Шампионска лига: Атлетико - Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6136
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига: Атлетико - Милан

Мнениеот KOPScousers » 12 мар 2014 12:26

Не знам само за какво е виновен Зеедорф в цялата тази каша. Мениджър е от няма и два месеца, водил е няколко мача на отбор, който беше предварително съсипан от Алегри и собствениците и въпреки всичко това доведе някои футболисти, като Таарабт и Хонда, които определено раздвижиха нещата в предни позиции. Съгласен съм, че Балотели няма място в Милан, този не е футболиста, за който някои го мислят. Няма класата за такъв отбор като Милан, ако я имаше, щеше да се нагърби с отговорността вчера, а единствения, който се опита да промени нещо, определено беше Кака. Той знае от личен опит разликата между този Милан, и онзи Милан от преди 7-8 години, който мачкаше всичко и играеше финал в ШЛ през 1-2 години. Не съм привърженик на Милан, но ме боли за ситуацията в клуба, липсват ми драмите с Ливърпул и ми е жал, че тъкмо когато мърсисайдския колос се завръща в играта, няма да имам щастието да гледам зрелището с Милан. За мен проблемите на Милан са в ръководството и играчите, не в треньора, Зеедорф е млад треньор, с нови виждания за играта и според мен трябва да му се даде време, да направи лятна подготовка с отбора, да му се гласува доверие от Берлускони, да му бъдат отпуснати нужните средства, за да може да привлече играчите, които иска и да се търси смяна чак след следващия сезон, ако нещата не вървят в правилната посока. За сравнение, на Алегри колко време му се даде? 4 години, за които класира отбора само веднъж до четвърт финал в ШЛ и спечели веднъж титлата в Италия, но това стана само заради гения на Ибрахимович. Точно заради него нещата за Милан не вървят в последните години, точно той е и причината Зеедорф да наследи отбор в такова тежко състояние, аз вярвам, че той може да промени нещата, Милан има нужда от промяна в ръководството и състава, чак тогава нещата ще тръгнат нагоре. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
criminal
Мнения: 365
Регистриран на: 07 мар 2014 08:50
Skype: polzvam
Контакти:

Re: Шампионска лига: Атлетико - Милан

Мнениеот criminal » 12 мар 2014 12:57

много зле милано, много. Зеедорф там ли намери да се учи. Те и мотивация нямат, заслужено място в класирането..не е като да не са изпадали, ама как ще се върнат после в А :?
Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Шампионска лига: Атлетико - Милан

Мнениеот daniel875 » 12 мар 2014 13:39

KOPScousers написа:Не знам само за какво е виновен Зеедорф в цялата тази каша. Мениджър е от няма и два месеца, водил е няколко мача на отбор, който беше предварително съсипан от Алегри и собствениците и въпреки всичко това доведе някои футболисти, като Таарабт и Хонда, които определено раздвижиха нещата в предни позиции. Съгласен съм, че Балотели няма място в Милан, този не е футболиста, за който някои го мислят. Няма класата за такъв отбор като Милан, ако я имаше, щеше да се нагърби с отговорността вчера, а единствения, който се опита да промени нещо, определено беше Кака. Той знае от личен опит разликата между този Милан, и онзи Милан от преди 7-8 години, който мачкаше всичко и играеше финал в ШЛ през 1-2 години. Не съм привърженик на Милан, но ме боли за ситуацията в клуба, липсват ми драмите с Ливърпул и ми е жал, че тъкмо когато мърсисайдския колос се завръща в играта, няма да имам щастието да гледам зрелището с Милан. За мен проблемите на Милан са в ръководството и играчите, не в треньора, Зеедорф е млад треньор, с нови виждания за играта и според мен трябва да му се даде време, да направи лятна подготовка с отбора, да му се гласува доверие от Берлускони, да му бъдат отпуснати нужните средства, за да може да привлече играчите, които иска и да се търси смяна чак след следващия сезон, ако нещата не вървят в правилната посока. За сравнение, на Алегри колко време му се даде? 4 години, за които класира отбора само веднъж до четвърт финал в ШЛ и спечели веднъж титлата в Италия, но това стана само заради гения на Ибрахимович. Точно заради него нещата за Милан не вървят в последните години, точно той е и причината Зеедорф да наследи отбор в такова тежко състояние, аз вярвам, че той може да промени нещата, Милан има нужда от промяна в ръководството и състава, чак тогава нещата ще тръгнат нагоре. :)

Този "Милан" не бива да буди съжаление. Това, което сам си направиш, никой друг не може да ти го направи. Там е истината.
Искам любимците ми от Мърсисайд да ме зарадват приятно в неделя. Някога отново ще се срещнат двата отбора в турнира и ще е много интересно, но няма да е скоро. И по - добре за "Милан" е да не е. Парите не са всичко.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Astarot
Мнения: 269
Регистриран на: 20 ное 2008 10:44
Контакти:

Re: Шампионска лига: Атлетико - Милан

Мнениеот Astarot » 12 мар 2014 15:26

С посредствени играчи - толкова. Като 4 години си "градил" отбор с играчи от нивото за средняк в Италия, получаваш... средняк в Италия.

Вратар: Фактът, че посредствен вратар като Абиати на вече преклонна възраст вади отбора от доста мачове е притеснителен.
Защитниците са трагични. Един стабилен няма. Дори Бонера и Меше, дето трябва да минават за опитни и стабилни, се дънят често.
Защита като тази от 90-те ще има да я сънуваме дълго време...
А и бековете са пълна нула в атаките. Един Абате например, порти по 3-4 атаки на мач, заради неадекватни центрирания.
Халфове: С ботушари като Есиен и Де Йонг толкова. Вярно е, че са дефанзивни и трябва да рушат играта на противника, но очевидно и с това трудно се справят. Нямат извинения. Опитни играчи на солидна възраст са. Ако не играят, няма за къде да ги държат.
Кака вече е на батерии. Раздава се на макс, но една птичка пролет не прави. Поли прави епизодични добри включвания. Трябва да го запазят. Таарабарт е непостоянен. Има добри прояви, но рядко. Пак се залага на натирени от други отбори играчи, дето се надяваме да блеснат в Милан.
Нападение: Пълна нула. Балотели не е играч за мен. Не беше и играч в националния, дори когато вкара важни голове. Но и доста случайни... Пацини също много слаб. До сега, не помня Милан да са купили нападател от средняшки отбор в Италия и да е блеснал с нещо... Матри във Фиорентина май си пасна на мястото. Чудно защо в Милан не играеше нищо. За Робиньо важи същото, като за Балотели. Набедена звезда. Всички го разбраха, освен Галиани и Алегри, дето обраха сметта от всички европейски отбори...

Като цяло, има епизоди, в които играчите имат някакви идеи в атака и успяват да си разменят няколко градивни паса. Но освен някакви блестящи умения, очевидно им липсва и манталитетът на победители. И това е най-лошото, защото един път загубен, той трудно се изгражда. А и като те бият като маче у дирек през мач, някак трудно се крепи самочувствие. Този Милан излиза с разтреперени крака дори срещу аутсайдери в Италия.
Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига: Атлетико - Милан

Мнениеот Groucho » 12 мар 2014 19:27

KOPScousers написа:Не знам само за какво е виновен Зеедорф в цялата тази каша. Мениджър е от няма и два месеца, водил е няколко мача на отбор, който беше предварително съсипан от Алегри и собствениците и въпреки всичко това доведе някои футболисти, като Таарабт и Хонда, които определено раздвижиха нещата в предни позиции.

Хонда се представя много слабо, нищо не е раздвижил. Едва ли някой обвинява Seedorf, човекът тепърва прохожда в нова професия.

Милан ще доиграе сезона за здраве, да използват възможността и да тестват младите футболисти от школата в първенството.
Това е единственото смислено нещо, което могат да направят до отварянето на трансферния прозорец.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Шампионска лига: Атлетико - Милан

Мнениеот daniel875 » 12 мар 2014 20:56

Groucho написа:
KOPScousers написа:Не знам само за какво е виновен Зеедорф в цялата тази каша. Мениджър е от няма и два месеца, водил е няколко мача на отбор, който беше предварително съсипан от Алегри и собствениците и въпреки всичко това доведе някои футболисти, като Таарабт и Хонда, които определено раздвижиха нещата в предни позиции.

Хонда се представя много слабо, нищо не е раздвижил. Едва ли някой обвинява Seedorf, човекът тепърва прохожда в нова професия.

Милан ще доиграе сезона за здраве, да използват възможността и да тестват младите футболисти от школата в първенството.
Това е единственото смислено нещо, което могат да направят до отварянето на трансферния прозорец.

Савичевич, защо се хващаш на бас? Беше сигурно, че "Атлетико" ще елиминира "Милан". Беше сигурно още след жребия. С кого щеше да стане това? Абиати вратар ли е? Абате футболист ли е? Поли откога е такъв? Есиен май е забравил да рита топка, а какъв беше преди...?
Балотели само умее да прави простотии и нищо друго. Пацини няма гол в голям мач. Големи оптимисти имаше във форума.
"Атлетико" е отбор с бъдеще, а "Милан" само с минало. Това е огромна разлика.
Щеше да е сериозно постижение, ако италианците бяха продължили. Много хора подценяват мадридчани, но нека продължават да го правят ;) Симеоне е имал добри учители едно време и знае кога да се прави, че уж е слаб.
В този "Милан" почти не виждам футболист, който да е според разбиранията ми. Може би само де Шилио. Другите не струват.
Зеедорф някой го излъча, че става за треньор и той тръгнал да обвинява Алегри май. Това не е хубаво. Времето ще го научи, но "Милан" не може да е училище за наставници. Дел Боске, когато стана треньор на "Реал", беше малко известен на света, но после се оказа, че е работил прекалено дълго с подрастващите, а това няма как да не окаже влияние впоследствие. Така и стана.
За мен този сезон беше ясен още в началото. Той трябваше да бъде едно обиграване през цялото време, защото и от малките деца се знаеше, че ще е протоколен. Жалко, че не беше използван така, както трябваше. Загуби се година време, която можеше да се използва през тези отминали седем месеца. Така наесен "Милан" щеше да е солиден отбор.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига: Атлетико - Милан

Мнениеот Groucho » 12 мар 2014 23:50

daniel875 написа:.., защо се хващаш на бас?

Сложно е за обяснение, нямам желание да го правя, а и ме мързи да пиша.
Все пак, с възможно най-малко думи - защото Милан е слаб в последните години.


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта