Серия А: Милан - Ювентус 25.02.2012

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус 25.02.2012

Мнениеот durex » 27 фев 2012 23:29

storm написа:Каква дузпа има при случката с тях двамата ? Напълно нормално е при подобни ситуации да има леко задържане ? В борбата за по добра позиция го има това ?> Но пак не му дава правото да се бие като животно ..

Абе ти с Даниел неможе да спориш бе,не разбираш ли,когато след мача им с тях през 2010г. Снайдер го изгониха заради ракопляскане и той ми вика,защото ударил Пирло,от тогава спрях да гледам какво пише този форумен запалянко :mrgreen:

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус 25.02.2012

Мнениеот daniel875 » 27 фев 2012 23:32

durex написа:
storm написа:Каква дузпа има при случката с тях двамата ? Напълно нормално е при подобни ситуации да има леко задържане ? В борбата за по добра позиция го има това ?> Но пак не му дава правото да се бие като животно ..

Абе ти с Даниел неможе да спориш бе,не разбираш ли,когато след мача им с тях през 2010г. Снайдер го изгониха заради ракопляскане и той ми вика,защото ударил Пирло,от тогава спрях да гледам какво пише този форумен запалянко :mrgreen:

Това, че репортажът в Ютуба-та изключва кадъра, е техен сериозен проблем. На телевизията се видя перфектно удара на Снайдер в онзи мач. Но това е съвсем друг мач.
Естествено не трябва да се подминава и факта, че Андреа и преди, и сега обича да симулира.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Ювентус 25.02.2012

Мнениеот durex » 27 фев 2012 23:34

daniel875 написа:
durex написа:
storm написа:Каква дузпа има при случката с тях двамата ? Напълно нормално е при подобни ситуации да има леко задържане ? В борбата за по добра позиция го има това ?> Но пак не му дава правото да се бие като животно ..

Абе ти с Даниел неможе да спориш бе,не разбираш ли,когато след мача им с тях през 2010г. Снайдер го изгониха заради ракопляскане и той ми вика,защото ударил Пирло,от тогава спрях да гледам какво пише този форумен запалянко :mrgreen:

Това, че репортажът в Ютуба-та изключва кадъра, е техен сериозен проблем. На телевизията се видя перфектно удара на Снайдер в онзи мач. Но това е съвсем друг мач.

Ама мен не ми трябва Ютуб,защото гледах мача на по телевизията и то цели 2 пъти. Неможе да ме убедиш в нищо,че Снайдер ударил Пирло,като такова нещо изобщо не показаха,Лусио спъна ваш играч,съдията му даде жълт картон,Снайдер се ядоса и започна да ръкопляска и съдията му показа червения.


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост