Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот daniel875 » 11 дек 2011 23:19

metodito написа:
daniel875 написа:[
Ван Бомел е в пъти по- добър от Гатузо, но в минало време.

Така е.
Кака ми е любим футболист. Недей така. Беше грешка махането му. Той се махна заради Рони, всъщност.

Махна се заради пари. Това с Роналдиньо нямаше нищо общо. "Милан" ще стане отново голям, но толкова голям, колкото по времето на Роко, Саки и Капело, надали.
Макар че не знам дали помниш, че в първия мач в Италия през 1967 година отмениха редовен гол на Гунди при 2:0 за италианския колос.
И все пак не мисля, че проблемът е в играчите, а повече в треньора. Друг наставник ще използва по - добре наличния потенциал.
Без Пато, Пипо ще е трудно, но далеч по - голяма липса ще е вторият, защото е легенда. Първият е флегма и такъв ще си остане.
"Милан" има нужда от доста играчи, и от школата, и да купи такива, но това са си вътрешни проблеми. Нашата работа е да подкрепяме отстрани отбора. Аз лично вярвам, че в шведа има потенциал да бъде легенда на тима, но за това е необходим партньор като Милито например, за да изпъкнат качествата му.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
PIMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 19 окт 2011 08:12
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот PIMP » 11 дек 2011 23:32

Милан сключи страхотна сделка с Кака. Взеха над 60 млн. евро за него, а той има хронични проблеми с колената и сега търка пейката на Реал.
Изображение
Sisi 1914 написа:1/8 Финалите, в един мач се излъчваше победител или в два?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот metodito » 11 дек 2011 23:43

daniel875 написа:Макар че не знам дали помниш, че в първия мач в Италия през 1967 година ...

За съжаление съм набор '78... и съм от поколението, което се зарази от магията на Милан покрай холандските супермени.
Да, съгласен съм, че това не е най-слабият Милан, който съм гледал...
Преди татко Карло имаше един 'дето приличаше на мишка - плешив с голям нос и гледаше като отстрелян (след това отиде в Интер, май). Май това е най-слабият отбор на червено-черните, който съм гледал...

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот durex » 12 дек 2011 16:37

daniel875 написа:
milan199440barca написа:Имаше дузпа за Болоня. Съдията развали мача.

Съдията развали мача далеч преди това положение. Да ти дадат гол от засада в началото е голямо предимство. Като цяло и двата отбора бяха ощетени, съдийската тройка беше меко казано разсеяна. Важното е такива мачове да не се повтарят от играчите на "Милан". Не е приятно.
Реферът реално не подкрепяше толкова много гостите, но наистина помагаше повече на отбора от Милано.

Че той,Роки когато ви свири мач винаги ви подкрепя и това е видно и на слепците! Помниш ли мача ни с вас,когато ни изгони Снайдер,Лусио и дузпа ви даде....просто този нетрябва да свири мачове на ниво Серия А!!!!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот daniel875 » 13 дек 2011 10:15

Как не те е срам да говориш такива глупости? В онзи мач вие играхте като обезумели и двата червени картони бяха най - малкото, което трябваше да ви бъдат дадени. Първият на Снайдер за удар без топка беше за РОЗОВ картон. Този холандец е много нагъл, ама много, а е едно голямо НИЩО.
Другият червен картон беше за втори жълт, но явно не помниш. Нарушието на Лусио беше ужасно грубо. Но така е, когато човече като моуриньо ви е треньор, е напълно в реда на нещата. Дузпата за съжаление Роналдиньо я изтърва, но е отделен въпрос, че трябваше да бъде пребита. Жулио Сезар скача на метър и половина пред голлинията. Ако това е нормално...
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот durex » 13 дек 2011 15:54

daniel875 написа:Как не те е срам да говориш такива глупости? В онзи мач вие играхте като обезумели и двата червени картони бяха най - малкото, което трябваше да ви бъдат дадени. Първият на Снайдер за удар без топка беше за РОЗОВ картон. Този холандец е много нагъл, ама много, а е едно голямо НИЩО.
Другият червен картон беше за втори жълт, но явно не помниш. Нарушието на Лусио беше ужасно грубо. Но така е, когато човече като моуриньо ви е треньор, е напълно в реда на нещата. Дузпата за съжаление Роналдиньо я изтърва, но е отделен въпрос, че трябваше да бъде пребита. Жулио Сезар скача на метър и половина пред голлинията. Ако това е нормално...

На Снайдер му дадоха червен картон не за удар без топка,а за ръкопляскане.....и това още през първото полувреме!!!!! Няма кво да се лъжем Роки е фен на Милан,зашото когато ни свири мач (без значение с вас или някой друг) винаги ни реже с нещо!!!! Има доста доказателства за това,но сега не ми се рови да ти ги предоставя.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот daniel875 » 13 дек 2011 16:40

durex написа:
daniel875 написа:Как не те е срам да говориш такива глупости? В онзи мач вие играхте като обезумели и двата червени картони бяха най - малкото, което трябваше да ви бъдат дадени. Първият на Снайдер за удар без топка беше за РОЗОВ картон. Този холандец е много нагъл, ама много, а е едно голямо НИЩО.
Другият червен картон беше за втори жълт, но явно не помниш. Нарушието на Лусио беше ужасно грубо. Но така е, когато човече като моуриньо ви е треньор, е напълно в реда на нещата. Дузпата за съжаление Роналдиньо я изтърва, но е отделен въпрос, че трябваше да бъде пребита. Жулио Сезар скача на метър и половина пред голлинията. Ако това е нормално...

На Снайдер му дадоха червен картон не за удар без топка,а за ръкопляскане.....и това още през първото полувреме!!!!! Няма кво да се лъжем Роки е фен на Милан,зашото когато ни свири мач (без значение с вас или някой друг) винаги ни реже с нещо!!!! Има доста доказателства за това,но сега не ми се рови да ти ги предоставя.

Виж колко буен характер е твоят любимец и тогава коментирай. Удар без топка се видя категорично, а ръкопляскането беше последица. Между другото Роки наистина го пожали и щеше да му даде само жълт картон, а ударът бе налице. Ръкопляскането обаче му донесе заслуженият червен картон. За провинението си Снайдер трбяваше незабавно да бъде отстранен. Мисля, че удари Пирло.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот durex » 13 дек 2011 18:20

Бъркаш се! Лусио извършва фал,който Роки му показва жълт картон и тогава Снайдер ръкопляска и Роки му дава червен картон...няма никъкви удари без топка от страна на Снайдер.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uai3P8NhT_0[/youtube]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот daniel875 » 14 дек 2011 16:04

durex написа:Бъркаш се! Лусио извършва фал,който Роки му показва жълт картон и тогава Снайдер ръкопляска и Роки му дава червен картон...няма никъкви удари без топка от страна на Снайдер.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uai3P8NhT_0[/youtube]

Изобщо не се бъркам. Гледал съм много внимателно разположението на играчите преди година и половина и днес отново си го припомних. Снайдер и точно Пирло са един до друг. Изумен съм, че днешните повторения спестяват удара на Снайдер без топка, но тогава много добре беше дадена случката. Очевидно е, че операторите в световен мащаб толкова ги бива или по - скоро така им е удобно за запечатват в нета повторението.
Даденото от теб повторение е ПОСЛЕДИЦА. Изобщо не е в обхвата на кадъра ударът без топка, но по сигнал на страничния Роки даде червеният картон. Не съм сигурен дали той успя да види ситуацията. Доколкото помня погледът му беше точно към Лусио, но според сигнал на крайния лайнсмен бръкна повторно за картон.
Още веднъж да кажа, изумен съм как може да не бъде запечатана ситуацията докрай в нета. Но всъщност и какво да се чудя? То информацията в Уикипедията пълна с грешки. Информацията в сайтовете пълна с много груби смислови грешки.
Пирло и Снайдер бяха един до друг в ситуацията. Там стана случката, но екранът не го дава, защото обхватът не достига. Защо ли?
Отделно от двата червени картона, абсолютно правилни, и пропусната дузпа това беше най - позорният мач, който съм гледал на "Милан". Дори и когато паднаха с 1:6 от "Ювентус", играха по - добре.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Болоня - Милан 11.12.2011

Мнениеот daniel875 » 17 дек 2011 23:48

Пореден слаб мач на "Милан" срещу "Сиена". Не мога да разбера защо този отбор винаги е подценяван. Побеждават се с един или два гола. Изумен съм от простотията на Боатенг при дузпата. Преди време се говореше за даване на червени картони за симулация. Положението при дузпата беше за такова наказание. Вместо да вкара прекрасен гол, моят човек най - нахално се просна за дузпа. И без нея "Сиена" щяха да бъдат надиграни. Дори трябва да отбележа, че гладът за голове щеше да е далеч по - голям ако я нямаше. Мачът се превърна в протоколен.
Не искам никого да отличавам. Или може би Ночерино и донякъде Златан. Такива мачове не са за препоръчване за гледане.
Рутинна победа, но нищо повече. Грозен "Милан"!
С подобна игра трудно ще спечелим осмата КЕШ.
Важното е пазенето да си е струвало.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта