Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот maldin1 » 24 мар 2012 21:32

storm написа:Ти малоумен ли си ?? Нали ми говориш за 90-те години, не за цялата история ?.. :)
Ако нещо не вярваш да ходя да търся сайтове да видиш а ? Ювентус има 5 финала в ЕКТ през 90-те , това малко ли ти е ?
За всеки друг период, някак си по мога да се съгласе, за "купени титли" ,ама точно 90-те..Смях..
Да, видях, че общо взето цялата ви история се върти около 90-те 3 финала 1 купа и там някви УЕФИ ахахахахахахахахах. То и ние бяхме много силни в Европа 2003-2007, ама в Италия имаме само 1 титла за това време. Така че двете неща нямат нищо общо.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
Есиенчо
Мнения: 379
Регистриран на: 04 окт 2010 23:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот Есиенчо » 24 мар 2012 21:33

turbogena написа:Ибрата е голяма работа. Пак ви спаси...

Просто ни води към Скудето
[center]Ние сме Левски София!Отбора на народа,най-обичания отбор в България![/center]

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот milan199440barca » 24 мар 2012 21:35

Трудна победа за Милан. Бонера, Ел Шарауи и Ибра играха силно. Месба и Дзамброта - нямам думи. Боатенг влезе, но си личи, че е далеч от най-добрата си форма. Дано навакса в оставащите няколко дни до мача с испанците.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот maldin1 » 24 мар 2012 21:35

storm написа:Ами всичките... :)
Mна виж .. :mrgreen:
Това е от първия сайт в който влязох..

http://www.european-football-statistics.co.uk/atec.htm
1999-2009 Манчестър Ю и Барселона преди Реал М и Милан? Тоя сайт могат директно да го изтрият от интернет.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот daniel875 » 24 мар 2012 21:36

През 90-те години "Милан" на Капело бе по - могъщ от "Юве" на Липи. За какви простотии спорите само?
В годините, когато легендата на "бианконерите" беше треньор на "россонерите", могъществото на тима от Милано беше потресаващо.
Точно през 90-те години най - силният италиански клуб беше "Милан".
"Юве" спечели две купи на УЕФА, загуби един финал срещу "Парма", игра още три финала за КЕШ, но спечели само един.
Да спечелиш КЕШ дава право да играеш и други мачове, но да спечелиш УЕФА преди не беше така.
Това е за статистиката.
Иначе за мача, трудна, но важна победа. Идва след няколко дни мачът с "Барселона", играчите се контузват все повече и повече. Не мога да разбера какво става наистина.
Ибрахимович прави сезона на живота си. Чак толкова силен не съм го виждал поне аз. Дузпата е стопроцентова. За такова избиване даже беше грешка, че съдията не изгони играча на "Рома".
Бяхме доста колебливи, не мога да кажа, че беше най - хубавият мач, но трите точки след толкова много несгоди са "златни".
Последна промяна от daniel875 на 24 мар 2012 21:38, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот storm » 24 мар 2012 21:37

maldin1 написа:
storm написа:Ами всичките... :)
Mна виж .. :mrgreen:
Това е от първия сайт в който влязох..

http://www.european-football-statistics.co.uk/atec.htm
1999-2009 Манчестър Ю и Барселона преди Реал М и Милан? Тоя сайт могат директно да го изтрият от интернет.

Е ако се замислиш, не са ли по успешни.. ? Барселона няма какво да се коментира според мен ?
А и тука не се гледа само трофеите, а спечелените точки и коефицента..
И друг сайт ще ти намеря чакай..
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот bilyaletdinov » 24 мар 2012 21:38

maldin1 написа: Да, ама тях не ги е срам за титлите им от 90-те насам, така че се едно.


Нима оспорваш класата на такива играчи като Зидан , Дел Пиеро , Виали , Раванели ? Айде малко по-сериозно.. ;)
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот daniel875 » 24 мар 2012 21:40

storm написа:
maldin1 написа:
storm написа:Ами всичките... :)
Mна виж .. :mrgreen:
Това е от първия сайт в който влязох..

http://www.european-football-statistics.co.uk/atec.htm
1999-2009 Манчестър Ю и Барселона преди Реал М и Милан? Тоя сайт могат директно да го изтрият от интернет.

Е ако се замислиш, не са ли по успешни.. ? Барселона няма какво да се коментира според мен ?
А и тука не се гледа само трофеите, а спечелените точки и коефицента..
И друг сайт ще ти намеря чакай..

Сторм, статистиката на тази асоциация е пълен боклук. Реал спечели куп трофеи през този период - на терена. А "Манчестър" и "Барселона" със съдиите.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот storm » 24 мар 2012 21:42

daniel875 написа:През 90-те години "Милан" на Капело бе по - могъщ от "Юве" на Липи. За какви простотии спорите само?
В годините, когато легендата на "бианконерите" беше треньор на "россонерите", могъществото на тима от Милано беше потресаващо.
Точно през 90-те години най - силният италиански клуб беше "Милан".
"Юве" спечели две купи на УЕФА, загуби един финал срещу "Парма", игра още три финала за КЕШ, но спечели само един.
Да спечелиш КЕШ дава право да играеш и други мачове, но да спечелиш УЕФА преди не беше така.
Това е за статистиката.
Иначе за мача, трудна, но важна победа. Идва след няколко дни мачът с "Барселона", играчите се контузват все повече и повече. Не мога да разбера какво става наистина.
Ибрахимович прави сезона на живота си. Чак толкова силен не съм го виждал поне аз. Дузпата е стопроцентова. За такова избиване даже беше грешка, че съдията не изгони играча на "Рома".
Бяхме доста колебливи, не мога да кажа, че беше най - хубавият мач, но трите точки след толкова много несгоди са "златни".

Ае хора, и по точни ти , като малките деца сте бе .. :mrgreen: То го пише черно на бяло, той се опитва да си го пречупва през неговата си призма и да преекспонира .. :) Да ми кажеш, че могъществото на Милан над Ювентус през 90-те години е било потресаващо , заслужаваш да ти изпратя хора с бели престилки.. :) Като говорите така, осведомете се малко, за да не се излагате... От тези 90-години, най силен бе само първите 5 ? А после ? Говорим за целите 90-години.. Или искаш да ми кажеш, че ти разбираш повече от другите и това, което са написали е грешно ли ?
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Рома 24.03.2012

Мнениеот daniel875 » 24 мар 2012 21:46

storm написа:
daniel875 написа:През 90-те години "Милан" на Капело бе по - могъщ от "Юве" на Липи. За какви простотии спорите само?
В годините, когато легендата на "бианконерите" беше треньор на "россонерите", могъществото на тима от Милано беше потресаващо.
Точно през 90-те години най - силният италиански клуб беше "Милан".
"Юве" спечели две купи на УЕФА, загуби един финал срещу "Парма", игра още три финала за КЕШ, но спечели само един.
Да спечелиш КЕШ дава право да играеш и други мачове, но да спечелиш УЕФА преди не беше така.
Това е за статистиката.
Иначе за мача, трудна, но важна победа. Идва след няколко дни мачът с "Барселона", играчите се контузват все повече и повече. Не мога да разбера какво става наистина.
Ибрахимович прави сезона на живота си. Чак толкова силен не съм го виждал поне аз. Дузпата е стопроцентова. За такова избиване даже беше грешка, че съдията не изгони играча на "Рома".
Бяхме доста колебливи, не мога да кажа, че беше най - хубавият мач, но трите точки след толкова много несгоди са "златни".

Ае хора, и по точни ти , като малките деца сте бе .. :mrgreen: То го пише черно на бяло, той се опитва да си го пречупва през неговата си призма и да преекспонира .. :) Да ми кажеш, че могъществото на Милан над Ювентус през 90-те години е било потресаващо , заслужаваш да ти изпратя хора с бели престилки.. :) Като говорите така, осведомете се малко, за да не се излагате... От тези 90-години, най силен бе само първите 5 ? А после ? Говорим за целите 90-години.. Или искаш да ми кажеш, че ти разбираш повече от другите и това, което са написали е грешно ли ?

Всъщност допуснах една немалка неточност, която трябва да поправя. Повечето хора си мислят, че когато се говори за 90-те, става дума за годините след 90-та. Това обаче е грешка. Сверете си нещата и ще видите, че 90-те години, през който и да е век, означава между 80-та и 90-та.
Спечелената купа на УЕФА от 1990 наистина принадлежи към 90-те години. Но последните десет години нямат обозначение, да знаеш.
Между 1990 и 2000 година "Ювентус" игра и победи "Борусия" Дортмунд през 1993, загуби от "Парма" за същата купа, победи "Аякс" след дузпи, загуби от "Борусия" през 1997 и от "Реал" Мадрид - 1998. Това е за европеските клубни турнири. В същото време "Ювентус" спечели Суперкупата на Европа срещу ПСЖ и Междуконтиненталната срещу "Ривър Плейт".
Последна промяна от daniel875 на 24 мар 2012 21:51, променено общо 2 пъти.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта