Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот rhaegar » 25 дек 2014 15:48

Бе чакай да видим :lol:

Торес само в Левски не е играл още, ама има време. На 37 ще дойде да ниже в А група.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот CSKA69 » 06 юни 2015 00:57

48% от Милан за 470 милиона евро придобива тайландския милиардер Бий Таечабол с тенденцията да закупи изцяло Милан в следващата година.. дали пък не идва края на кризата и начало на новата ера в историята на италианския гранд?!
Изображение

Изображение

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот rhaegar » 06 юни 2015 01:35

На мен ми е съмнителен тоя, но да видим. С оглед на пропадането в последните години, трудно може да стане по-зле, все пак.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
hazard_x
Мнения: 48
Регистриран на: 25 фев 2010 01:08
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот hazard_x » 23 авг 2015 22:56

Жив ташак са тия .. Дано второто се докопаме поне до хикс, обаче силно се съмнявам :|

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот dreben23 » 23 фев 2016 11:09

Не правите ли теми за мачове бре- снощи останах много впечатлен от Милан, вярно грозно беше да се гледа непрекъснато 8:2 играчите по всички части на терена, но пъ го изиграха по възможно най-зрелищния и перфектен начин тоя мач и им казвам евала, нищо че никога не съм харесвал Милан (играчи харесвах много, но отбора не, щото беше сред най-силните, а аз най-силните не ги подкрепям никога, щото не ми е интересен футбола иначе). И успяха да вземат мача единствено с тактика, без някаква суперкласа. Смяхме се до откат, честно. :lol: Ей затова калчо е най-хубаво от всички, това е очарованието във футбола. Успяха да изолират абсолютно почти всички с това 8 на 2 и пак имаше грешки и брак, въпреки мнозинството. Да, ама мачът беше изигран прелестно в тактическо отношение и беше доста велик мач. Нищо че положенията и на двата отбора не струваха особено. Вярно, че със страх не се играе футболче и само да се защитаваш не е приятно за зрителя, но аз лично този мач ще го запомня за доста дълго време, че откак съм почнал по Всяка неделя калчо чак такова нещо не бях виждал да се прилага. Колкото и грозно да се е сторило на всички, за мен беше красиво като изпълнение! Не знам как гонаправиха, дали половината от играчите на Наполи нямат вина, но почти целия мач тройно и четворно превъзхождаше Милан по брой. Кефи си жестоко каючото, кой квото ще да разправя- по-добро първенство няма, защото примерно отбора на Милан принципно е три, четири класи по-надолу от Наполи, ама им взехте точка. Само не давайте три на Юве, щото ще забележа веднага. Браво за сноща! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Groucho » 12 апр 2016 20:29

dreben23 написа:Не правите ли теми за мачове бре

Не, сезонът за Милан приключи преди 8-9 кръга.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот eelche » 16 яну 2017 22:59

rhaegar написа:На мен ми е съмнителен тоя, но да видим. С оглед на пропадането в последните години, трудно може да стане по-зле, все пак.


Може колега, винаги може още. Не знам за последните години, ама в момента са жив зян! Милан ми прилича малко на Левски в края на 2013 и през цялата 2014-та - никаква идея в играта,някакви момчета събрани отнякъде, имащи претенции на футболисти,безцелно ритащи топката напред...Просто е мъка да си фен на Милан в момента. Едва ли щях да пиша този коментар тук ако не бях загледал мача с ФК Торино - "биковете" от 1 положение и половина вече водят с 2 гола и изпуснаха дузпа.Честно казано се разрових в състава за да видя поне едно име което да изпъква и се оказа,че няма такова - единствените,които будят някакъв респект са бекът Абате и Карлос Бака,който е национал на Колумбия...По-интересно е как Винченцо Монтела се е навил да води тия момчета събрани от кол и въже?! Мъчно ми е да го гледам безпомощно на тъча с ръце в джобовете и безнадежден поглед.

За поредна година Милан ще бъде просто зрител в Серия А,а ЕКТ са далечна и неясна цел.Не виждам кога,как и по какъв начин този клуб ще излезе от забвението и определено Монтела ще бъде поредният пожертван,ако не реши сам да напусне.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот Tiberius » 22 юни 2017 20:30

Джиджо май остава, а? Много му се насъбра на момчето.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
casUALino
Мнения: 4
Регистриран на: 13 юли 2017 11:26
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот casUALino » 17 юли 2017 10:37

Няма ли Миланисти тука, че толкова тиха тази тема?

Отбора е феноменален на трансферния прозорец това лято. Предполагам ще имат труден старт, с толкова нови футболисти, но определено взеха доста качествени попълнения. Бонучи особено надхвърля всякакви очаквания. Китаеца явно е сериозен и иска да ги връща където им е мястото - в ШЛ.

Последно се чува нещо и за Мората, което ако стане факт, ще извадят много хубаво нападение.
Играй над 100 безплатни онлайн игри избрани ръчно.
-----------------------------------------------------------
Sempre Fidelis

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Милан Всичко за отбора (Новини,трансфери,спекулации)

Мнениеот metodito » 17 юли 2017 12:52

casUALino написа:Няма ли Миланисти тука, че толкова тиха тази тема?

Отбора е феноменален на трансферния прозорец това лято. Предполагам ще имат труден старт, с толкова нови футболисти, но определено взеха доста качествени попълнения. Бонучи особено надхвърля всякакви очаквания. Китаеца явно е сериозен и иска да ги връща където им е мястото - в ШЛ.

Последно се чува нещо и за Мората, което ако стане факт, ще извадят много хубаво нападение.


Има, има миланисти... Да, и според мен Мората ще пасне идеално! Иначе аз искам и плеймейкър от класата на Давид Силва, Иниеста ии нещо подобно.


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта