Серия А: Милан - Ювентус

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот Groucho » 23 окт 2016 00:00

Добра победа за Милан. Футболистите на Монтела се бориха мъжки през целия мач. Хубаво е, че младите играчи от школата се утвърждават в състава. В традициите на Милан е да създава големи имена, а не само да купува звезди. Клубът имаше нужда от голяма победа пред 80 000 на "Сан Сиро".

rhaegar написа:Толкова грешки в защита, особено на Де Шилио. За малко да вкараме сами върка в кошарата.

Не съм съгласен. Де Шилио си беше ОК, както и защитата. Имаше пропуски, но в рамките на нормалното. От другата страна все пак е Ювентус. Миналата и по-миналата година получаваха гол през три корнера.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот metodito » 23 окт 2016 10:46

Брей, доживех. Разгеле. Как им го набуха обаче кръчмарската. Вземи този гол! Тоя удар влиза сигурно от 1000 опита веднъж, ама така е по-сладко.
Юве все още търсят себе си след "ерата Погба", но това не ни брига. "Самолетчето" показва тактическа грамотност, но определено липсва класа в този отбор. :roll: Младите много ме радват. И тоя парагваеца дето влезе и той изглежда обнадеждаващо. Иначе отсреща... нормалните лежания, блъскания - Алвеш трябваше да поеме към съблекалните към 60-70- минута. Колко му се искаше на съдията. Не само ПЕТ минути, ми и една отгоре! Ех, този лош Дунарумма... :mrgreen:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот Middlesbrough » 23 окт 2016 11:00

Що годе прилично дерби се получи 8-) ! Честита победа на всички росонери , напълно заслужени три точки 8-)
Евала на Локатели и Донарума , вратаря май го искам за заместник на Джиджи в Юве :oops: :P


Офтопик:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43772
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот rhaegar » 23 окт 2016 13:34

Groucho написа:Не съм съгласен. Де Шилио си беше ОК, както и защитата. Имаше пропуски, но в рамките на нормалното. От другата страна все пак е Ювентус. Миналата и по-миналата година получаваха гол през три корнера.


Добре, прекалено много нескопосани отигравания, които за малко да се превърнат в грешки.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот Groucho » 23 окт 2016 13:45

Middlesbrough написа:Честита победа на всички росонери

Мерсаж 8-)

Middlesbrough написа:вратаря май го искам за заместник на Джиджи в Юве :oops: :P

Донарума не е човек!

Изображение

Не се продава преди да мине абитуриентския му бал :!: :lol:

rhaegar написа:
Добре, прекалено много нескопосани отигравания, които за малко да се превърнат в грешки.

8-)
Последна промяна от Groucho на 23 окт 2016 13:47, променено общо 1 път.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43772
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот rhaegar » 23 окт 2016 13:47

Не се продава и след това, а и изобщо никога, особено на Ювентус. Ако направят такова нещо, да се измитат от Милано и китайци и джангатайци и галианивци и све. :lol:

Иначе, класен колаж. :mrgreen:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот Middlesbrough » 23 окт 2016 14:31

А бе според мен ще ви натиснем да го зимаме :oops:
Може и да счупи рекорда :oops:


Офтопик:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот miro_rz » 23 окт 2016 17:37

Groucho написа:Добра победа за Милан. Футболистите на Монтела се бориха мъжки през целия мач. Хубаво е, че младите играчи от школата се утвърждават в състава. В традициите на Милан е да създава големи имена, а не само да купува звезди. Клубът имаше нужда от голяма победа пред 80 000 на "Сан Сиро".

rhaegar написа:Толкова грешки в защита, особено на Де Шилио. За малко да вкараме сами върка в кошарата.

Не съм съгласен. Де Шилио си беше ОК, както и защитата. Имаше пропуски, но в рамките на нормалното. От другата страна все пак е Ювентус. Миналата и по-миналата година получаваха гол през три корнера.


Още на предната тема ти казах , че Грандът от Милано се пробужда !
Честита победа . :)
Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус

Мнениеот Groucho » 23 окт 2016 19:52

miro_rz написа:Още на предната тема ти казах , че Грандът от Милано се пробужда !
Честита победа . :)

Благодарско. Нямам нищо против да го пишеш във всяка тема след победа на Милан, но на мен ми трябват още доказателства 8-)


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта