Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6075
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 09 апр 2024 17:07

Astronomer написа:Е да! Не е като да не сте претърпявали загуби на титли за малко след малоумщини. Съжалявам, но поради съперничеството между отборите ни няма как да ви пожелая успех в надпреварата :) Нито на Сити!


Аз пък ненавиждам Арсенал ! За Сити и Пуул е ясно :lol: Така, че който и да стане от тези отбори ще ми е криво. Признавам си, ако ПУУЛ ни настигнат по титли ще боли най-много
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 09 апр 2024 18:33

Всичко друго само не и докерските пилци:D
Между другото всичките ни легенди яко плюят тази седмица по стилът ни,Тен Хаг и на какво приличаме! Ама иначе "да вярваме в проекта"... Каземиро и той с доста отчетливо изказване. Не знам какви чудотворни сили биха задържали Тен Хаг след края на сезона!

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1075
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 09 апр 2024 18:58

Според мен е пътник. Новите управници не са улави-виждат че куцо кьораво сакато ни смазва на терена докато оня си бара данеказвамкакво....Важно е кой ще е след него. Другото важно е, че си тръгва с натрупана сметка от 400 милиона и разсипан отбор след него....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34797
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 10 апр 2024 09:03

И другите харчеха много, но Плешака ни занули тотално с Онана, Маунт и Антони :D Отделно Маласия и Лисандро се оказаха роднини на Джоунс, та се налага спешно да се взимат деца от школата и хвърляни титуляри в дербитата. Не трябваше да се дават нови договори на Шоу и Рашфорд.
Този сезон е по-слаб от онзи при Мойс.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 10 апр 2024 14:18

Вече трябва да се търсят и алтернативи на Казе и Варан...Бруно догодина влиза в 30-те... абеее чудни сме!

Astronomer
Мнения: 480
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 10 апр 2024 15:11

Абе че Тен Хаг похарчи, похарчи. Не всичко му е щета, обаче. Маласия е евтин трансфер, при Мартинез е нещастно стечение на обстоятелствата. Нямаше как човек да предположи, че някой ще му счупи крака. Също така, поразви и налага млади момчета от школата ни: Гарначо, Майноо вече са си титуляри, а Камбвала направи огромна заявка за титулярно място след мача си с Пуул.

Проблемът всъщност идва от миналото откъм парите. Само купувахме за големи пари, но продавахме за малки, та дори и за никакви. Хайде, Ди Мария и Лукаку ги избихме малко от малко. Но какво да кажем за Марсиал? Дадени са 50 млн. за него, ще вземем 0. И това са 50 млн. отпреди близо 11 години. Както се казва във финансите, "парите днес струват повече от парите утре". Значи ако го бяхме направили СЕГА този трансфер, сигурно щеше да е нещо от сорта на 70-80 млн.

След това продължаваме с Погбито. Едни 100 млн. на вятъра: свободен агент. Мхитарян/Санчес: взет за 45 млн., продаден за 0; Фред: 60 млн., продаден за 10. Магуайър за 90 млн. Непродаваем! 0 евро; Ван де Беек: 40 млн. Непродаваем! 0; Санчо: 85 млн.; Непродаваем, 0;

Като теглим чертата, почти ПОЛОВИН МИЛИАРД сме купили и НИЩО не сме спечелили от тях! Ама НИЩО! Нито игра, нито полза, нито нищо! Ето това ни еба майката!

Онана, Маунт и Антони са капка в морето. Антони все още има време да покаже нещо, а и сега като че ли малко се постабилизира. Маунт във втория си мач вкара гол. Да видим дали пък няма да се окаже добро попадение. Онана е тотален срам!

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1075
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 11 апр 2024 11:29

Честно казано за мен Онана вдигна нивото. В момента е вратаря с най-много спасявания на мач от всички вратари във ВЛ на мач. Тактиките са виновни за многото голове-разграден двор сме откъм позициониране.
Антъни нищо няма да покаже. Куц кон. Трябва да се изстреля максимално бързо към Палмейрас или Рио Аве. С един гол и една асистенция за сезона не може да си крило в Манчестър Юнайтед. Дан Джеймс имаше повече продуктивност напред, а смятах че е най калпавото крило на Юнайтед, което съм виждал. Хайде-след Бебе и ДжЛингз....Ама Анто сложи тия тримата в малкия си джоб.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 11 апр 2024 12:04

И за мен Онана последните мачове си ни вади. Трудно му тръгна сезона, обаче от известно време насам няма грешка - то всеки мач като му правят по минимум 20 удара, нормално да пусне някой гол :D
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Astronomer
Мнения: 480
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 11 апр 2024 12:39

Меките му китки, които пускат головете не е до тактика, моля ви.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6075
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 11 апр 2024 13:59

Онана има рефлекс и прави ефектни спасявания, играта му с крака е наистина перфектна.
НО като цяло е неориентиран и сигурни отигравания ги бърка.
Прав е Васко, подложен е на огромен натиск от съперниците и може би е нормално да греши.
Според мен заслужава шанс още един сезон да се докаже
Маунт - трансфер енигма за мен. Да си го кажем реално няма как да е алтернатива на Бруно или Каземиро.
Лича с тия контузии е по-скоро също разочарование - реално не можем да градим защита около него.
Антъни - далеч далеч - най-голямото менте стъпвало на ОТ
Успеваемостта на ЕТХ при трансферите е около 20,30 % - много ниска летва за клуб като Юнайтед
Но арогантността и ината му са най-лошите черти.
Определено не го виждам при нас след лятото.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта