Кога ще се събуди любимият ни Милан?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Кога ще се събуди любимият ни Милан?

Мнениеот stefani » 01 юни 2008 15:53

Вече взехме 3 отлични играча,Фламини, Бориело и Дзамброта, но трябват още.Съжалявам за Джилардино,по скоро 35 г Индзаги трябваше да си отиде
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Кога ще се събуди любимият ни Милан?

Мнениеот rhaegar » 10 юни 2008 19:06

На първо място когато си отиде Анчелоти.Аз не искам да играем полуфинали в Европа всяка година (то тая и това не стана) но да не можем да станем шампиони на Италия вече 5г. и скоро май няма да станем.Не искам да ставаме като Ливърпул.Интер ни настигнаха по титли и сега с Моуриньо ще ни задминат.Не може всяка година да слизаме все по-надолу в класирането.Какво трябва да стане за да го махнат-да играем в Интертото?Трябват промени и въпреки моите уважения към Карло и това,което постигна,но вече имаме нужда от промяна.Естествено трябват и млади футболисти от типа на тези,които взеха в Мадрид миналото лято-гладни за успехи и с желание да играят именно за този отбор.Трябва ни вратар,бекове,нападател,който да е по-млад-аз харесвам Хунтелаар и ако дойде може да стане това,което беше ВанБастен.
Трябва да стане това,което стана когато дойде Дзакерони-взе нови футболисти и станахме шампиони.Рома никога няма да пуснат Спалети но има достатъчно треньори,които с радост (и мотивация,която Карло вече няма) биха работили в Милан.Така че нов треньор и поне 4-5 нови и млади фуболисти иначе няма да стане.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
jivko1211
Мнения: 52
Регистриран на: 03 юли 2008 22:25
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кога ще се събуди любимият ни Милан?

Мнениеот jivko1211 » 08 юли 2008 21:27

Ми когато някои го сабуди. :D


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта