Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 23 апр 2017 20:54

Thsmith написа:Шмайхел, Облак... Джо Харт :lol:

Шмайхел също може, да.Него го забравих.Но Облак има някои слабости, поради които не го желая кой знае колко.Джо Харт сигурно отива в Ливърпул, съмнява ме Клоп да продължи да залага на кашкавалени пръсти на вратата.А ще е доста тъпо пак да се опитат да хитруват на пазара в търсене на вратар-невралгична зона е, не е място за експерименти.Не им трябват някакви уж скрити таланти, дето никой друг уж не ги забелязвал, ама на статистика по правилата на Moneyball всъщност са страшни пичове.Трябва си класа, а няма много такива вратари на пазара, които биха отишли в Ливърпул.Но за Харт ще е добре-качествен отбор, в топ 4 най-вероятно, с ШЛ, а и ще се завърне в Англия.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23323
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 23 апр 2017 23:49

Аз имах предвид, че Облак и Шмайхел съм ги забелязвал в слуховете на скай при вашето име, а за Харт се пошегувах.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 24 апр 2017 00:08

Thsmith написа:Аз имах предвид, че Облак и Шмайхел съм ги забелязвал в слуховете на скай при вашето име, а за Харт се пошегувах.

Ти ако вярваш на слуховете, те всички играчи, които играят топ 5 лигите в Европа, лятото ще са при нас. :) Роналдо от 10 години чета как много му било тъжно в Реал и искал да си се върне у дома.А на лятото подписва тлъст нов договор и хич не му дреме.Бейл все плачел за Англия и се чувствал недолюбван в Реал, а вече има 2 шампионски лиги, много пари и много голове благодарение на мадридчани.А Гайтан ми беше любимец-всяко лято беше на крачка от Олд Трафорд, всяко лято уж си търсеше къща, а на края на август четях как сме решили да дадем на другите ни крила шанс да се докажат, ама следващото лято работата е опечена и Гайтан още първи юли щял да бъде обявен за ново попълнение.
А вече чета как Венгер бил фен на Джордън Пикфорд.Че има някои балами решения професорът през последните 10 години е факт.Ама ме съмнява да тръгне да сменя вратар, който има още добри години пред себе си и една сума трофеи, с някакъв сополанко, който пази от една година вратата на един от най-слабите отбори в историята на Висшата Лига....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23323
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 24 апр 2017 00:24

Какво значи вяра? Все някой от споменатите ще вземете, смисъл... съмнявам се да вземете някой, който не е споменат изобщо.

Всичко към момента е само слухове, няма какво друго да пишем :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Tobacco » 26 апр 2017 01:31

Bernardo Silva (AS Monaco) is in advanced talks with Manchester United over a possible €50m summer move. [France Football] #MUFC



Тва е добре.
[offtopic][center][wrapimg=]http://i.imgur.com/VZjqcZD.png[/wrapimg][/center][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DEOQhrUXgAI61xY.jpg:large[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 29 апр 2017 23:37

Sir Alex (in 2012): "Those Sunderland fans who were cheering for City, remember the day. We won't forget that, I'm telling you."

Today, former United forward Josh King sends them down.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 30 апр 2017 12:26

Фелайни е наказан 3 мача. Трябваше още!

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 30 апр 2017 15:34

tevez написа:Фелайни е наказан 3 мача. Трябваше още!

А Байи сигурно приключи сезона.Нещата са много зле.Плащаме си прескъпо за грешките през сезона-имаше достатъчно мачове срещу слабаци в купите, в които можеше 3-4 юноши да запишат минути и основните ни играчи да си починат.Но не-биеш Сейнт Етиен ходом с 3-0 у дома, но толкова много мразиш юношите, че в ответния мач пак излизаш с Михтарян, Ибрата и Погба титуляри.
На всичкото отгоре Шнайдерлин, Мемфис и Швайни бяха изгонени без да им бъде даден шанс да се докажат.И какво като сменим половината отбор лятото?Гризман като му се налага да играе срещу Лейтън Ориент за тенекиена купа №1 или №2 след това ще липсва в ключовите мачове.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 30 апр 2017 16:11

И естествено сме трагични у дома.За десети път сигурно повеждаме с 1-0, за десети път се връщаме назад срещу някакви паляци да пазим някаква жалка преднина, десета тъпотия ни съсипва тъпия план.И след мача пак за десети път ще слушаме как късметът не бил на наша страна-един път да стане, да кажеш късмет.Два пъти да е, пак да е късмет.Ама десет пъти вече не е късмет-некадърност е.И страхливост.Само веднъж ни се получи тази тактика-с Тотнъм.А днес и съдиите ни удариха яко рамо.Просто не виждам какви аргументи Моуриньо може да има за получаване на ново златно ковчеже.Той няма аргументи за оставането си-пари получи, цяло лято се хвали със състава, а даже топ 4 не може да закачи.Половината отбор преуморен и контузен, футбол не играем, прословутите резултати липсват.Имаме една поредица от мачове без загуба, която нищо не значи, когато е изградена от равенства с някакви слабаци заради слабата атака.Прогрес само в защита виждам, но тя бледнее в сравнение с яловата ни атака.А за развитие на младите и дума не може да става.Не е до трансфери-от четири години ръсим пари и докарваме играчи.Но калпавите треньори съсипват всичко.ЛВГ не знаеше как да използва АДМ и Фалкао.Моуриньо критикува Марсиал, че не играел като бек в защита.Нищо, че той ни е единственото крило, което може да мине играч с топката.Погба цял сезон ме е страх да го видя един на един с вратаря.Достатъчно звезди докарахме, няма кой да ги използва.Не виждам как Гризман следващия сезон ще вкара 30 гола при случай че треньорът ще изисква от него цял мач на Етихад да седи пред защитната четворка и да брани 0-0 като опълченците на Шипка.А фактът, че по средата на сезона Швайни го продадохме, а на Фелата предложихме нов договор, просто демонстрира какви са му приоритетите и футболните разбирания на уж Специалния.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 30 апр 2017 18:08

Сити и те с хикс сега, а ние отново не успяхме да ги изпреварим.
Идват мачове като гости, в които съм с една идея по-голям оптимист, че ще вземем по-добри резултати. Очевидно на контри като гости играем и вкарваме повече. Дано тази тенденция продължи.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта