Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pucky
Мнения: 214
Регистриран на: 28 сеп 2008 15:55
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот pucky » 15 яну 2015 22:53

daniel875 написа:
pucky написа:а ве, мадридистите ... какво стана с играта ви второто полувреме? не знам чоло колко(явно) я разбира, ама имам силни съмнения по отношения на анчелоти ...

Може и така да е, но късметът погали Карло в точния момент и така купите отидоха на негова сметка, а не на Симеоне.



така, винаги е бил калитко .. и в милан, ся в реал ... но за финала в шл ще кажа, че имаше и чисто обективни причини за онзи гол на рамос - в последните години тенденцията при корнери била да не се слагат хора на гредите, за да могат да "теглят" по-бързо за изкуствена засада ... въпроса е, че ситуацията си беше грешка - в последните минути става всичко и трябваше да се подсигурят с човек поне на далечната(на близката не помня дали имаше).

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот JackPackage » 15 яну 2015 22:54

Жалко че не записахме 4-та поредна победа в дербито, но все пак станаха 7 мачовете без загуба ;) 8-) 8-)

Бог Торес! :twisted:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот daniel875 » 15 яну 2015 22:54

Madridist написа:След 60-та минута се случи това,което се случи и във Валенсия и първия мач с Атлетико - отборът рухна физически и нямаше никакви сили. Честито на Атлетико , заслужено продължават ;)

Според мен през този сезон "Реал" ще се задоволи само с шампионската титла в Испания, за да се поддържа мита, че не можело да се дублира КЕШ. Ако все пак Анчелоти успее в Лигата, ще затвори напълно устите на всички критици.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот daniel875 » 15 яну 2015 22:55

JackPackage написа:Жалко че не записахме 4-та поредна победа в дербито, но все пак станаха 7 мачовете без загуба ;) 8-) 8-)

Бог Торес! :twisted:

Така е, но финалът в Лисабон беше особено болезнен.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2586
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот rmfan5 » 15 яну 2015 22:59

Миналата година ние продължихме сега те,това което мен ме притеснява е тактическото надиграване и издишането на отбора след 55-60мин.
Нищо не му пречи на Анчелоти да прави повече ротации,няма да е лошо един два мача Бейл да получи почивка и Хесе да започва.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот daniel875 » 15 яну 2015 22:59

pucky написа:
daniel875 написа:
pucky написа:а ве, мадридистите ... какво стана с играта ви второто полувреме? не знам чоло колко(явно) я разбира, ама имам силни съмнения по отношения на анчелоти ...

Може и така да е, но късметът погали Карло в точния момент и така купите отидоха на негова сметка, а не на Симеоне.



така, винаги е бил калитко .. и в милан, ся в реал ... но за финала в шл ще кажа, че имаше и чисто обективни причини за онзи гол на рамос - в последните години тенденцията при корнери била да не се слагат хора на гредите, за да могат да "теглят" по-бързо за изкуствена засада ... въпроса е, че ситуацията си беше грешка - в последните минути става всичко и трябваше да се подсигурят с човек поне на далечната(на близката не помня дали имаше).

А ти забрави ли, че в последните минути Фелипе Луиш излезе заради контузия и това разбалансира "Атлетико"? Ако не беше тази смяна, много трудно щеше да падне гол във вратата на "дюшекчиите". Шанс!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
pucky
Мнения: 214
Регистриран на: 28 сеп 2008 15:55
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот pucky » 15 яну 2015 23:01

daniel875 написа:
pucky написа:
daniel875 написа:
pucky написа:а ве, мадридистите ... какво стана с играта ви второто полувреме? не знам чоло колко(явно) я разбира, ама имам силни съмнения по отношения на анчелоти ...

Може и така да е, но късметът погали Карло в точния момент и така купите отидоха на негова сметка, а не на Симеоне.



така, винаги е бил калитко .. и в милан, ся в реал ... но за финала в шл ще кажа, че имаше и чисто обективни причини за онзи гол на рамос - в последните години тенденцията при корнери била да не се слагат хора на гредите, за да могат да "теглят" по-бързо за изкуствена засада ... въпроса е, че ситуацията си беше грешка - в последните минути става всичко и трябваше да се подсигурят с човек поне на далечната(на близката не помня дали имаше).

А ти забрави ли, че в последните минути Фелипе Луиш излезе заради контузия и това разбалансира "Атлетико"? Ако не беше тази смяна, много трудно щеше да падне гол във вратата на "дюшекчиите". Шанс!


вярно, бях го забравил тоя момент, ама мен като цяло мача ми се губи в отделните детайли, щото се бях много изнервил след изравнителния гол ...

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот shotgun blues » 15 яну 2015 23:02

Необходимо отпадане,без ротации няма как да стане,трябва пълна концентрация в Ла Лига и Шампионската Лига,както и футболистите трябва да се стегнат защото не са непобедими.Атлетико Мадрид и Барселона да се избиват за купата.
За мача,Карло няма отговор на Симеоне,не мисля и че ще намери.Това 4-3-3 с ББС срещу тях НЕ става,тримата в атака са толкова статични и предсказуеми,че ми се плаче,никакви проблеми нямат защитниците на Атлетико да ги спират и това е във всеки мач :!: Бейл и Бензема просто нямат място на терена в тези дербита,пускай Рамос нападател ,Хамес крило и още 1 халф да се бута там,няма да стане с тези двамата ,които ги е страх да влязат в единоборство и да се "сбият" в тези мачове ;)
Като гледам се получи добре,че Барселона победи АМ за първенство,защото Реал има по-голям шанс да бие на Ноу Камп,отколкото на Калдерон ;)
Халфовата линия е много мека,никакъв шанс да устои на играта на Атлетико,Модрич много писва,но и липсва човек който да пробива,за цял мач Реал не направи ЕДНА смисленна атака през центъра,всичко е центрирания от двете страни.
Както и да е ,срещу Хетафе трябва да отговорят с победа,а мисълта за Ройс на мястото на едно от двете Б в атака,все повече ми харесва ;) ;) ;)
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот sunscres92 » 15 яну 2015 23:05

daniel875 написа:
sunscres92 написа:Реал винаги са имали проблеми със защитата, просто атаката компенсираше. За мен трябва да налагат Варан. Рамос поне според мен, никога не е бил Топ защитник, добър Да, но никога не е бил сред най-добрите в дефанзивен план.

А кой трябваше да изберат за носител на "Златна топка"? Много моля да не се говори така за Рамос! Вярно, че може би не го харесваш, но е неоспоримо, че последната година беше най - силната в кариерата му. Всички ключови голове за "Белия балет" ги вкара именно той, а не Роналдо.


Не отричам добрата му игра с глава и решаващият му принос за успехите на Реал през последната година, имам предвид за чисто дефанзивните му качества, които поне за мен не са на нивото на Топ Защитниците, които са и твърде малко към момента.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот ralka_levskarka » 15 яну 2015 23:07

Браво, "хлапе" .
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта