Серия А: Рома - Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот ralka_levskarka » 22 дек 2012 23:29

drakon написа:
ralka_levskarka написа:
drakon написа:
ralka_levskarka написа:2:3 :oops:

Ралка познавалка :lol: :lol:

Привържничка съм на Милан, какво предлагаш да напиша?! 7:2?! Случва ми се от 10 мача да не позная 2,3 споко ти, гледай си твоя отбор ;)
[offtopic]Справка: Игра с прогнози, Серия А[/offtopic]

За тази вечер от 2-мача, нито един не си познала това са фактите, ти си прави заключението ;) !

Кажи честно?

[offtopic]
ralka_levskarka написа:Пескара - Катания 2:0
Каляри - Ювентус 1:3

Аталанта - Удинезе 1:1
[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот Без име » 22 дек 2012 23:31

Рома ви изкъртиха! :(
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
drakon
Мнения: 790
Регистриран на: 03 юни 2011 18:19
Skype: portista 681
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот drakon » 22 дек 2012 23:39

[quote="ralka_levskarka"]
Да познаеш победа на Юве в Италия ,не е голяма гордост другите са ти на късмет :lol: !

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот ralka_levskarka » 22 дек 2012 23:42

drakon написа:
ralka_levskarka написа:Да познаеш победа на Юве в Италия ,не е голяма гордост другите са ти на късмет :lol: !

[offtopic]Всеки път ли? Спри се, ти все едно ВИНАГИ си познавал, нали ( : От Италия почти винаги познавам по 7,8 дори и само на знак, ама и това стига за Еврофутбол.[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
drakon
Мнения: 790
Регистриран на: 03 юни 2011 18:19
Skype: portista 681
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот drakon » 22 дек 2012 23:48

ralka_levskarka написа:
drakon написа:
ralka_levskarka написа:Да познаеш победа на Юве в Италия ,не е голяма гордост другите са ти на късмет :lol: !

[offtopic]Всеки път ли? Спри се, ти все едно ВИНАГИ си познавал, нали ( : От Италия почти винаги познавам по 7,8 дори и само на знак, ама и това стига за Еврофутбол.[/offtopic]

Сигурен съм ,че ще те бия на твоя територия, тоест в Серия-А другия кръг въпреки че не ме интересува изобщо ;) !

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот Groucho » 22 дек 2012 23:49

Заслужена победа за Рома и Тоти. Слаб мач за Милан.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот ralka_levskarka » 22 дек 2012 23:50

drakon написа:
ralka_levskarka написа:
drakon написа:
ralka_levskarka написа:Да познаеш победа на Юве в Италия ,не е голяма гордост другите са ти на късмет :lol: !

[offtopic]Всеки път ли? Спри се, ти все едно ВИНАГИ си познавал, нали ( : От Италия почти винаги познавам по 7,8 дори и само на знак, ама и това стига за Еврофутбол.[/offtopic]

Сигурен съм ,че ще те бия на твоя територия, тоест в Серия-А другия кръг въпреки че не ме интересува изобщо ;) !

[offtopic]Това за тази тема ли е? :lol: И какво като ме "биеш"? Не ми пука честно казано, не съм в този форум да се съревновавам с някого. Аз съм доволна и на това, което успявам да направя. Много малко момичета ще познаят 15/15 мача на любимия си отбор или 7/10 в Италия, или 3/5 в Испания.[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
drakon
Мнения: 790
Регистриран на: 03 юни 2011 18:19
Skype: portista 681
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот drakon » 22 дек 2012 23:58

[quote="ralka_levskarka"]
Напротив познавачите действат логично, но в футбола логика няма така, че има много да учиш ;)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот ralka_levskarka » 23 дек 2012 00:00

drakon написа:
ralka_levskarka написа:Напротив познавачите действат логично, но в футбола логика няма така, че има много да учиш ;)

[offtopic]Ти го каза, имам доста да уча, затова и аз казах, че са много малко момичетата, които ще познават да кажем 50 процента от мачовете и то на тази възраст.[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот daniel875 » 23 дек 2012 09:52

"Милан" изневери на тактиката, която показа срещу "Ювентус". Трябваше да играе търпеливо, но не го направи. Може би Боатенг трябваше да играе в центъра, а Пацини в атака или дори Къркич. Липсата на Де Йонг си личи в мачове от подобен род. Лошо е да имаш липсващи състезатели. Страничните съдии се престараха да пускат засади на римляните първото полувреме, че и даже в началото на второто. Преди първия гол трябваше играта да бъде спряна, защото имаше лошо паднал играч на "россонерите". В тази ситуация "Рома" показа, че е малък отбор. Големият отбор не постъпва така, но и всъщност то е ясно, че "вълците" са малък отбор.
"Милан" не игра лошо, но нямаше и късмет. Алегри пробва нещо в тази среща, но видя, че експериментът не сполучи. За жалост предреченото от мен се сбъдна, че ако гостите се хвърлят в тотална атака от самото начало, ще им се случи случка. Този експеримент не трябва да се повтаря.
"Милан" играе най - добрия футбол в Италия. Необходим е още един играч в средата и нещата стават перфектни.
По спомени ви казвам, че Зденек Земан е човекът, нанесъл едни от най - големите поражения в историята на "россонерите" - 4:0 през пролетта на 1995 година и 5:0 през 1998 година. Последната победа беше три дни след злополучния финален мач срещу "Лацио".
През пролетта на 1995 "Милан", въпреки слабото си представяне в Италия, игра прословутия мач с "Аякс", в който само липсата на късмет попречи на момчетата на Капело да спечелят.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта