Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот ninjata » 13 фев 2019 15:55

Смит е прав, Меси имаше всички предпоставки да донесе отличие на Аржентина, но нещо не му се получаваше. Аржентинците с тези играчи трябваше да доминират, а те дори една Копа Америка не могат да спечелят. Може да му е комфортно да играе в Барса, но за да си най-добрият трябва да имаш умението да играеш и с различни играчи.

По-вероятен е трансферът на Йович за мен, за Икарди ще трябва да даваме повече пари, а и Бензо има още няколко сезона, особено ако през този ни донесе трофей.

А за оня черния четох заради линка на Тиберий, преди не бях чувал за него.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 13 фев 2019 16:45

Статията си е интересна и добре написана. Цялата фактология я има.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23473
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 13 фев 2019 17:04

Tiberius написа:И колко титли на Испания е спечелил Меси и колко ШЛ? Защо даваш някакви снимки от националните отбори при положение, че на клубно ниво е постигнал толкова много.
Дон Диего пък отива в един средняшки отбор като Наполи и го превръща в претендент за титлата. Все едно сега Кристиано или Меси да отидат в Еспаньол и да го превърнат в кандидат за титлата. Да не говорим срещу какви защитници е имало в Серия А по неговото време. Преди това в Барселона претърпява ужасна контузия, която за времето си е значела край на кариерата в 90% от случаите. Въпреки нея той успява да се върне на върха.
Пеле пък е обявен за Кралят на футбола, а в същото поколение са били и други велики играчи- Гаринча, Кройф, Кайзера, Герд Мюлер, Джани Ривера, Еузебио, Боби Чарлтън. Спечелил е 3 световни купи и е бил на върха от 18-годишен. Кой друг е постигал подобни неща. Никой!
Докато твоята класация си личи, че е по-скоро от любими играчи. И на мен Зидан ми по-любим играч от играчите от 1 до 4 място в моята класация (най-малкото него съм го гледал), но не мога да го поставя пред тях. Това е положението. ;)


Защото най-значимия футболен форум е световното първенство. И аре да не отваряме дума какви са им ШЛ. Още от финала с Арсенал, като преминем през разни дузпи при спряна игра, отменени редовни голове на 1/2 финали на съперника, Йовребьо :lol:
Титли на Испания? Ами дай и титлата на Холандия да смятаме като някакъв невероятен триумф : )Точно успехите са основното и като цяло се концентрирам на успехите в горе долу организирания футбол.
И какви любими играчи? Марадона не мога да го гледам, особено с онзи татус на рамото. :lol: Ако бяха любими играчи, само Зидан щеше да е в тази класация и никой друг от тези.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 13 фев 2019 17:27

Добре, че бог ГоЛсало е истински мадридист, та да саботира Меси в национала. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23473
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 13 фев 2019 17:39

Еми сега... не може всички да са велики като Зидан и да преодолеят някой като Стефан Гиварш и да "спечелят" купата :lol:
По-малките футболисти са с по-малки възможности. Няма защо да ги виним. : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот ninjata » 13 фев 2019 19:45

Tiberius написа:Добре, че бог ГоЛсало е истински мадридист, та да саботира Меси в национала. :lol:

И Франция имаше Жиру, но си спечелиха световното.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11118
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 13 фев 2019 22:13

По-скоро може да се каже, че французите преодоляха по един необяснимо фантастичен начин липсата на Бензема.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Groucho » 14 фев 2019 00:56

Thsmith написа:...

Смите, дойдох да те питам два броя екзистенциални неща, въпреки че има голям шанс да не си гледал мача, след като не коментираш.

1. VAR. Полезна ли е системата или трябваше да пуснат нередовен гол на Аякс при 0-0 :?: :lol:
2. Винисиус Младши е с основен принос за първия гол на Реал. Може ли да остане да играе на "Бернабеу" или да отива да джебчийства по фавелите :?: :lol:

Иначе, Барези е сам в топ 10.
После са:
11. Малдини
12. Савичевич
13. Пеле
14. Марадона
15. Роберто Карлош
16 до 100 на кой му пука :lol:

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот отец Онуфри » 14 фев 2019 01:35

Тази тежка седмица за отбора завърши. Поставям оценка 6-.

Минусът е задето подценихме Аякс и не си решихме изхода от сблъсъка още днес. Както казах в темата за мача, на реванша ще трябва да си дадем доста зор, а той е 3 дни след класикото. Ще си проличи на какво ниво е физическата подготовка.
[wrapimg=]http://www.lifesport.bg/uploads/images/00312790.jpg[/wrapimg]

[rimg]https://pbs.twimg.com/media/C4wMzMUW8AAgLoc.jpg[/rimg]

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23473
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 14 фев 2019 04:05

Groucho написа:
Thsmith написа:...

Смите, дойдох да те питам два броя екзистенциални неща, въпреки че има голям шанс да не си гледал мача, след като не коментираш.

1. VAR. Полезна ли е системата или трябваше да пуснат нередовен гол на Аякс при 0-0 :?: :lol:
2. Винисиус Младши е с основен принос за първия гол на Реал. Може ли да остане да играе на "Бернабеу" или да отива да джебчийства по фавелите :?: :lol:

Иначе, Барези е сам в топ 10.
После са:
11. Малдини
12. Савичевич
13. Пеле
14. Марадона
15. Роберто Карлош
16 до 100 на кой му пука :lol:


Отговорил съм ти в другата тема без да искам : 0 Точно преди да видя въпроса ти. :lol: :lol:
На втория въпрос, сериозно ли ме питаш и какъв точно отговор очакваш от мен? И двата ти въпроса са все едно не си спорил с мен и нз колко праволинеен мога да бъда.

Нз дали съм споменавал преди, но бях адски против мъри в Левски. От началото до края. След като направихме едно 4:4 с Берое, само съм го редил до последния му момент в Левски. Не бях пропускал домакински мач в период малко по кратък от 15 години. С ръка на сърцето мога да кажа, че нито веднъж не станах да скандирам името му с почти целия стадион по време на успехите, които постигна в Европа и титлата в БГ. Просто защото го бях нарочил и за мен връщане няма. Отделно, че супер много ме дразнеше с футбола си, но това е друга тема. Идеята е, че почти няма сила която да ми промени мнението... дори да съм сам сред море. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта