Милан харесва ли ви отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
jivko1211
Мнения: 52
Регистриран на: 03 юли 2008 22:25
Местоположение: София
Контакти:

Милан харесва ли ви отбора

Мнениеот jivko1211 » 08 юли 2008 20:30

Мене ме кефи но не го гледам много често.

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Милан харесва ли ви отбора

Мнениеот Gil-galad » 08 юли 2008 20:47

Аз следих редовно мачовете в пъревенствата и мога да кажа с ръка на сърцето че не ми харесва! Без някой да се обижда, но в Милан половината играчи са над 31 години, другата половина под 20 и Кака' на 27 пази равновесието в отбора! :!: Дори се бе появила някаква информация, че щели да сменят Кафу с Вили Саньол - 35 за 33 години! Явно са мислели за бъдещето, нещо се провали работата! И пак да няма обидени фенове на Милан, това е моето лично мнение!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Милан харесва ли ви отбора

Мнениеот rhaegar » 08 юли 2008 21:04

То какво да се обидим,прав си от всякъде
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
herminatora
Мнения: 90
Регистриран на: 24 апр 2008 17:23
Контакти:

Re: Милан харесва ли ви отбора

Мнениеот herminatora » 08 юли 2008 21:10

мене лично милан не ме кефят обаче пато е доста перспективен единствено него харесвам от милан
ЦСКА ЗАВИНАГИ

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Милан харесва ли ви отбора

Мнениеот mike28 » 08 юли 2008 21:30

Още помня изказването на едно журналистче от Бтв,преди финала между Милан и Ливърпул,че "Единствения начин да се пробие защитата на Милан е да се влезе с танкове ",после всички знаем какво стана.
Аз си мисля,че там проблема започва с треньора.Татко Карло залага на прекалено дефанзивен футбол,та за бога Ривалдо в пика на кариерата си беше твърда резерва,дори се налагаше Берлускони да заповядва на Анчелоти да играе с 2-ма нападатели,а не с един.Винаги съм харесвал Милан,ала това което представлява отбора в последните 3-4 години е просто бледа сянка на отбора в който са играли имена като Барези,Ван Бастен,Гулит,Рийкард,Шевченко и мн.др.Всички видяхме какво представлява модерния футбол на това европейско,мисля че играта на росонерите е много далече от това.За мен винаги Анчелоти е бил един посредствен треньор,помня го още когато ръководеше Парма и то в добрите им години.Един Фабио Капело винаги е извеждал Милан до върха,а и има доста добри млади специалисти и в момента.
Примерно един Лаудруп с посредствен отбор като Хетафе ми напълни душата срещу друг мой любим отбор-Байерн.
Като погледнем в момента Милан няма пост на който да има млад и перспективен играч,с изключение на вездесъщия Кака и донякъде Пато, като почнеш от Дида и стигнеш до Инзаги-вс еиграчи на преклонна възраст за футбол на високо ниво.Да-велики са,но е време да отстъпят мястото си на по-млади играчи,защото Милан вече стана за посмешище в Италия.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Милан харесва ли ви отбора

Мнениеот rhaegar » 08 юли 2008 21:43

Аз ще се самоцитирам от една друга тема за Милан,ако нямате нищо против
rhaegar написа:На първо място когато си отиде Анчелоти.Аз не искам да играем полуфинали в Европа всяка година (то тая и това не стана) но да не можем да станем шампиони на Италия вече 5г. и скоро май няма да станем.Не искам да ставаме като Ливърпул.Интер ни настигнаха по титли и сега с Моуриньо ще ни задминат.Не може всяка година да слизаме все по-надолу в класирането.Какво трябва да стане за да го махнат-да играем в Интертото?Трябват промени и въпреки моите уважения към Карло и това,което постигна,но вече имаме нужда от промяна.Естествено трябват и млади футболисти от типа на тези,които взеха в Мадрид миналото лято-гладни за успехи и с желание да играят именно за този отбор.Трябва ни вратар,бекове,нападател,който да е по-млад-аз харесвам Хунтелаар и ако дойде може да стане това,което беше ВанБастен.
Трябва да стане това,което стана когато дойде Дзакерони-взе нови футболисти и станахме шампиони.Рома никога няма да пуснат Спалети но има достатъчно треньори,които с радост (и мотивация,която Карло вече няма) биха работили в Милан.Така че нов треньор и поне 4-5 нови и млади фуболисти иначе няма да стане.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Милан харесва ли ви отбора

Мнениеот Gil-galad » 08 юли 2008 22:07

ДА не мога да отрека че има играчи които ми харесват в Милан - Пато, Малдини(жива легенда), Неста, Сеедорф, Гатузо, Пирло, но само с тях не става, а някои от тях вече не са това което са били в най-добрите си години! Не може целия Сан Сиро да трепири до 90 когато Индзаги вкарва изравнителния гол за 1-1! Просто не е редно! Вярно е че Милан е велик отбор с голяма история ама една част от тази история още играе там! Трябват млади и перспективни играчи които да израстват и да постигнат успехите, които отборът е постигал по времето на Рийкард, Гулит, ван Бастен и Папен! И все пак Моите фаворити в Калчото остават Ювентус и Рома!
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Милан харесва ли ви отбора

Мнениеот georgi bancov » 21 юли 2008 13:09

Най-добрия отбро в Италия след Ювето!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта