Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Antananarivo
Мнения: 180
Регистриран на: 31 окт 2012 01:07

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот Antananarivo » 14 сеп 2014 23:33

Пфффф, това не е за вярване просто :? ! При тази балетна стъпка и травма да получиш, простооо... ;)

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38945
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот tevez » 14 сеп 2014 23:39

Детинска грешка на Де Шилио.
Никога не се връща топката в очертанията на вратата.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот Santiago Munezz » 14 сеп 2014 23:52

Инфарктен мач,хубаво е че взехме 3 точки,а другото хубаво нещо е че изгониха Бонера(за да не го гледаме срещу Юве) жалко само че не беше с директен червен картон... ама може ли отзад да сме толкова слаби?Много щеше да ме е яд ако не бяхме спечелили този мач след толкова вкарани голове.Но немога да не съм доволен де има огромна разлика от миналия сезон най-вече в желанието и себераздаването пък и бележим доста голове,ако в течение на сезона заиграем по-добре в защита и на Торес му тръгне заедно с Менез и Ел Шаарави може да се доберем до тройката и да помечтаем за купата на Италия!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот Groucho » 14 сеп 2014 23:55

tevez написа:Детинска грешка на Де Шилио.
Никога не се връща топката в очертанията на вратата.

Няма такова нещо. Де Шилио си отигра правилно ситуацията. Подава на човек, не на очертания.

Зрелищен двубой, двата отбора трагедия в защита, впечатляващ Менес, най-голямото чудо: успешно центриране и асистенция във втори мач на Абате.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38945
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот tevez » 14 сеп 2014 23:58

Groucho написа:
tevez написа:Детинска грешка на Де Шилио.
Никога не се връща топката в очертанията на вратата.

Няма такова нещо. Де Шилио си отигра правилно ситуацията. Подава на човек, не на очертания.


Да, но когато човекът се казва Стефано Кунчев, Дивиш или Диего Лопес примерно е грешно. Топката трябва да отива в корнер, ако вратарят се размине с нея, а не да стане автогол. Това се учи още от 10-годишен.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот daniel875 » 15 сеп 2014 00:02

Santiago Munezz написа:Инфарктен мач,хубаво е че взехме 3 точки,а другото хубаво нещо е че изгониха Бонера(за да не го гледаме срещу Юве) жалко само че не беше с директен червен картон... ама може ли отзад да сме толкова слаби?Много щеше да ме е яд ако не бяхме спечелили този мач след толкова вкарани голове.Но немога да не съм доволен де има огромна разлика от миналия сезон най-вече в желанието и себераздаването пък и бележим доста голове,ако в течение на сезона заиграем по-добре в защита и на Торес му тръгне заедно с Менез и Ел Шаарави може да се доберем до тройката и да помечтаем за купата на Италия!

Ел Шаарауи не може на малкия пръст на Менез да се хване. Французинът, ако иска да играе, няма равен в момента в "Милан". Балотели и Ел Шаарауи са посредствени футболисти в сравнание с него.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот daniel875 » 15 сеп 2014 00:04

tevez написа:Стефано Кунчев не е сам, може да е спокоен.

Нали си даваш сметка, че говориш за вратар, който игра през миналия сезон в настоящия европейски клубен шампион? Когато Стефано Кунчев стигне подобно ниво, нека се правят сравнения. Просто е смешно. Де Шилио обърка конците през целия мач.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38945
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот tevez » 15 сеп 2014 00:06

daniel875 написа:
tevez написа:Стефано Кунчев не е сам, може да е спокоен.

Нали си даваш сметка, че говориш за вратар, който игра през миналия сезон в настоящия европейски клубен шампион? Когато Стефано Кунчев стигне подобно ниво, нека се правят сравнения. Просто е смешно. Де Шилио обърка конците през целия мач.

Имам предвид, че няма значение как се казваш, къде играеш, какво си постигнал - на всеки се случва, специално за Стефано Кучнев може да е спокоен, като види, че много по-големи футболисти правят подобни глупости.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот Santiago Munezz » 15 сеп 2014 00:07

daniel875 написа:
Santiago Munezz написа:Инфарктен мач,хубаво е че взехме 3 точки,а другото хубаво нещо е че изгониха Бонера(за да не го гледаме срещу Юве) жалко само че не беше с директен червен картон... ама може ли отзад да сме толкова слаби?Много щеше да ме е яд ако не бяхме спечелили този мач след толкова вкарани голове.Но немога да не съм доволен де има огромна разлика от миналия сезон най-вече в желанието и себераздаването пък и бележим доста голове,ако в течение на сезона заиграем по-добре в защита и на Торес му тръгне заедно с Менез и Ел Шаарави може да се доберем до тройката и да помечтаем за купата на Италия!

Ел Шаарауи не може на малкия пръст на Менез да се хване. Французинът, ако иска да играе, няма равен в момента в "Милан". Балотели и Ел Шаарауи са посредствени футболисти в сравнание с него.

Щом казваш ;) А какво става,ще изпаднем ли?Какво мислиш по върпоса?
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44185
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Парма - Милан 14.09.2014 | 21:45 |

Мнениеот rhaegar » 15 сеп 2014 00:11

Santiago Munezz написа:
daniel875 написа:
Santiago Munezz написа:Инфарктен мач,хубаво е че взехме 3 точки,а другото хубаво нещо е че изгониха Бонера(за да не го гледаме срещу Юве) жалко само че не беше с директен червен картон... ама може ли отзад да сме толкова слаби?Много щеше да ме е яд ако не бяхме спечелили този мач след толкова вкарани голове.Но немога да не съм доволен де има огромна разлика от миналия сезон най-вече в желанието и себераздаването пък и бележим доста голове,ако в течение на сезона заиграем по-добре в защита и на Торес му тръгне заедно с Менез и Ел Шаарави може да се доберем до тройката и да помечтаем за купата на Италия!

Ел Шаарауи не може на малкия пръст на Менез да се хване. Французинът, ако иска да играе, няма равен в момента в "Милан". Балотели и Ел Шаарауи са посредствени футболисти в сравнание с него.

Щом казваш ;) А какво става,ще изпаднем ли?Какво мислиш по върпоса?


Не му пиши, ще вземе да ти отговори как сме късметлии, че Бало се е махнал, защо Галиани е погребал отбора в последните 15 години и т.н.

Иначе, луд мач, който можеше да завърши всякак. Радващо е че с човек по-малко не се огънахме, а успяхме да върнем двата гола аванс. Супер гол на Менез, а автогола е повече вина на Лопез-не може да ти върнат топката от 30 метра и проблема да е, че е в очертанията на вратата. Няма логика просто.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта