ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот stefani » 13 яну 2014 15:57

donDiego написа:Те Милан са изпадали и друг път, не е като да е нещо непознато за тях :lol:


ХаХа още дълго ще ни дишате праха :lol: :lol: :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
labrador2
Мнения: 460
Регистриран на: 27 авг 2009 23:05
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот labrador2 » 13 яну 2014 16:16

Доста го търпяха, трябваше отдавна да го оринат...при нас ситуацията с Кауня е идентична.
ТОЙ НЕ УМИРА
Изображение

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот donDiego » 13 яну 2014 16:17

stefani написа:
donDiego написа:Те Милан са изпадали и друг път, не е като да е нещо непознато за тях :lol:


ХаХа още дълго ще ни дишате праха :lol: :lol: :lol:

Нещо си се заблудил, жабарите не ме интересуват ;) , напомням само, че и друг път са изпадали, пък сега ако иска не да изпадат, а да се разпадат, все ми е тая
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот stefani » 13 яну 2014 16:23

donDiego написа:
stefani написа:
donDiego написа:Те Милан са изпадали и друг път, не е като да е нещо непознато за тях :lol:


ХаХа още дълго ще ни дишате праха :lol: :lol: :lol:

Нещо си се заблудил, жабарите не ме интересуват ;) , напомням само, че и друг път са изпадали, пък сега ако иска не да изпадат, а да се разпадат, все ми е тая


Заблуденият си ти, защото французите са жабари, а баварците свинари :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот donDiego » 13 яну 2014 16:35

stefani написа:
donDiego написа:
stefani написа:
donDiego написа:Те Милан са изпадали и друг път, не е като да е нещо непознато за тях :lol:


ХаХа още дълго ще ни дишате праха :lol: :lol: :lol:

Нещо си се заблудил, жабарите не ме интересуват ;) , напомням само, че и друг път са изпадали, пък сега ако иска не да изпадат, а да се разпадат, все ми е тая


Заблуденият си ти, защото французите са жабари, а баварците свинари :lol:

Добре, щом казваш, така да е, не ми се спори
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

мирославвв
Мнения: 4
Регистриран на: 07 яну 2014 22:05
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот мирославвв » 13 яну 2014 16:47

да продават мексес,сапата,ночерино,монтоливо,констант,пацини,балотели,робинъо,всичките вратари(и четиримата са над 30-те),мунтари,бирса,матри и други има сигурно,забравил съм някой 100%.взимат се млади таланти,за предпочитане от примаверата на милан + индзаги за тренъор,сийдорф не ми вдъхва доверие(има ли някви успехи като тренъор?!) това е рецептата...

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот stefani » 13 яну 2014 17:30

мирославвв написа:да продават мексес,сапата,ночерино,монтоливо,констант,пацини,балотели,робинъо,всичките вратари(и четиримата са над 30-те),мунтари,бирса,матри и други има сигурно,забравил съм някой 100%.взимат се млади таланти,за предпочитане от примаверата на милан + индзаги за тренъор,сийдорф не ми вдъхва доверие(има ли някви успехи като тренъор?!) това е рецептата...


Четиримата са над 30-те ? И Габриел ли :lol: Най-некадърните са Бонера и Констант ...
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот wolf » 13 яну 2014 17:33

еее, много прибързано го уволниха. можеше поне до края на сезона да остане :lol:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Groucho » 13 яну 2014 18:53

Правилно решение, макар и закъсняло с няколко месеца. Милан имаше нужда от промяна. Дано новият теньор вкара футболистите в по-прилична спортна форма, защото голяма част от тях имат добри качества.

Потребителски аватар
frente atleti
Мнения: 834
Регистриран на: 03 мар 2013 15:11
Skype: ne
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот frente atleti » 13 яну 2014 19:16

Тъкмо си мислех ,че ще уволним Алегри в ШЛ и те го изхвърлили :mrgreen: Няма лошо ще уволним следващия ;) !
[rimg]http://media1.picsearch.com/is?6SVCU99mS6V6Q-NFf8bWOP_UkrS1uCwwqwJUZX6ANGE&height=185[/rimg]100% - Antimadridistas


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта