Връща ли Реал старата си форма?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Връща ли Реал старата си форма?

Мнениеот MORSKI » 08 фев 2009 11:25

Връща ли си Реал Мадрид формата????? Станахме свидетели вчера на един мач в който ние си доминирахме,но падна само 1 гол ;) Можехме и да изгуби 3 те точки пак заради грешки в защитата,но аз поне забелязвам ново лице на Реал под ръководството на Рамос.
Пак се заигра онзи техничен футбол Робен прави каквото си пожелае,Игу пак господтсва на терена,общо взето стария Реал се завърна ;)
Фобер също прави добро впечатление,а Диара откакто е пристигнал показва доста класни отигравания.
Какво мислите,дали ще задържим това ниво?

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Връща ли Реал старата си форма?

Мнениеот sedem_!_dva » 08 фев 2009 12:30

Не знам, но ще се разбере с/у Ливърпул ;)
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Връща ли Реал старата си форма?

Мнениеот bojkyy » 08 фев 2009 19:12

Мисля че да,остава само Барса да почнат да губат точки и ставаме шампиони 8-)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: Връща ли Реал старата си форма?

Мнениеот Casillas » 10 фев 2009 15:02

bojkyy написа:Мисля че да,остава само Барса да почнат да губат точки и ставаме шампиони 8-)

Значи, че Барса няма да ги настигнем, това е пределно ясно, няма просто вариянт. Осигурили сме второто място, и дано просто това ги успокои, и заиграят още по добре. Относно връщане на старата форма, аз съм скептично настроен, просто нямаме характер...до сега последните мачове играем с настроение, защото вкараваме първи и не ни се налага да изоставаме. Отзад сме трагични, изключае моя любимец Икер, в момента аз лично не мога да разчитам на никого.
Морски е прав, че напред Игу е страхотен, страх ме е за Робен, че от стъкло, но като цяло, има подобрение наистина. Дано в ШЛ нещата потръгнат, и там покажем още по добра игра.

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Връща ли Реал старата си форма?

Мнениеот LordVOODOO » 13 фев 2009 18:30

bojkyy написа:Мисля че да,остава само Барса да почнат да губат точки и ставаме шампиони 8-)


Ти вярваш ли си? Ахахаха, шампиони тази година няма да сте. ;)

Мислете как ще опазите Робен по време на мачовете с Пул. Робен е по-крехък и от стъкло, а англичаните от край време си играят по-твърд и груб футбол. Помня как играха срещу нас в сезон 2006/2007 на същата тази фаза - с много груби влизания, опити за преса (неуспешни) и бързи контри по крилата. Е същото ще бъде и срещу вас, само че не знам дали Робен ще издържи повече от 2-3 балтии, а контузи ли се той отново.... може и второто място да загубите, защото сега той ви прави играта, както и Икер. Радвайте се, че имате толкова добър вратар... той ви е спасявал много пъти, и този сезон ви спаси неведнъж..., молете се и с него да не се случи нещо. ;)
Изображение

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Връща ли Реал старата си форма?

Мнениеот bojkyy » 13 фев 2009 18:40

А пък виа ако нямате Меси нищо няма да моите да напраите видя срещу Сантандер кво стана докат го нямаше Меси за нищо не ставахте влезна Меси и вкара 2 гола такаче не говори че Реал без Робен не мои ;) и още 1 пример в шампионска лига също има6е 1 мач дет губихте и Меси кат влезна вкара 3 гола и спечелихте :)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Връща ли Реал старата си форма?

Мнениеот MORSKI » 14 фев 2009 13:01

Много точно му го каза ;) Наистина без Меси лигата да я отпишат,в Испания е ясно,ама лигаа не ги виждам без Меси и Ето,о : ;)

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Връща ли Реал старата си форма?

Мнениеот bojkyy » 14 фев 2009 13:25

А и Робен вече не е от "стъкло" поне така каза човека който се грижеше за него през последните седмици сичко било заради лош хранителен режим ама не съм сигорен,че точно заради тва важното е,че е здрав ;)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта