Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот smoothc » 01 дек 2017 21:39

Очаквате ли да направите трансфери през Януари?

Не, не мисля. Фокусът и ангажиментите предполагат т.нар. съхранение на ядрото, а не изходящо-входящо пазарене посред зима.
Участваме на няколко фронта, януари започва и ФА Къп, а широчината и без това е доста добра, така че...
Вярвам и силно се надявам(защото е за добро), че Моуриньо ще даде шансове на всички, в традиционно натоварените декември, януари и февруари.

След края на сезона ще има активен алъш-вериш и в двете направления, това е повече от сигурно.

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот UltraBlue » 02 дек 2017 13:49

Според мен трябва да се опита да се търси някой на позицията "10-ка", понеже нито Мхитарян, нито Мата играят нещо. Линдгард игра добре срещу Уотфорд там, но не мисля че ще свърши работа на тази позция, особено срещу по-класните отбори. Обаче ако ще се чака Йозил като свободен агент, то не мисля че ще се форсира трансфер на тази позиция зимата.

Крилата също са проблем, но да речем че там може да се закърпи положението с Марсиал, Рашфорд и Янг(който се намира в страхотна форма сега). Ако се търси крило, не знам дали няма да е добре да се пробва с Тома Лемар от Монако. Не съм го гледал тази година, но миналата доста се шумеше около него, а и сега може цената му да е паднала, имайки в предвид представянето на Монако този сезон. Не знам дали не е добре да се пробва и за Гризман сега, понеже и каталунците се облизват за него, а с предстоящо световно първенство, цената му може да скочи още повече лятото.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23198
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 02 дек 2017 15:19

Аз лично имам чувството, че Моуриньо няма да прояви интерес към Гризман отново. Имам предвид, че отказа трансфер лятото, сега по скоро би се насочил към друг. Другия минус е, че е играл в ШЛ вече.
Според мен ще привлечете поне един играч за значителна сума, но нямам никакви очаквания кой ще бъде.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 02 дек 2017 22:48

Срещу ЦСКА Москва през седмицата Моу да пуска резервите и да пази всички по-важни играчи за дербито със Сити.
Де Хея, Валенсия, Йънг, Матич, Марсиал, Лукаку да са на пейката, а Ромеро, Блинд, Дармиан, Ерера, Ибра, Рашфорд, Мата, Мхитарян да поцъкат.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 04 дек 2017 14:22

Fact : Sir Alex Ferguson only missed two Manchester United matches.. One for son’s wedding and another to scout David De Gea... Dave still saves

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 04 дек 2017 21:29

United have been drawn at home to Derby County in the FA Cup third round. The tie will be played between 5-8 January 2018.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 06 дек 2017 14:01

Mark Clattenburg: "I still smile at the first time I came across Roy Keane in 2004. He screamed at us for a corner and I'm sure it was a goal kick but because he screamed at us so loudly, I gave a corner, I was that petrified of him."

Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 06 дек 2017 19:39

Някакви новини около договорите на Мата, Ерера, Де Хея, Шоу?Де Хея му изтича след година и половина, на другите трима още лятото май.Чак и ситуацията с Фелайни ме притеснява.Карик и той има половин година.Ибрата и той.От пет години уж градим наново и наново този отбор, а една трета от отбора на лятото е без договор.И докато Фелайни няма да липсва много, а за Карик и Ибрата е редно да намерим адекватни заместници, то първите четирима е редно да останат.
Блинд и той май има половин година, а в схема с трима централни защитника е идеална опция за ляв централен защитник.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот kingofpop » 07 дек 2017 04:50

Юве,Реал,Байерн,Севиля,Шахтарите,Порто


пожелавам ви Юве, че ми се гледа дефанзивен мач тука :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 07 дек 2017 09:50

Аз си пожелавам Порто. Заради иронията в цялата ситуация. :twisted:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта