Шампионска лига 1/8 финали - Милан !!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Шампионска лига 1/8 финали - Милан !!!

Мнениеот acmilan » 23 дек 2011 17:48

offside_my_ass_ написа:acmilan, любимата ми част от постовете на хора като теб е "Милан е седемкратен ...бла, бла". Тя не заслужава коментар дори, защото седемте ви титли няма да излязат на терена, за да играят срещу Арсенал. Ако ще и 170 шампионски лиги да сте спечелили, в последните години английските отбори ви пердашат, където ви хванат. Имали били контузени играчи - а Арсенал кога за последно разполагаше с всички налични футболисти? Контузиите са нещо нормално и са част от играта. Ако това е извинението за резилите от последните години, така да бъде. Факт е обаче, че сте по-назад по всички показатели от години насам - класиране, точки, коефициенти и т.н. Даваш пример с мача срещу Барса, който ... загубихте, ако не ме лъже паметта. :) За каква равностойност говориш? Арсенал миналата година спечели мача си в Лондон, като надигра каталунците не с паркиране на автобуса, както ти твърдиш, а съвсем честно в един доста открит мач с много положения. Не знам с какво толкова трябва да ме впечатлят Дзамброта, Ван Бомел, Зеедорф и прочие старци, но ок, това е твоето мнение и аз го уважавам. Относно нямащите аналог световна класа играчи като Робиньо, Ибрахимович и Пато само ще подчертая, че те сигурно общо не са вкарали толкова голове, колкото Перси само през тази година. :mrgreen: Качествата на Акуилани радваха феновете на английския футбол известно време и най-вече тези на съперниците на Ливърпул. Колкото до споменатия от теб Ночерино - аз за пръв път го чух, когато Милан го взе, така че явно и той като гореизброените ще да е проявил суперкласата си в последните месеци. :mrgreen: Ще видим какво ще стане наистина, но смятам, че точно с италиански отбор едва ли Арсенал ще има проблеми, особено след завръщането на Уилшър, Саня и Сантос. Този отбор е далеч по-балансиран в сравнение с миналогодишния и съм сигурен, че ще отвеем безпроблемно росонерите.

Колега, не съм написал, че нашите нападатели нямат аналог в световния футбол, те са сред най - добрите, но все пак има играчи като Меси, Роналдо, Вия, Агуеро, които са на същото, а и някои дори на по - добро ниво. Да, Ван Перси прави уникален сезон, но той е първият в кариерата му, в който мъкне Арсенал на гърба си. Ако с него стане нещо, не виждам възможности за заменяемост в състава на артилеристите. Акуилани и Ночерино са доста качествени халфове, съдейки по играта им в Милан, да Алберто се провали в Ливърпул, но ти по - добре от мен знаеш що за подобие на отбор са мърсисайдци в последните години. Това, че не си чувал Ночерино не означава, че не е рабостоспособен, енергичен, борбен халф, каквито са характеристиките му. Аз също не съм чувал повечето от играчите ви преди да дойдат при вас, това прави ли ги слаби? Точно фен на Арсенал не бива да говори за купуване на неизвестни и евтини футболисти. Колкото до ветераните в нашия състав - точно Неста и Зеедорф би трябвало да те впечатляват, защото са едни от най- големите футболисти в съвременния футбол, Ван Бомел също е опитен боец, играч тип куче, което като захапе не пуска :mrgreen: все пак е капитан на Холандия, бе такъв и на Байерн Мюнхен допреди година. Що се отнася до историята, да тя не излиза сама на терена, но във футбола традициите имат огромно значение. Примерите за това са много. Особено в европейските турнири има отбори, които винаги ще бъдат способни на нещо голямо. Такива са Милан, Реал, Байерн, Ливърпул, но не и Арсенал. Уважавам мнението на всеки един културен и коректен фен на който и да било отбор, но феновете на английския футбол доста често проявявате неуважение към другите, облъчването от Диема и Боби Борисов е доста сериозно, но личното ми мнение е, че имаше не повече от 1-2 сезона, в които английският клубен футбол бе на върха в Европа. Периодът между нашата доминация и тази на Барселона. Това бяха два непълни сезона. Както и да е, отплеснах се много, дано и двата отбора са в пълен състав за мачовете помежду си, защото си прав, че и за вас контузиите са сериозен фактор, както и за нас. Иначе да, загубихме от Барселона, но който е гледал мача, е видял как играхме. Весели празници, в средата на февруари започва истинската битка в Шампионската лига, дотогава каквото и да кажем, няма особено значение ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Шампионска лига 1/8 финали - Милан !!!

Мнениеот Alexx » 13 яну 2012 17:22

Що се отнася до историята, да тя не излиза сама на терена, но във футбола традициите имат огромно значение. Примерите за това са много. Особено в европейските турнири има отбори, които винаги ще бъдат способни на нещо голямо. Такива са Милан, Реал, Байерн, Ливърпул, но не и Арсенал.


Да видиш ли като имаш традиция, вече никой друг няма прави да гради традиция ... А ти винаги ще си на върха ... Защото навремето си бил номер и една и по някаква логика трябва вечно да си номер 1,а другите нямат право на развитие ...

През 2007 г. на полуфинал в Шампионската лига бяха три английски отбора плюс Милан, излишно е да споменавам, че седмата купа с ушичките бе спечелена именно тогава. В следващите сезони настъпи логична криза с оглед наложащите и леко закъснели промени в състава, което доведе и до споменатите от теб отпадания. Във всеки един от двубоите ни с Арсенал, Юнайтед и Тотнъм имахме огромни проблеми с контузени състезатели, което, разбира се, не е оправдание, но това изигра основна роля за отпаданията ни най - вече от Арсенал и Тотнъм.


Ми те и Юнайтед имаха проблеми с контузиите през 2007 !

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Шампионска лига 1/8 финали - Милан !!!

Мнениеот daniel875 » 19 яну 2012 16:35

Английските отбори и техните играчи не са ми известни. Посредствени играчи и отбори не си заслужават сериозно внимание. Мафията в Англия в полза на "служебните" е пълна.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
John Terry
Мнения: 92
Регистриран на: 20 сеп 2010 17:50
Контакти:

Re: Шампионска лига 1/8 финали - Милан !!!

Мнениеот John Terry » 19 яну 2012 22:46

Като гледам как е тръгнало с тия контузии вече е ясно,че първия мач с Арсенал ще го пропуснат Пато,Акуилани и Боатенг(тия които са аут за дълго не ги броя) много вероятно е да има още жертви та въобще няма да е изненада да отпаднем отново на 1/8 финалите.А и Алегри няма спечелен мач срещу сериозен противник откакто ни пое като тук изключвам мачовете с Интер щото това са градски дербита и имат по-специален заряд.


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта