Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот russia » 10 юни 2014 00:57

reh4o написа:Ако ще и Индзаго Пипи да е все ще е същото !!! :) :mrgreen:

[offtopic]Ако ще и reh6o да си, все същото е - тъпотия! :mrgreen:[/offtopic] :)
Последна промяна от russia на 10 юни 2014 01:22, променено общо 1 път.
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Paralel
Мнения: 567
Регистриран на: 16 окт 2010 15:04
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот Paralel » 10 юни 2014 01:09

Ако говорим за назначаването на Индзаги само по себе си - не бих казал, че е лошо. Милан разполага с един от най-младите си състави в последните 20 години - 28 години средна възраст на играчите ( :lol: ) и отборът има нужда от човек, който да може да доразвие Шаарауи, Де Шилио, Кристанте, Сапонара, та дори и Балотели.

Ако обаче говорим цялостно за решенията на Берлускони за треньорския пост - просто е скандален. Не знам дали е вярно това за 10-те милиона евро освобождаваща клауза в договора на Зеедорф, лично на мен ми се струва нереално висока, но въпреки това не можеш да се гавриш с легенда на отбора си. Да не говорим, че на Берлускони трябва да му е било пределно ясно, че с този отбор и най-вече с този климат в съблекалнята няма как да бъдат постигнати резултати, та макар и в слабата Серия А.

Ясно е, че без да се купят силни играчи, няма как Милан да печели трофеи. Борусия Дортмунд, Атлетико Мадрид, Бенфика, Порто и други показват нагледно през последните години, че може и с по-малко пари. Дано Пипо също успее да се справи.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот stefani » 10 юни 2014 01:17

Ами като няма пари Пипо Индзаги ще е треньор на Милан
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот Laetitia » 10 юни 2014 16:00

Paralel написа:Ако говорим за назначаването на Индзаги само по себе си - не бих казал, че е лошо. Милан разполага с един от най-младите си състави в последните 20 години - 28 години средна възраст на играчите ( :lol: ) и отборът има нужда от човек, който да може да доразвие Шаарауи, Де Шилио, Кристанте, Сапонара, та дори и Балотели.

Ако обаче говорим цялостно за решенията на Берлускони за треньорския пост - просто е скандален. Не знам дали е вярно това за 10-те милиона евро освобождаваща клауза в договора на Зеедорф, лично на мен ми се струва нереално висока, но въпреки това не можеш да се гавриш с легенда на отбора си. Да не говорим, че на Берлускони трябва да му е било пределно ясно, че с този отбор и най-вече с този климат в съблекалнята няма как да бъдат постигнати резултати, та макар и в слабата Серия А.

Ясно е, че без да се купят силни играчи, няма как Милан да печели трофеи. Борусия Дортмунд, Атлетико Мадрид, Бенфика, Порто и други показват нагледно през последните години, че може и с по-малко пари. Дано Пипо също успее да се справи.
Берлускони отдавна е абдикирал от задълженията си в Милан, а когато вземе някакво решение, обикновено е погрешно. Клаузата на Зее е твърде висока и реално тази сума е хвърлена на вятъра, защото Кларънс ни бе треньор само няколко месеца, в които не може да се каже, че се е справил по-зле от Алегри, всъщност дори е обратното... Можеше просто да се остави Тасоти да довърши сезона и щяхме да спестим гаврата с Кларънс, както и милионите в клаузата му.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот storm » 07 юли 2014 14:07

Успех на Пипо в Милан, правилен избор на Берлускони/Галиани според мен и времето ще го покаже. Очаквам Милан да е в топ 5 тази година в Серия А.
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот cska-632 » 19 яну 2015 16:31

cska-632 написа:После могат да пробват с Малдини, Костакурта и т.н. На Милан му трябват футболисти.


Индзаги е по-слаб от Гонзо, което е доста смущаващо :mrgreen:
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Официално: Пипо Индзаги е треньор на Милан

Мнениеот 7 е добро число » 17 юни 2015 18:07

Официално: Темата е за ключ. :arrow:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта