Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот iliyan » 09 юни 2014 22:30

Laetitia написа:Пипо е един от любимите ми футболисти и му желая много успехи като треньор на Милан.
Но... не бе сега моментът, в който Кларънс да бъде употребяван и изхвърлен, защото за съвсем кратък период успя да спечели повече точки от Алегри и като цяло постигна максимума с тези футболисти.
Дано Пипо не стане поредната наша легенда, с която големият бос се гаври.

Като гледам си уцелила отборите в които президенти се гаврят с легендите на клубовете си ;)
Късмет му пожелавам на Пипо , но щеше да е добре да беше изкарал една година около Анчелоти или Капело !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот Tommi » 09 юни 2014 22:54

Laetitia написа:Някак си... изобщо не е вярно. :lol:

Не е вярно, ама друг път. Остана в сянката на тези, които съм изброил, а да не се връщаме по-назад към Баджо и други.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот Laetitia » 09 юни 2014 22:59

Tommi написа:
Laetitia написа:Някак си... изобщо не е вярно. :lol:

Не е вярно, ама друг път. Остана в сянката на тези, които съм изброил, а да не се връщаме по-назад към Баджо и други.
Ти освен да говориш напреки, друго правиш ли? Пипо "някак си" не бил голям играч. Глупости, ама глупости...
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот iliyan » 09 юни 2014 23:03

Laetitia написа:
Tommi написа:
Laetitia написа:Някак си... изобщо не е вярно. :lol:

Не е вярно, ама друг път. Остана в сянката на тези, които съм изброил, а да не се връщаме по-назад към Баджо и други.
Ти освен да говориш напреки, друго правиш ли? Пипо "някак си" не бил голям играч. Глупости, ама глупости...

Няма спор , че беше добър ! Покрай играчи като Шева нямаше как да изпъкне ! Не е един път е измъквал Милан с головете си ! Не беше голямата звезда на Милан ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот acmilan » 09 юни 2014 23:07

Някак си трябва да си на всяка манджа мерудия.
Пипо е велик играч, уникален голмайстор, той е марка. Малко са играчите, които имат свой собствен стил на игра, а дебненето на ръба на засадата, уникалното пласиране и постигането на толкова много с минимални природни качества са запазената марка на СуперПипо Индзаги. Пипо, за разлика от други посочени, вкара 2 гола на най-важния финал за Милан в Шампионската лига, а именно вендетата срещу Ливърпул в Атина. Пипо Индзаги спасяваше великия милански гранд в безнадеждни ситуации като тази срещу Аякс на 1/4 финала през 2003 г. Пипо е сигурно и единственият играч, чийто последен гол е бил празнуван толкова от феновете на отбора му, колкото титлата на съперника от страна на неговите фенове. Защото Пипо беше и е от онези, които са по-големи от всякакви трофеи. Мога само да му пожелая да предаде на играчите си уникалната си любов към играта, невероятното чувство пред гола, болезненото желание за него и най-вече безумната радост при всеки отбелязан такъв. Форца Пипо, Форца Милан!!!
Жалко за Кларънс, завинаги един от нас. Професоре, някой ден, когато ги няма онези, които се подиграха с теб, ти ще се завърнеш у дома! На добър час!
Последна промяна от acmilan на 09 юни 2014 23:08, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот Tommi » 09 юни 2014 23:08

Laetitia написа:
Tommi написа:
Laetitia написа:Някак си... изобщо не е вярно. :lol:

Не е вярно, ама друг път. Остана в сянката на тези, които съм изброил, а да не се връщаме по-назад към Баджо и други.
Ти освен да говориш напреки, друго правиш ли? Пипо "някак си" не бил голям играч. Глупости, ама глупости...

Говоря само истини, ако става въпрос. Казах вече, че беше голаджия, но така и не достигна големите в тоя занаят.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот Laetitia » 09 юни 2014 23:17

Мъжът ми го написа предостатъчно добре. Нямам какво да добавя към мнението му.
Качествата на един Шевченко може би са били по-големи, но и той е нямал лисичия нюх пред гола, който имаше Пипо.
Не си миланист и няма как да разбереш какво е Пипо за всички нас.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот Tommi » 09 юни 2014 23:23

Laetitia написа:Мъжът ми го написа предостатъчно добре. Нямам какво да добавя към мнението му.
Качествата на един Шевченко може би са били по-големи, но и той е нямал лисичия нюх пред гола, който имаше Пипо.
Не си миланист и няма как да разбереш какво е Пипо за всички нас.

Само че един Шевченко засенчи Индзаги, това коментираме. Пипо може да е много добър по душа и си го харесвайте/обичайте/уважавайте и т.н., нямам възражения.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот Laetitia » 09 юни 2014 23:26

Tommi написа:Само че един Шевченко засенчи Индзаги, това коментираме. Пипо може да е много добър по душа и си го харесвайте/обичайте/уважавайте и т.н., нямам възражения.
Засенчил го е в твоите очи. Съвсем различен тип нападатели са двамата.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
reh4o
Мнения: 456
Регистриран на: 06 апр 2009 00:37
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот reh4o » 10 юни 2014 00:23

Ако ще и Индзаго Пипи да е все ще е същото !!! :) :mrgreen:
ЛЕКУВАМ МАНИЯ ЗА ВЛИЧИЕ С УРИНОТЕРАПИЯ !!!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта