Серия А: Милан - Каляри 29.01.2012

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Каляри 29.01.2012

Мнениеот milan199440barca » 30 яну 2012 00:08

daniel875 написа:Ти плашиш ли се от тази програма? Честно казано, аз не.
Време е "Лацио" да ги победим в Рим. "Милан" играе винаги по - добре там, отколкото в Милано. Сигурен съм, че след този мач ще бъдат прибавени нови три точки в актива на "россонерите".
Послепис: Някой да е казал, че нещата се получават лесно?


Аз съм фен на Милан от близо 18 години. Отговори си сам дали се плаша от програма или съперник ;) . Дано спечеят в Рим, както очакваш. Аз очаквам същото.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Каляри 29.01.2012

Мнениеот acmilan » 30 яну 2012 00:15

Първо, честита победа на всички росонери. Това бе и вероятно ще остане най - скучният ни и лесен мач през сезона, което е добре с оглед тежката програма. Ибрахимович не знам защо реагира така на смяната, но все си мисля, че трябва да спре да се сърди като малко дете за всяко нещо и да не си мисли, че е недосегаем. Прави уникален сезон, вкарва във всеки мач, но не ми харесва държанието му на моменти. Милан не е селски отбор, бил е на върха много преди него, ще бъде там и много след него. Треньорът решава кой колко ще играе, кой кога да бъде заменен и т. н. Да остави комплексарщината, да спре да се прави на мъж и да разбере, че е един от всички, бил той и най - добрият ни футболист през този сезон. Сигурно пиша малко крайни думи, но това е една от чертите, които най - много ме дразнят у хората. Колкото до Пипо - ужасно тъжно ми е да го гледам в момента. Очевидно е, че вече не е същият, но и не е получил никакъв шанс освен 60 - те минути срещу Новара. Може би се сбогува със Сан Сиро тази вечер :cry: Странното е, че именно при него отиде да се радва Златан след гола, може би накрая беше сърдит, че не остана на терена, за да му помогне да вкара гол, знам ли... Факт е обаче, че няма право да се държи както при смяната. Алегри е неговият треньор и заслужава уважение. Да не говорим, че дори когато беше в ужасна форма и го гониха два пъти миналата пролет, пак играеше по 90 минути всеки мач...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Каляри 29.01.2012

Мнениеот milan199440barca » 30 яну 2012 00:24

Вярно, че се получи лесна победа, но футболистите положиха доста усилия да стане това. Движиха се много, отбелязаха красиви голове... Ибра е от играчите, които искат да останат пълни 90 мин. на терена. Донякъде разбирам какво му е. Иначе Индзаги е един-единствен на света. Може да му е трудно да поведе топката метър-два, но стане ли въпрос за голове, волета, пласиране... няма равен. Пипо ще остане сред най-великите футболисти на Милан.
Последна промяна от milan199440barca на 30 яну 2012 00:26, променено общо 1 път.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Каляри 29.01.2012

Мнениеот daniel875 » 30 яну 2012 00:24

acmilan написа:Първо, честита победа на всички росонери. Това бе и вероятно ще остане най - скучният ни и лесен мач през сезона, което е добре с оглед тежката програма. Ибрахимович не знам защо реагира така на смяната, но все си мисля, че трябва да спре да се сърди като малко дете за всяко нещо и да не си мисли, че е недосегаем. Прави уникален сезон, вкарва във всеки мач, но не ми харесва държанието му на моменти. Милан не е селски отбор, бил е на върха много преди него, ще бъде там и много след него. Треньорът решава кой колко ще играе, кой кога да бъде заменен и т. н. Да остави комплексарщината, да спре да се прави на мъж и да разбере, че е един от всички, бил той и най - добрият ни футболист през този сезон. Сигурно пиша малко крайни думи, но това е една от чертите, които най - много ме дразнят у хората. Колкото до Пипо - ужасно тъжно ми е да го гледам в момента. Очевидно е, че вече не е същият, но и не е получил никакъв шанс освен 60 - те минути срещу Новара. Може би се сбогува със Сан Сиро тази вечер :cry: Странното е, че именно при него отиде да се радва Златан след гола, може би накрая беше сърдит, че не остана на терена, за да му помогне да вкара гол, знам ли... Факт е обаче, че няма право да се държи както при смяната. Алегри е неговият треньор и заслужава уважение. Да не говорим, че дори когато беше в ужасна форма и го гониха два пъти миналата пролет, пак играеше по 90 минути всеки мач...

Какво точно стана при смяната? И на мен ми се стори, че нещо не беше в ред. Според мен Ибрахимович дойде в "Милан", за да играе най - вече с Пипо, а не с лекета като Пато. Златан трябва да работи върху характера си. Не съм сигурен дали беше в резултат на гняв или нещо друго, но обикновено спортистите при смяна се ръкостискат с треньора и неговия заместник.
Да вкара два гола на "Лацио" в сряда, пък тогава да продължава да се сърди.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Серия А: Милан - Каляри 29.01.2012

Мнениеот acmilan » 30 яну 2012 00:37

daniel875 написа:
acmilan написа:Първо, честита победа на всички росонери. Това бе и вероятно ще остане най - скучният ни и лесен мач през сезона, което е добре с оглед тежката програма. Ибрахимович не знам защо реагира така на смяната, но все си мисля, че трябва да спре да се сърди като малко дете за всяко нещо и да не си мисли, че е недосегаем. Прави уникален сезон, вкарва във всеки мач, но не ми харесва държанието му на моменти. Милан не е селски отбор, бил е на върха много преди него, ще бъде там и много след него. Треньорът решава кой колко ще играе, кой кога да бъде заменен и т. н. Да остави комплексарщината, да спре да се прави на мъж и да разбере, че е един от всички, бил той и най - добрият ни футболист през този сезон. Сигурно пиша малко крайни думи, но това е една от чертите, които най - много ме дразнят у хората. Колкото до Пипо - ужасно тъжно ми е да го гледам в момента. Очевидно е, че вече не е същият, но и не е получил никакъв шанс освен 60 - те минути срещу Новара. Може би се сбогува със Сан Сиро тази вечер :cry: Странното е, че именно при него отиде да се радва Златан след гола, може би накрая беше сърдит, че не остана на терена, за да му помогне да вкара гол, знам ли... Факт е обаче, че няма право да се държи както при смяната. Алегри е неговият треньор и заслужава уважение. Да не говорим, че дори когато беше в ужасна форма и го гониха два пъти миналата пролет, пак играеше по 90 минути всеки мач...

Какво точно стана при смяната? И на мен ми се стори, че нещо не беше в ред. Според мен Ибрахимович дойде в "Милан", за да играе най - вече с Пипо, а не с лекета като Пато. Златан трябва да работи върху характера си. Не съм сигурен дали беше в резултат на гняв или нещо друго, но обикновено спортистите при смяна се ръкостискат с треньора и неговия заместник.
Да вкара два гола на "Лацио" в сряда, пък тогава да продължава да се сърди.

Човек, айде стига едно и също във всеки пост... Точно Пато не виждам защо да е леке, но както и да е, предлагам ти да спрем с тази тема, защото ставаме банални вече. Сигурно не беше леке, като ни донесе Скудетото миналата пролет... Да е правил фасони, да се е сбил с някого, да не е поздравил треньора, да е играл симулативно, да е имало скандали с него? Ок, не го харесваш, но момчето е футболист на Милан, при това отбелязал над 60 гола, което за годините му е прекрасен актив. Наистина спирам с тази тема. Иначе Ибрахимович се намръщи още като видя номера на табелата, после едва подаде леко ръка на Пипо и подмина демонстративно Алегри.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост