Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот daniel875 » 15 сеп 2014 00:12

Santiago Munezz написа:
daniel875 написа:
Santiago Munezz написа:Инфарктен мач,хубаво е че взехме 3 точки,а другото хубаво нещо е че изгониха Бонера(за да не го гледаме срещу Юве) жалко само че не беше с директен червен картон... ама може ли отзад да сме толкова слаби?Много щеше да ме е яд ако не бяхме спечелили този мач след толкова вкарани голове.Но немога да не съм доволен де има огромна разлика от миналия сезон най-вече в желанието и себераздаването пък и бележим доста голове,ако в течение на сезона заиграем по-добре в защита и на Торес му тръгне заедно с Менез и Ел Шаарави може да се доберем до тройката и да помечтаем за купата на Италия!

Ел Шаарауи не може на малкия пръст на Менез да се хване. Французинът, ако иска да играе, няма равен в момента в "Милан". Балотели и Ел Шаарауи са посредствени футболисти в сравнание с него.

Щом казваш ;) А какво става,ще изпаднем ли?Какво мислиш по върпоса?

Не предизвиквай Съдбата ;) Още нищо не се е случило.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот Groucho » 15 сеп 2014 00:21

tevez написа:Да, но когато човекът се казва Стефано Кунчев, Дивиш или Диего Лопес примерно е грешно. Топката трябва да отива в корнер, ако вратарят се размине с нея, а не да стане автогол. Това се учи още от 10-годишен.

Ще ми се да ги видя тези, които са научени да подават така от 10-годишни и спазват повелята. Защитниците връщат на вратаря, независимо дали топката отива към голлинията или не. В доста от ситуациите, които налагат подобно действие нямат и време за геометрични изчисления. Много, много, много рядко се случва вратарят да не може да спре топката и тя се озовава в мрежата зад него, както тази вечер.
Съотношението на успешно отиграните топки и автоголовете е напълно приемливо за мен 8-)

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот stefani » 15 сеп 2014 00:51

Победата и някои играчи радват, ама други като Бонера от години се чудя какво правят в Милан
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот Santiago Munezz » 15 сеп 2014 10:07

rhaegar написа:Не му пиши, ще вземе да ти отговори как сме късметлии, че Бало се е махнал, защо Галиани е погр**** отбора в последните 15 години и т.н.

[offtopic]Общо взето е забавно да му четеш мненията и да го чепкаш леко,стига да не го взимаш насериозно разбира се :lol:[/offtopic]
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот daniel875 » 16 сеп 2014 18:21

Santiago Munezz написа:
rhaegar написа:Не му пиши, ще вземе да ти отговори как сме късметлии, че Бало се е махнал, защо Галиани е погр**** отбора в последните 15 години и т.н.

[offtopic]Общо взето е забавно да му четеш мненията и да го чепкаш леко,стига да не го взимаш насериозно разбира се :lol:[/offtopic]

Мислиш ли, че ви вземам сериозно, както е правилната форма :x Ето тук съм сериозен - по отношение на правописа и правоговора.
Нищо не се поправя за седмица или две. За да се случи нещо голямо, трябва да мине време. От доста години в "Милан" не играят футболисти, каквито харесвам. Това скоро няма да се случи.
Между впрочем, ювентинците са най - податливите на написаното от мен. Приемат го първосигнално.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта