Милан-Ювентус 20.09.2014 | 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Милан-Ювентус 20.09.2014 | 21:45

Мнениеот levskar_95 » 21 сеп 2014 20:42

daniel875 написа:
levskar_95 написа:По-голямо доверие трябва да се гласува на Индзаги,защото се вижда,че има потенциал ;)
С Монтоливо нещата в средата ще придобият друг вид ;)

Явно толкова познаваш историята на футбола. От нападателите големи треньори не става. Ако Филипо Индзаги стане от изключенията, би било хубаво. Да си можещ треньор в Италия не означава, че няма да те разкрият в Европа. Критериите за качество при "Милан" и "Ювентус" са различни. Нормално е да е така. Снощи треньорът Индзаги се провали. Сгреши всичко, което можеше да сгреши. Алегри го смачка по категоричен начин, въпреки че много хора не признават родения в Ливорно наставник. Грешат.

Даниелчо,нали знаеш,че това е първият сериозен тест на Пипо и не трябва да се дават крайни оценки от един мач ;)
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Милан-Ювентус 20.09.2014 | 21:45

Мнениеот daniel875 » 21 сеп 2014 20:45

levskar_95 написа:
daniel875 написа:
levskar_95 написа:По-голямо доверие трябва да се гласува на Индзаги,защото се вижда,че има потенциал ;)
С Монтоливо нещата в средата ще придобият друг вид ;)

Явно толкова познаваш историята на футбола. От нападателите големи треньори не става. Ако Филипо Индзаги стане от изключенията, би било хубаво. Да си можещ треньор в Италия не означава, че няма да те разкрият в Европа. Критериите за качество при "Милан" и "Ювентус" са различни. Нормално е да е така. Снощи треньорът Индзаги се провали. Сгреши всичко, което можеше да сгреши. Алегри го смачка по категоричен начин, въпреки че много хора не признават родения в Ливорно наставник. Грешат.

Даниелчо,нали знаеш,че това е първият сериозен тест на Пипо и не трябва да се дават крайни оценки от един мач ;)

Не е така. "Милан" по никакъв начин не се ядоса на твърдата игра на "Ювентус". Напротив представянето на отбора се обезличи. Треньорът закъсня с всички смени. Трябваше да по - рано да смени Ел Шаарауи, Хонда също беше инертен. Мунтари беше много лошо наритан и не беше напълно адекватен след почивката. Нещо повече, той сгреши всички пасове.
Генерални оценки не бива да се правят, но и не бива да се спестява критика, когато се виждат очевадни грешки.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Милан-Ювентус 20.09.2014 | 21:45

Мнениеот rhaegar » 21 сеп 2014 20:48

daniel875 написа:
levskar_95 написа:
daniel875 написа:
levskar_95 написа:По-голямо доверие трябва да се гласува на Индзаги,защото се вижда,че има потенциал ;)
С Монтоливо нещата в средата ще придобият друг вид ;)

Явно толкова познаваш историята на футбола. От нападателите големи треньори не става. Ако Филипо Индзаги стане от изключенията, би било хубаво. Да си можещ треньор в Италия не означава, че няма да те разкрият в Европа. Критериите за качество при "Милан" и "Ювентус" са различни. Нормално е да е така. Снощи треньорът Индзаги се провали. Сгреши всичко, което можеше да сгреши. Алегри го смачка по категоричен начин, въпреки че много хора не признават родения в Ливорно наставник. Грешат.

Даниелчо,нали знаеш,че това е първият сериозен тест на Пипо и не трябва да се дават крайни оценки от един мач ;)

Не е така. "Милан" по никакъв начин не се ядоса на твърдата игра на "Ювентус". Напротив представянето на отбора се обезличи. Треньорът закъсня с всички смени. Трябваше да по - рано да смени Ел Шаарауи, Хонда също беше инертен. Мунтари беше много лошо наритан и не беше напълно адекватен след почивката. Нещо повече, той сгреши всички пасове.
Генерални оценки не бива да се правят, но и не бива да се спестява критика, когато се виждат очевадни грешки.


Ей Богу, доживях да съм съгласен с тебе :shock:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Милан-Ювентус 20.09.2014 | 21:45

Мнениеот daniel875 » 21 сеп 2014 20:51

Защо? Аз винаги казвам нещата такива, каквито са. Не знам защо не си съгласен с повечето ми коментари. Ето, че днес Моуриньо излезе с любимата си тактика, но Съдбата можеше да му върне с лихвите за стари "прегрешения". "Сити" с десет човек изравниха и бяха много близо до победата. Бяха по- добрият отбор. Шанс! Топката, ако иска, ще влезе. Ако не иска, нищо не може да се направи.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Милан-Ювентус 20.09.2014 | 21:45

Мнениеот Santiago Munezz » 22 сеп 2014 00:05

rhaegar написа:Ей Богу, доживях да съм съгласен с тебе :shock:

Аз даже неможах да повярвам,че той го е писал този пост :lol:

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Милан-Ювентус 20.09.2014 | 21:45

Мнениеот daniel875 » 22 сеп 2014 11:37

Santiago Munezz написа:
rhaegar написа:Ей Богу, доживях да съм съгласен с тебе :shock:

Аз даже неможах да повярвам,че той го е писал този пост :lol:

То и аз не мога да повярвам, че доста хора все още пишат немога като цяла дума, а са отделни, но това е друга тема.
Слушайте мъдростта по - често, може много да научите ;)
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта