Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 7:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13523
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 23.05 - 21:30

Мнениеот sapio0o » 23 май 2015 23:23

Ами, завършваме с изразителна победа този кофти сезон. Всичко е казано, няма нужда да повтаряме едно и също. Честита победа и гледаме напред към следващият.


Още веднъж, честито на Роналдо за голмайсторският приз и съответно Златната обувка + наградата Пичичи. Общо 61 гола в 54 мача и 48 гола в 35 мача за първенство. Подобри редица рекорди този сезон, а сега е само на 10 гола от лидерската позиция за най-много голове в историята ни. 8-)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23752
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 23.05 - 21:30

Мнениеот paceto » 23 май 2015 23:29

1914.1902 написа:118 гола за 38 мача в Ла Лига.Хубава победа днес,в защита отбора игра слабо.РОНАЛДО ГОЛЯМ :!: Много емоции имаше през този сезон,повечето негативни,но успяхме да вземем Световното клубно първенство и Суперкупата на Европа.Стискаме палци за новият сезон.Hala Madrid! 8-)


Головете са 115 до колко знам, но това няма значение :)

Е това беше за този сезон и сега очакваме всички да видим какво ще правим през лятото и следващият сезон задължително титла в Испания. Време е вече за такава, а и всички я искат както играчи, така и фенове. Хубав край на сезона с този мач и с тези счупвания на рекорди от страна на Роналдо + един дебютант при мъжете в лицето на Мартин Йодегаард :)

Продължаваме напред :lol: с гордо вдигнати глави :) 8-)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32957
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 23.05 - 21:30

Мнениеот 1914.1902 » 23 май 2015 23:31

paceto написа:
1914.1902 написа:118 гола за 38 мача в Ла Лига.Хубава победа днес,в защита отбора игра слабо.РОНАЛДО ГОЛЯМ :!: Много емоции имаше през този сезон,повечето негативни,но успяхме да вземем Световното клубно първенство и Суперкупата на Европа.Стискаме палци за новият сезон.Hala Madrid! 8-)


Головете са 115 до колко знам, но това няма значение :)

Е това беше за този сезон и сега очакваме всички да видим какво ще правим през лятото и следващият сезон задължително титла в Испания. Време е вече за такава, а и всички я искат както играчи, така и фенове. Хубав край на сезона с този мач и с тези счупвания на рекорди от страна на Роналдо + един дебютант при мъжете в лицето на Мартин Йодегаард :)

Продължаваме напред :lol: с гордо вдигнати глави :) 8-)

111 бяха преди кръга. :roll:

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 23.05 - 21:30

Мнениеот shotgun blues » 23 май 2015 23:31

Играта през сезона не беше слаба,но контузиите на най-важният футболист на отбора Лука Модрич за почти целият сезон и на Хамес за най-важните мачове в Ла Лига (Виляреал,Атлетик Билбао и Барселона) ,се оказаха решителни за развоя на сезона.Пускането на трагичният Гарет Бейл цял сезон титуляр беше втората най-важна причина за слабият сезон,но там е нормално с парите дадени за него и натиска отгоре....
Както се казва ДРУГИЯТ СЕЗОН ПОВЕЧЕ,но като се сетя ,че другият сезон май ще е с Рафаел Бенитез.....смятай.
На лято нов вратар,Данило,нов ляв бек,КЛАСЕН централен халф и нов класен атакуващ играч за конкуренция на Бензема/Бейл ли направо за замяна на един от тях.
Чакаме контролите на лято и пак ще се става рано .
Благодарности на Карло Анчелоти,човека който сбъдна мечтата и донесе ДЕСЕТАТА,другите 3 купи и рекорда от победи бяха бонус.Не той ,а човека от подписа ми трбваше да напусне,но това е ,но и неговото време ще дойде :wink:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13523
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 23.05 - 21:30

Мнениеот sapio0o » 23 май 2015 23:31

paceto написа:Головете са 115 до колко знам, но това няма значение :)

118 са, но както ти каза няма значение. :)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 7:3 FT

Мнениеот stoyankd » 23 май 2015 23:32

Ще бъде огромно безумие, ако се предприемат някакви кардинални промени. Реал има нужда от няколко нови играчи, но преди всичко има нужда от подобряване на играта в защита. Надявам се титулярите да бъдат запазени, да се вземе нов вратар, халф и нападател.
Последна промяна от stoyankd на 23 май 2015 23:35, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 917
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 23.05 - 21:30

Мнениеот Stones.66 » 23 май 2015 23:33

Niksh0 написа:
Stones.66 написа:Редовното вече излагане на "легендата". Дупят го отвсякъде, кой както намери. Първите два гола на Хетафе са си изцяло негови. Минаха му през ръцете. А като си помисля, как го защитавах досега . . . Дано това да му е последния официален мач за Реал. Както каза някой по-горе, човек трябва да знае кога да спре . . . да се излага. Бих искал второто да пуснат за малко поне Йодегаард.

Ми бегай и ти на Бернабеу да го освиркваш. Не виждам какво можеше да направи при головете...

При подобно отношение е нормално да изглежда по този начин отвън. Както и преди съм писал, само в Реал Мадирд може феновете по такъв начин да гонят легендите си. Вярно е, че направи някои слаби мачове този сезон, но те се брояха на пръстите на едната ръка, а в доста повече извади отбора.

Проблема не е вратаря, а в защита пред него, която последните години е адски непостоянна. Много по-ленсо е да се хвърля вината върху вратаря от колкото върху колективнаите грешки на хората пред него.

Може да съм малко краен, но ме е най-млакото яд като гледам феновете по стадиона и чета коментарите на уж феновете на Реал. Думата уважение явно е непозната за тях.

Казваш "броят се на пръстите на едната ръка" грешките му през сезона . . . а да те питам; колко точки разлика ни отнеха тези му грешки през сезона? И колко е сега финалната разлика с "шампионите"? Дали нямаше да завършим примерно поне на равно на Камп ноу тази пролет? А дали нямаше да имаме шанс в къщи срещу Ювентус, ако рефлекса му (който иначе ни е спасявал безброй пъти) беше проработил? А цялото треперене до края на редовното време на финала на ШЛ заради грешката му при гола на дюшеците, дали нямаше да е спестено? И още, и още . . . Винаги съм го подкрепял, и винаги ще смятам, че има голяма страница в историята на клуба, но . . . всичко има край, а неговия край беше още миналата година. Първия, който го разкри беше Моуриньо, ама опищяхте орталъка срещу него . . . Ето го сега!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23752
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 23.05 - 21:30

Мнениеот paceto » 23 май 2015 23:43

1914.1902 написа:
paceto написа:
1914.1902 написа:118 гола за 38 мача в Ла Лига.Хубава победа днес,в защита отбора игра слабо.РОНАЛДО ГОЛЯМ :!: Много емоции имаше през този сезон,повечето негативни,но успяхме да вземем Световното клубно първенство и Суперкупата на Европа.Стискаме палци за новият сезон.Hala Madrid! 8-)


Головете са 115 до колко знам, но това няма значение :)

Е това беше за този сезон и сега очакваме всички да видим какво ще правим през лятото и следващият сезон задължително титла в Испания. Време е вече за такава, а и всички я искат както играчи, така и фенове. Хубав край на сезона с този мач и с тези счупвания на рекорди от страна на Роналдо + един дебютант при мъжете в лицето на Мартин Йодегаард :)

Продължаваме напред :lol: с гордо вдигнати глави :) 8-)

111 бяха преди кръга. :roll:


Всъщност са били 109 и съответно сега са 116. Просто са добавени два автогола, а аз тях не ги броя за отбелязани голове от играчи на Реал :)
За цялостната статистика се смятат като 118, но реално отбелязаните от нас са 116. :)

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13523
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 7:3 FT

Мнениеот sapio0o » 23 май 2015 23:45

:)
Изображение
Кристиано с друг рекорд - най-много голове от пряк свободен удар, задминавайки Роберто Карлош. Икер също с рекорд - сега той е играча с най-много победи в историята на Ла Лига - 334. 8-)
Последна промяна от sapio0o на 23 май 2015 23:49, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Liga BBVA: Реал Мадрид - Хетафе - 7:3 FT

Мнениеот ninjata » 23 май 2015 23:48

Грешките на Касияс вече са в миналото,няма кво да ги коментираме.Да,икона за клуба е,но другия сезон се очертава да е резерва на Де Хеа.Дано Де Хеа се справи по-добре.Искам Карло да остане,но все пак ако Рафа дойде може би ще видим Бейл на пейката.Това е единственото положително нещо,което виждам в едно евентауално назначаване на Бенитес.А и колкото и лош треньор да е,мисля че играчите ни са невероятни и дори без тренер ще се справят :lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта