчи и разните боршове са достатъчно добри? И същия ти дето преди 1 седмица обърна тотално палачинката?
Как да се наеме да ръси пари? Какъв е проблема? Чакаш да се сринеш и тогава ли? Еми миналата година може и да са те оправяли 150 млн, тази 300, ама догодина няма да ти стигнат. И това "твърде добър за резерва" е една от най-големите простотии, които съм чел. Да вземем да сложим теб за резерва поне не си достатъчно добър, а? Ако не са добри, за кво са ти изобщо да присъстват в групата или в отбора? Хората искат в отбора им да играят възможно най-добрите играчи, ти ми разправяш как някой бил твърде добър... без думи просто.


Ама ти наистина нямаш нищо в главата. :lol:

Първо никъде нищо не съм обръщал. Факт е, че съжалявам за продажбите на Мората и Данило и напускането на Хамес и Пепе, но ръководството НЕ е виновно за това и аз реших да застана зад него преди да видя какви ще са последствията. Това, че ти очакваш да заменим едни резерви с други като пръснем стотици милиони не значи, че е лесно и възможно, а още по-малко те прави прав, а мен крив.

Какво значи да чакаш да се сринеш? :o Реал току що спечели втората си поредна европейска купа и взе първа титла на Испания от 2012. Как за бога Перес и Зидан да предвидят слабото начало на новия сезон?

Твърде добри за резерви значи, че въпросните имат по-висока цел. Не се задоволяват с втори избор, било то и в Реал Мадрид. В такъв случай клубът няма какво да направи освен да извлече максимума като ги продаде на висока цена. Ти в кой свят живееш?
Явно и елементарни неща не са ти ясни.

* И кое му е хубавото да не спечелиш нищо? :shock:


Хубаво от цялостна гледна точка. Това прави спорта интересен.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 23 сеп 2017 17:16

Честно казано си бяха предвидими. Още миналата година се видя че няма нападение, в подготовката резултатите също не бяха добри, срещу Барселона, до включването на Роналдо, не може да се вкара втори гол, вторият мач гениално избухване на Асенсио, но пак много пропуски.

С Данило и Тео просто сменихме ролите. Тогава Карва бе добре покрит, сега Марсело, с тази разлика че Данило играе и на двата бека.

В мачовете до този момент, само Валенсия вкараха два гола, и това при неориентиран Рамос и Дани в слаба форма не е лошо... защитата поне в този момент не е огромен проблем, халфовете пък изобщо ...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13296
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 23 сеп 2017 17:20

Ако става въпрос аз от януари на 2015 повтарям, че ББС е слабо звено, но това не значи, че отборът не може да печели. След дубъл е абсурдно да ръсиш големи пари. Беше ясно, че класата под втори избор няма да ни радва повече от сезон или два. На хората им се играе. Всъщност дори очаквам Асенсио в един момент да си потърси късмета, ако Зидан продължи да робува на Бейл. Това е реалността за съжаление. Вижте останалите топ отбори с какво разполагат. Изобщо нямаме право да се оплачем.
Последна промяна от sapio0o на 23 сеп 2017 17:21, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Денят за отбора

Мнениеот redmadness48 » 23 сеп 2017 17:21

Защита на Реал винаги е била за критикуване,изминатите мачове от началото на сезона го доказват.Не броя мачовете с Юнайтед и Барса..От друга страна Барселона откакто се оттърси от шока с Неймар(след суперкупата) си играят както преди, а защитата им има 2 допуснат гола в 6 мача и 20 вкарани гола.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 23 сеп 2017 17:28

2015 беше много рано. Преди да критикуваш някого, трябва да му дадеш шанс да се поправи...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13296
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 23 сеп 2017 17:43

Не става въпрос за поправяне. Няма как трима статични футболисти да се справят едновременно на терена. Още в началото на втория сезон при Анчелоти се видя, че бековете им правят цялата игра, а те не помагат по никакъв начин в изграждането на атаки или в защита.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Денят за отбора

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 сеп 2017 18:42

Хеттрик на Мората срещу Стоук, на "негостоприемният" Британия. ;)

Не го пиша да злорадствам, но испанецът изглежда като завършен нападател, и като цяло не разбирам с какво Бензема е бил по-добър от него.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта