КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5000
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот LaRgO » 28 фев 2019 00:13

Поредният срам и резил след мач с Барселона. Поредното унижение. Поредното брутално изнасилване нанесено от Барселона. Играчите на Реал толкова здраво са чукани, че дупката им вече е 10 метра.
Реал Мадрид в Испания е един тотален средняк! Напълно посредствен отбор! Белите са най-лесният съперник на испанците от Каталуния!
перес, солари, рамос, варан, марсело, начо, каземиро, модрич, кроос, бейл, валверде, бензема, мариано диас ВЪН от Реал.
Докато деменцията перес е президент, Реал ще продължава да бъде изнасилван.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5478
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона (Сряда)

Мнениеот insaneboy1 » 28 фев 2019 00:19

Furious_Monk написа:Мен ме притеснява повече Тер Щеген, ако играе. Няколко ключови спасявания, особено в началото на мача, може да повлияят лошо на отбора... и естествено Меси, не може човек да не признае класата му, колкото и изкуствено надута да е тя.

Също така и ударите на Винисиус, доста работа има в тази посока, но винаги има шанс един път да нацели топката както трябва.

Правилно се притесняваше. Уникален мач на Тер Стеген. Валверде беше надигран тоя мач с тъпата си дефанзивна тактика и късни смени, но имаме клиничен нападател и невероятен вратар и това му спаси задника. В този мач Меси служеше за плашило, не му се играеше нещо. :mrgreen:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 28 фев 2019 00:24

paceto написа:
Furious_Monk написа:
paceto написа:
1914.1902 написа:Провокаторите налазват , както винаги .


Те това чакат и за това живеят. :mrgreen:
Аз колкото и да съм се радвал при загуби на Барселона никога не съм ходил в темите им да ръчкам раните им с провокативни коментари, а за тях това си е практика да го правят дори като не играем срещу тях.


Понякога си мисля, че това е най-лошото... Винаги при определени загуби изгрубявам до нежелани крайности спрямо хора носещи белия екип, вместо да отида в други теми, да си изкарам недоволството и гнева върху противника... и все пак, какво са виновни те, че за сърцата на някои хора, това е просто един неприятен спомен и пореден мач от тяхната богата кариера... нали си имат своята статистика, която да поеме ролята на щит в такива моменти.


Просто съм такъв човек и също така знам какво е да падаш и да не печелиш титли, нещо което за мнозина от новите фенове на Барселона след 2005 им е непознато чувство.

Онзи ден гледах по телевизията за петте поредни титли на Реал в Испания, нещо което дори и нашите нови фенове не са виждали и то именно преди този златен период за Барса, така че няма как да разбират повечето тези неща и ги имат за даденост. В момента, в който това се промени ще видят разликата и ще осъзнаят, че подобно държане изобщо не е приятно, защото е лесно да си надменен и да гледаш от високо след като всяка година в продължение на години вдигаш по някоя купа. ;)



Точно защото титлите и купите не са всичко, не мога да се сърдя на момчета като Реджи, дори и и Винисиус, който за момента го приемам по-скоро като наемник, но все пак много млад такъв, или на мъже като Рамос и Карвахал. Васкес, който не е на световно ниво, но винаги дава всичко от себе си.

Кой, кой е виновен, аз ли съм виновен, че не приемам Реал Мадрид да бъде поставен в такава позиция, въпреки че осъзнавам ситуацията в момента, Перес ли е виновен, че не може да осигурни нужните подкрепления, треньора ли е виновен заради липсата на вяра и борба до последно... или просто трябва да приема, че това е футбол и всичко което се случва е такова поради нещастно стечение на обстоятелствата, някой и друг точен удар, някое и друго спасяване на вратаря, някое и друго грешно решение на треньора.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13835
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот Red_Neck » 28 фев 2019 00:32

paceto написа:
1914.1902 написа:Провокаторите налазват , както винаги .


Те това чакат и за това живеят. :mrgreen:
Аз колкото и да съм се радвал при загуби на Барселона никога не съм ходил в темите им да ръчкам раните им с провокативни коментари, а за тях това си е практика да го правят дори като не играем срещу тях.

Паца, няма провокации, ..... ирония е. ;) Последните 5 мача на Бернабеу ви шият средно по 3 гола на мач и коментирах бодряшкия ти сюреализъм :)
6-ти мач, ... пак тройка, ... чакаме седмия ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона (Сряда)

Мнениеот Groucho » 28 фев 2019 00:36

insaneboy1 написа:Уникален мач на Тер Стеген.

Чак па уникален мач... При положение, че в неговата врата имаше само един наистина качествен удар с глава.
Суарес и Дембеле играха най-добре за Барселона.

Реал трябва да купуват нови играчи за няколко поста, защото слабото ниво на отбора не се дължи само на липсата на Роналдо.

RM3313
Мнения: 1116
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот RM3313 » 28 фев 2019 00:37

Ония дърт кретен Перез когато и да умре се ще е късно, да си хваща бандата лайнари, в които са се превърнали повечето ни играчи и да ходят на майка си в.... Тая Шампионска лига в задника да си я заврът след като вечния враг те унижава всеки втори мач, как не изгради ха една шибана стратегия насочена срещу техния стил на игра за толкова години, не знам.. Много сериозно трябва да се погледне вътрешната сцена и да се залага на резерви в ШЛ, защото работите вървят към разпад...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23752
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот paceto » 28 фев 2019 00:49

Red_Neck написа:
paceto написа:
1914.1902 написа:Провокаторите налазват , както винаги .


Те това чакат и за това живеят. :mrgreen:
Аз колкото и да съм се радвал при загуби на Барселона никога не съм ходил в темите им да ръчкам раните им с провокативни коментари, а за тях това си е практика да го правят дори като не играем срещу тях.

Паца, няма провокации, ..... ирония е. ;) Последните 5 мача на Бернабеу ви шият средно по 3 гола на мач и коментирах бодряшкия ти сюреализъм :)
6-ти мач, ... пак тройка, ... чакаме седмия ;)


Аз нямах предвид конкретно теб, а като цяло за тяхното държане. Дори до колкото знам не си фен на Барса, но може и да бъркам и да са ти любими от Испания. :roll:

Groucho написа:
insaneboy1 написа:Уникален мач на Тер Стеген.

Чак па уникален мач... При положение, че в неговата врата имаше само един наистина качествен удар с глава.
Суарес и Дембеле играха най-добре за Барселона.

Реал трябва да купуват нови играчи за няколко поста, защото слабото ниво на отбора не се дължи само на липсата на Роналдо.


То пък понеже Барса имаха някакви положения? :mrgreen: Единственият свестен удар беше именно този за голът им за 0:1 и преди това те нямаха удар в посока Навас, че да се каже поне че са изпуснали няколко добри положения. Имаше само една сериозна опасност, когато топката мина покрай вратата по цялата широчина на терена и никой не я засече, че се наложи Суарес да я хване в последният момент до аут линията. В други мачове са изтървали големи положения, включително и първият мач на Кампа изтърваха доста чисти.

Тер Стеген спаси поне 3 чисти положения за целият мач, че дори единият беше с кракът си след удар на Бензема ако не се лъжа, когато той не успя да я намери както трябва след високият пас от Винисиус.

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот отец Онуфри » 28 фев 2019 00:55

Еми не може да разчиташ на 18-годишни хлапаци да ти вадят мач срещу Барселона. Те имат най-добрите футболисти в света на почти всички постове, ние имаме младоци (качествени, но не достатъчно зрели) и изчерпани за големия футбол играчи. Лятото мащабна чистка и освежаване във всяка една линия.

Конкретно за този мач не се чувствам унижен или нещо такова, в този ни вид можехме да им водим 2-3:0 първото, второто класата им си каза думата, това е.
[wrapimg=]http://www.lifesport.bg/uploads/images/00312790.jpg[/wrapimg]

[rimg]https://pbs.twimg.com/media/C4wMzMUW8AAgLoc.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот Groucho » 28 фев 2019 01:09

paceto написа:То пък понеже Барса имаха някакви положения?
...
Тер Стеген спаси поне 3 чисти положения за целият мач, че дори единият беше с кракът си след удар на Бензема ако не се лъжа, когато той не успя да я намери както трябва след високият пас от Винисиус.

To това е лошото за Реал, Барселона не игра кой знае колко силно в атака, а стигна до 3 гола.

Винисиус подаде лошо на Бензема и французинът отправи слаб удар в тялото на вратаря. Комфортно спасяване за Тер Стеген е това за мен, ако и вратарят да извади топката с крак. Ако Бензема беше ритнал добре топката, с нужната сила и насоченост, на Тер Стеген щеше да му се наложи да прави доста по-впечатляващо спасяване.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: КНК: Реал Мадрид - Барселона - 0:3 FT (1:4 agg)

Мнениеот Furious_Monk » 28 фев 2019 01:36

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9WO10PTf0Hw[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта