Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Rofles » 27 яну 2011 12:28

Изображение


GLORY GLORY MAN UNITED !!!




Манчестър Юнайтед - сезон 2015/2016



=====================================================================================================================================
Рафаел пропуска двубоя със Саутхямптън
Рафаел няма да може да участва в съботната среща за купата на ФА срещу Саутхямптън, след като беше изнесен на носилка при драматичната победа над Блекпул.

Бразилският краен бранител удари главата си при сблъсък с Марион Херууд в заключителните минути на срещата с Блекпул и бе спешно откаран до местната болница. Въпреки това, Рафаел не бе задържан през нощта и пътува със съотборниците си до Манчестър.

Тази сутрин Сър Алекс заяви пред ManUtd.com: "Всичко е ясно. Има мозъчно сътресение и ще пропусне мачът в събота."

В последно време Рафаел има лош късмет - той пропусна и срещата срещу Бирмингам през уикенда, заради наказание от един мач, след като получи два жълти картона в двубоя с Тотнъм Хотспър.

Юнайтед опитва да отмъкне талант пред Арсенал

Грандовете се счепкаха за подписа на Алекс Чембърлейн.

Манчестър Юнайтед опитва да отмъкне талантливия полузащитник на Саутхямптън Алекс Чембърлейн под носа на Арсенал, който е готов да брои 10 милиона паунда на светците, за да си осигури футболиста.

Мениджърът на топчиите Арсен Венгер е впечатлен от 17-годишният играч, но възторгът му се споделя и от Сър Алекс Фъргюсън. Шотландецът също е направил предложение към футболиста. Чембърлейн обяви, че ще вземе решение, след като се консултира със семейството си.

Юнайтед с два варианта за заместник на Патрис Евра

Фабио Коентрао и Лейтън Бейнс са опциите пред Cър Алекс.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън има два варианта за заместник на френския национал Патрис Евра - Лейтън Бейнс от Евертън и Фабио Коентрао от Бенфика, пише в днешния си брой "Телеграф".

29-годишният Евра е трансферна цел на испанския колос Реал Мадрид и според последни информации вероятността да напусне Олд Трафорд, за да премине на "Сантяго Бернабеу" след края на кампанията, не е никак малка.

Бившият капитан на Франция отхвърли предложение за нов договор през лятото, като се оправда, че няма да започне преговори за такъв преди края на настоящия сезон.

Сър Алекс пък си е харесал Бейнс и Коентрао като потенциални заместници на Евра и се очаква един от двамата да бъде привлечен на Олд Трафорд, но вероятно това ще стане едва след края на сезона.

Асът на Бенфика е оценяван на 20 милиона паунда, докато цената на Бейнс също не е никак малка. Лейтън подписа 5-годишен договор с Евертън през миналата година и преди броени дни отказа трансфер в Байерн Мюнхен под предтекста, че е щастлив на "Гудисън Парк".

Иначе проблемът с изтичащите договори на Олд Трафорд е доста голям. През лятото на следващата година изтичат контрактите на Евра, Парк, Флетчър, Карик, Гибсън, Браун, Кушчак и О'Шей.

Пол Скоулс: Юнайтед има нужда от петима опитни играчи (2014)

Офтопик:
В последните няколко седмици от края на миналия сезон, когато бях част от екипа на Райън Гигс в Манчестър Юнайтед, бях попитан дали клуба трябва да привлече Сеск Фабрегас или Тони Кроос това лято. Сметнах, че има само един отговор на този труден избор между двама страхотни играчи. Казах, че Юнайтед трябва да привлече и двамата.

Не знам какво се е случило с Кроос и Фабрегас през това лято. Клубът работеше върху двете сделки. Вероятно не е могло да бъдат завършени. Както и да е. Ситуацията сега, с оставащи 11 дни до затварянето на трансферния прозорец, е такава, че моят бивш клуб трябва да действа още по-бързо. Те имат нужда от привличането на класни играчи.

Уплашен съм за Юнайтед. Наистина съм уплашен, че клубът може да попадне в една пустош, в която попадна Ливърпул през 90-те. Осъзнавам, че това се случва само 15 месеца след като Юнайтед спечели 20-та титла в историята си. Знам, че клубът все още е най-успешният от комерсиална гледна точка. Играе на най-големия стадион във Висшата Лига, има най-много приходи от един мач ден. Но в крайна сметка успехите на клуба са изградени върху случващото се на терена.

След загубата от Суонзи Сити и привлечения само един играч от края на юни, мисля, че е време за голяма промяна. От какво има нужда Юнайтед? Петима играчи. Но не с потенциал, а петима опитни играчи... засега. Петима играчи, които да влязат в ритъм веднага и да променят нещата. Юнайтед няма проблем с нападателите, проблемът е какво стои зад тях.

Моята петица би била: Шаби Алонсо, Сами Кедира, Рафаел Варан, Анхел ди Мария и Матс Хумелс. Чекът за Реал Мадрид ще бъде доста солиден, имайки предвид четворката, която би дошла от този клуб. Ще бъде трудно всички те да бъдат привлечени. Но точно от това се нуждае Юнайтед на този етап от трансферния прозорец. Не съм видял достатъчно от Маркос Рохо. Той може да се включи добре.

Нека уточним едно нещо. Писна ми да критикувам клуба, на който дадох цялата си кариера като футболист. Но този отбор на Юнайтед загуби седем мача на Олд Трафорд миналия сезон и започна новия с поражение у дома.

Юнайтед трябва да спре спада си. Под ръководството на Сър Алекс Фъргюсън, когато трофеите валяха, подобна посредственост беше немислима. Но се случва.

Връщайки се на петимата играчи, очевидният проблем за феновете на Юнайтед с Алонсо ще бъде неговото минало като играч на Ливърпул. И какво от това? Той има нужните качества за Юнайтед. Не е бърз, но и никога не е бил. Както Андре Пирло, но и той е добър играч. Алонсо е прекрасен подавач на топката. Може и да шутира. Забелязах, че преподписа през януари, но с наличието на Тони Кроос и Лука Модрич, може да обмисли да напусне.

Харесвам Кедира с енергията и опита му. Спечели Световната титла с Германия и Шампионската Лига с Реал в рамките на два месеца. Той футболист със самочувствие. Не прави толкова добри пасове, колкото Алонсо, но притежава чудесни качества. И изгледа, че е на разположение.

Колкото до ди Мария, мисля, че 50 млн. паунда са много, но той притежава нещо, което липсва на Олд Трафорд в последно време. Той може да донесе вълнението в домакинските мачове. Когато Юнайтед играе у дома, тима има нужда от играчи със скорост, които могат да елиминират съперника си и да вдигнат публиката. Клубът винаги е разчитал подобен тип играчи в най-добрите си години - Райън Гигс, Кристиано Роналдо, Уейн Рууни, дори Карлос Тевес. Антонио Валенсия също допринесе към това в началото на престоя си.

Поглеждайки към състава днес, се питаме кой ще даде този тласък на Юнайтед. Аднан Янузай? Гостуванията са нещо различно. Тогава няма толкова голямо напрежение върху нападателите. Държиш топката, усмиряваш домакинските фенове и чакаш своята възможност. У дома е съвсем различно.

Харесвам Варан и мисля, че отново няма да получи много шансове в Мадрид през този сезон. Хумелс няколко пъти вече каза, че е обвързан с Борусия Дортмунд, но Юнайтед има нужда от подобен играч в защита. Гледайки тима в събота, видях, че колкото пъти Суонзи бяха в половината на Юнайтед, толкова пъти можеха да вкарат. Загрижеността ми, както винаги, е свързана с фитнес нивото на Джони Евънс, Фил Джоунс и Крис Смолинг в дългосрочен план. В системата 3-5-2 Джоунс и Смолинг изобщо не изглеждат добре. Джоунс е поредният играч за който изниква въпроса "потенциал". Той е на 22 години и е играч на Юнайтед вече три години. Имам чувството, че той не усеща опасността, както един централен защитник трябва да я усеща. Предпочитам да играе като десен бек или в полузащита.

Относно Крис Смолинг, във формация 3-5-2 той изглежда доста открит, оголен. Имаше моменти, когато Уилфред Бони го превъзхождаше физически. Нито Джоунс, нито Смолинг обичат да говорят много на терена. Честно казано, щеше да бъде чудесно, ако Тайлър Блакет беше направил първите си стъпки в отбора заедно с Неманя Видич или Рио Фърдинанд. И пишейки това, се питам защо централните бранители на Юнайтед не са готови?

Все още имам съмнения около системата 3-5-2 на ван Гаал. По време на Световното първенство се чудех дали е погледнал състава на Холандия и е решил да стегне средната линия и да се надява Робин ван Перси и Ариен Робин да бележат головете. Не бих казал, че това беше вълнуващ футбол. Притеснявам се, че предприема същия подход и към Юнайтед.

Това не е грешка на ван Гаал. Проблемът е налице от известно време насам. Предполагам, че трябваше да се досята от факта, че все още играех за Юнайтед на 38-годишна възраст и нямаше натиск върху играчите в отбора от идващите нови попълнения. Същото беше и миналия сезон с Райън. На моменти той беше най-добрия играч на терена.... на 40-годишна възраст.

Тъжният и притеснителният факт от всички, след като гледах Манчестър Сити и Челси в първите три дни от сезона, е това, че Юнайтед не е на същото ниво. Те дори може да не са на нивото на Арсенал и Ливърпул, които мисля, че по-долу на стълбицата. Юнайтед трябва да привлече още играчи до края на трансферния прозорец.

Клубът продължава да има невероятен успех от комерсиална гледна точка. Но нещата се базират, както всичко във футбола, на случващото се на терена. Това е простата основа на всеки велик клуб и Юнайтед не е по-различен. Беше казано, че пари има. А аз ще кажа, че сега е моментът да се харчат.

==========================================================================================================================================================================
Manchester United All Sponsors











Последна промяна от Rofles на 14 апр 2013 18:11, променено общо 45 пъти.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот Frankie Lampard » 27 яну 2011 13:35

Време беше и вие да си имате такава тема. ;)

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот drogooo » 27 яну 2011 14:49

Днес във Форума на официалния сайт на Юнайтед доста обширно се коментираше възможноста за Напускане на Евра и негов бъдещ заместник още повече че е на възраст на която или му взимаш максималната цена или го оставяш да доиграе кариерата си.
Не вярвам че САФ ще предпочете харченето на пари за Бейнс(доста пари) при положение че има на разположение другия близнак - Фабио.САФ спокойно да го превърне в новия Евра... както впрочем започна да прави с Рафаел и заместването на Невил.

Може би Браун,Обертан,Гибсън и Кусчак са потенциялни напускащи отбора това лято.... като малко се съмнявам за средните двама,те са продукт на школата и ще им бъде даден максимален шанс но като се има предвид че любимеца на Сър-а - Мачеда - бе даден под наем... там също има въпросителни.

Интерено ми е повече какво ще се случи в халфовата линия и кой ще бъде привлечен там защото в дефанзивен план и Карик и Флетчър са добри футболисти и по-точно са точните за разбиранията на САФ но липсва градивен халф (Андерсон и Гибсън не са постоянни и при липсата на вездесъщите Скоулс и Гигс просто нещата не вървят) а там слуховете са много!???!

Спрягани бяха загубилия доверие в Реал - Диара както и Жиняк,Горкуф(който ми е любимец и бих искал да го видя в Юнайтед) дори младия талант на Арсенал Уилшер(който реално е единственишт им талантлив АНГЛИЙСКИ футболист и доста ми напомня Скоулс).
Кака също бе слух ... с опцията под наем и закупуване в края на сезона но САФ е "олдскул" тренер и такива "пинизи" не харесва което силно адмирирам!
Последна промяна от drogooo на 27 яну 2011 15:31, променено общо 2 пъти.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот Rofles » 27 яну 2011 15:18

Скоулс: Възможно е да се откажа след края на сезона

Легендата на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс обяви, че все още не е решил дали да продължи да играе през следващата година или ще окачи бутонките през май.

Райън Гигс вече подписа нов договор за следващия сезон, въпреки че е вече на 37 години, но Скоулс все още не бърза да преподписва, тъй като иска да е убеден, че това е правилното решение.

36-годишният халф не бе играл за Юнайтед около осем седмици, заради травма, но снощи се появи в игра при гостуването на Блекпул, спечелено с 3:2. Скоулс заяви за MUTV:

"Не знам какво ще правя следващата година. В момента просто искам да се концентрирам върху това да се завърна в игра. Нямах нищо против да имам седмица или две почивка около Коледа. Тази почивка обаче се проточи малко по-дълго, което не бе идеалният вариант за мен. Надявам се много скоро да си върна оптималната физическа форма".
Изображение[/center]

Потребителски аватар
offside_my_ass_
Мнения: 126
Регистриран на: 29 юни 2010 15:01
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот offside_my_ass_ » 27 яну 2011 17:02

drogooo написа: Спрягани бяха загубилия доверие в Реал - Диара както и Жиняк,Горкуф(който ми е любимец и бих искал да го видя в Юнайтед) дори младия талант на Арсенал Уилшер(който реално е единственишт им талантлив АНГЛИЙСКИ футболист и доста ми напомня Скоулс).


Пффф! :lol: :lol: :lol: Момче, кога е бил спряган Уилшър за Юнайтед, бе? :lol: :lol: Ти май си го спрягал насън, а? Знаеш ли пък кога Уилшър ще премине в Юнайтед? :) Момчето е от 9-годишно в Арсенал, минало е през всички гарнитури, за да стигне до първия състав, не се излагай. И как ще е единственият талантлив англичанин? Уилшър, Тио и Гибс - това ЗАСЕГА са тримата, играещи в националния отбор (повече, отколкото вашите напоследък). Отделно играещите под наем - Лансбъри, Емануел-Томас, Уатт, Афобе, Анеке, Бартли и Фримпонг - все английски футболисти на по 17-19 години, имената на които ще чуеш още другия сезон. Само за сведение - тези момчета спечелиха де що имаше за печелене, докато ритаха за юношеските формации и сега се обиграват по Чемпиъншип. Това скоро ще бъде ядрото на английския национален отбор. Въпросът е - къде са вашите талантливи момчета и колко от тях стигнаха до първия отбор?
I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот luxorus » 27 яну 2011 17:21

Колега,явно с времето и ти си възприел тоталната заблуда,която цари около Венгер и помощниците му.Когато след време погледнеш статистиката за успехите на един отбор,никъде няма да видиш колко талантливи юноши има този отбор,а на първо място се описват трофеите,които МЪЖКИЯТ отбор е спечелил.И друго,не ме интересува от колко годишен Уилшир е в отбора на Арсенал,това не пречи да се трансферира в Юнайтед,ако не вярваш питай феновете на Евертън за трансфера на Уейн Рууни и за това,на колко години е бил тогава и колко години е имал в школата им.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

daredevil
Мнения: 1306
Регистриран на: 14 сеп 2010 10:19
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот daredevil » 27 яну 2011 17:51

Скоулз и Гигс ще останат минимум още 1 сезон, Гигс както върви може и повече.
Невил и ВДС са аут след тоя сезон.

А новината е че таблицата изглежда пак както трябва да изглежда, както (почти) винаги е изглеждала и както ще изглежда да се надяваме още дълги САФ-ски години.

Целите през следващия прозорец са вратар, защото имам преположение че Линдергаард беше купен защото Кушчак ще ни напусне тая година.
И един халф, дай боже много добър халф титуляр, до който Андерсон ще се развива правилно, а Карик и Флетчър ще бъдат рутирани според мачовете, без да си кривим душата те са си точно такива играчи.
И предполагам че в скоро време (година-две) ще освободим Оуен (след като си вземе медала момчето, все пак беше long waiting, не е случил на клуб, случва се. ;) ) и Гибсън.
Ще се привикат Клевърли и Уелбек през лятото.

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот drogooo » 27 яну 2011 18:13

offside_my_ass_ написа:
drogooo написа: Спрягани бяха загубилия доверие в Реал - Диара както и Жиняк,Горкуф(който ми е любимец и бих искал да го видя в Юнайтед) дори младия талант на Арсенал Уилшер(който реално е единственишт им талантлив АНГЛИЙСКИ футболист и доста ми напомня Скоулс).


Пффф! :lol: :lol: :lol: Момче, кога е бил спряган Уилшър за Юнайтед, бе? :lol: :lol: Ти май си го спрягал насън, а? Знаеш ли пък кога Уилшър ще премине в Юнайтед? :) Момчето е от 9-годишно в Арсенал, минало е през всички гарнитури, за да стигне до първия състав, не се излагай. И как ще е единственият талантлив англичанин? Уилшър, Тио и Гибс - това ЗАСЕГА са тримата, играещи в националния отбор (повече, отколкото вашите напоследък). Отделно играещите под наем - Лансбъри, Емануел-Томас, Уатт, Афобе, Анеке, Бартли и Фримпонг - все английски футболисти на по 17-19 години, имената на които ще чуеш още другия сезон. Само за сведение - тези момчета спечелиха де що имаше за печелене, докато ритаха за юношеските формации и сега се обиграват по Чемпиъншип. Това скоро ще бъде ядрото на английския национален отбор. Въпросът е - къде са вашите талантливи момчета и колко от тях стигнаха до първия отбор?


"Пффффффф момче" с ниска култура и пародийна реч.НЕ коментирай мен и какво сънувам аз а твоята гледна точка за:

Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Освен ако не си поредния "пиша колкото да си раздвижа пръстите и начеша езика иначе общо взето... празни приказки НЕ по темата"
Не разбрах Къде написа нещо по темата НИ освен показано невежество относно играещите от школата ни млади момчета в първия отбор което е доста жалко като се има предвид че явно имаш Интернет но не го използваш пълноценно!
А "спешъли фор ю" бих ти препоръчал секцийте na http://www.manutd.com -
"трансферни слухове" и "какво казва пресата" за да прочетеш повече за "спряганията ми на сън",А???
момче/момиче/нещо по средата/или 'квото там си?????
ИзображениеИзображение

daredevil
Мнения: 1306
Регистриран на: 14 сеп 2010 10:19
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот daredevil » 27 яну 2011 18:49

хахахахахахаххаха от 9 годишно било в Арсенал дето преди 2 години подписаха с него ве лешпер, арсенал обучава ФРАНЦУЗИ и в редки случай латино педали, не случайно играят по испански с къси пасчета.

не случайно 40% са французи, 20% негри, 20% латиноси и още 20% от други националности (от който 5% са британци).

Иначе казано 5% хора и 95% други.

Потребителски аватар
offside_my_ass_
Мнения: 126
Регистриран на: 29 юни 2010 15:01
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот offside_my_ass_ » 27 яну 2011 21:16

daredevil написа:хахахахахахаххаха от 9 годишно било в Арсенал дето преди 2 години подписаха с него ве лешпер, арсенал обучава ФРАНЦУЗИ и в редки случай латино педали, не случайно играят по испански с къси пасчета.

не случайно 40% са французи, 20% негри, 20% латиноси и още 20% от други националности (от който 5% са британци).

Иначе казано 5% хора и 95% други.

Типичен фен на Юнайтед - тъп и несъобразителен ... Момчето подписа професионален контракт, когато навърши 16 години, идиот. Не знам дали си чувал думата "scholarship", но точно от 9-годишен Уилшър е в академията на Арсенал. Ако не беше малоумен хлапак, може би щеше да знеаш по-добре от колко години играчът има право да подпише професионален договор. Ако владееше английски пък, даже можеше да прочетеш правилника на УЕФА. Но така или иначе ... простено да ти е. А на онзи по-горе, дето спекулира на сън за Уилшър, ще му пожелая да се събуди и да си измие очите, за да се разсъни. Такова нещо нито е имало, нито пък изобщо е възможно да се случи. И кои викаш са юношите-англичани от вашата школа, които играят като титуляри за Юнайтед и не са на 35 години?
I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта