Реал М - Бетис 6:1 Барса - Еспаньол 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал М - Бетис 6:1 Барса - Еспаньол 1:2

Мнениеот bojkyy » 22 фев 2009 23:50

Още едно доказателств,че Барса без Меси за нищо не става ;) лорде не търси вината в Гуардиола щом Кейта е в отбор като Барселона едвали е слаб стига са оправдавай :) а и до колкото помна те не дадоха малко пари за тоя "бастун"
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал М - Бетис 6:1 Барса - Еспаньол 1:2

Мнениеот bojkyy » 22 фев 2009 23:54

А и Реал покаже ли тая игра срещу Бетис и срешу Барселона никав шанс нямате брат ми щото кат ва гледам как секи мач слизате се по надолу ша излезна прав
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал М - Бетис 6:1 Барса - Еспаньол 1:2

Мнениеот MORSKI » 23 фев 2009 01:49

bojkyy написа:Още едно доказателств,че Барса без Меси за нищо не става ;) лорде не търси вината в Гуардиола щом Кейта е в отбор като Барселона едвали е слаб стига са оправдавай :) а и до колкото помна те не дадоха малко пари за тоя "бастун"


Е то това е в негов стил,обича да се оправдава,когато не става на неговата,но да си признае...... :lol: Хващаш го на къс пас,ама не очаквай да си признае той "винаги е прав" :lol: :P ;) Нали така Лорде :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Реал М - Бетис 6:1 Барса - Еспаньол 1:2

Мнениеот LordVOODOO » 23 фев 2009 12:56

Първо в отбара ни винаги има по един кретен, който няма място в тима! Първо беше онова плашило Олигер Пресас - по слаб защитник никога не е имало на панетата Земя, но незнайно защо беше любимец на Рийкард и той го пускаше постоянно в игра! След като го разкарахме си взехме нов играч, който за нищо да не става - Сеуди Кейта! Дори отбори като Барса, Реал и Ман Юнайтед правят грешни трансфери! Какво ще ми кажете,че нямате нито един играч, който според вас няма място в отбора ли ви? Да бе да! Всеки треньор и всеки клуб има сбъркани трансфери - и това е нормално. Проблем е когато треньора почне да бърка стартовият състав!
Какво като през седмицата ще имаме мач с Лион за ШЛ, това не означава, че отбора трябва да се пести! Още повече не разбрах, защо капитана ни не беше пуснат като титуляр, а влезе като резерва, при положение, че до скоро беше контузен и му липсва игрова практика, а за мача с Лион той трябва да бъде в оптимална форма! После нека се обърнем към самият мач! Съмнявам се някой от вас да го е гледал! Червеният картон на Кейта беше напълно заслужен, 100% картон по всички правила на футбола, но защо беше спестен такъв още в началото на мача на играч на Еспаньол? Серхио Санчес изпраска ебати бруталната балтия на Ерик Абидал, в следствие на което сега Абидал е контузен и няма да играе минимум 2 месеца, защото е с разкъсан адуктор в коляното!!! За това нещо Санчес трябваше да получи също червен картон, но съдията Карлос Ферейра, който между другото е от Мадрид даже не му даде жълт картон, а в предвид, че играча на Еспаньол вече имаше един, това пак щеше да е червен картон! И всичко това още в 22-рата минута на мача! Така че когато ще коментирате нещо, гледайте първо да се запознаете с нещата!

А и в крайна сметка, лошо няма да се върне интригата в първенството, тъкмо ще ви боли повече, когато станем шампиони! А и както вече много пъти съм казвал и резултатите на Барселона го показват играем силно срещу силните и подценяваме слабите. До преди този мач Еспаньол беше в заната на изпадащите отбори, но колко от водещите отбори в Испания успяха да ни победят - а да сетих се, нито един! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал М - Бетис 6:1 Барса - Еспаньол 1:2

Мнениеот bojkyy » 23 фев 2009 14:53

Един път да не ва подкрепът садиите и оревавате света на реал кат им отнемаха голове,засади несаществуващи,2рия картон на Робен преди мача с Барса за кво беше
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Реал М - Бетис 6:1 Барса - Еспаньол 1:2

Мнениеот Casillas » 24 фев 2009 14:43

Вуду, дай само малко по леко, защото не виждам смисъл да се псуваме. Можем и по разумно да разговараме. Да подрепили са ни този сезон повече от вас, това не го отричам. Просто няма смисъл да говорим така, защотото заприличваме малко на форумите на Левски и ЦСКА, където обикновенно са 15 годишни пишлегарчета.

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Реал М - Бетис 6:1 Барса - Еспаньол 1:2

Мнениеот Casillas » 24 фев 2009 18:18

Да бе знам, напълно те разбирам, но просто аз лично влизам в този форум, защото има хора с които може да се комуникира и то не на селското ниво примерно от други сайтове като Спорт1 и Доня Балоня. Белите, Синьо-Червените, Оранжевите или каквито и да е очила, никога няма да ги махнем, и винаги ще има моменти в които ще ни идва да псуваме, ама е по-добре, да продължиш да оборваш другия с факти, както го правиш до сега а не по глупавия начин.
Иначе се надявам първенството да се изостри още, защотото миналите години бях една в Барса, и една в Мадрид и да ти кажа, когато първенството е тежко, живота става друг, и хората са други, и мен това както се казва ми беше душевна чекия. А и е по добре да намалим още, за да има какво още да си говорим, защотото до преди месец, мен ме беше срам да ти опонирам примерно, по начина по който ние играехме.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта