Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Furious_Monk » 16 май 2017 10:24

Алонсо и Моузес може да не са уникални халф-бекове, но има качествата да играят в подобна схема. Затова ги и разделих от световната класа.

В момента такива играчи са Карвахал, Алвес, Марсело, Хуанфран, Фелипе Луис (вероятно още щеше да е в Челси, ако Конте ги водеше), Алекс Сандро.

Алонсо, Уокър, Роуз, Моузес, Емерсон Палмиери може да не са световна класа, но биха свършили повече от прилична работа в подобна подредба. Като за англичаните имам чувството че важи само за премиършип.


Идеята е, че не е задължително играчът да е популярно име или световна класа, за да ти върши повече от чудесна работа, стига да притежава поне минималните качества, изисквани от треньора за стила на игра.

Точно играчи като Алонсо и Моузес доказват това.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 17 май 2017 08:40

Този сезон беше голяма мъка. Толкова пропиляни възможности, толкова изтървани точки.
Но най-много от всичко ме е яд на постоянните тънки сметчици на Моуриньо.
Сега всичко е заложено на една единствена карта - финала на ЛЕ.
И за мен единственият шанс на Моуриньо да докаже, че наистина трябва да ръководи този клуб е да излезе на финала и да играе атакуващ футбол, отбора трябва да създава положения, да пресира противника, играчите трябва да покажат хъс и желание, битка за всяка топка, до последната секунда. Не искам да бием Аякс с 3-4 гола разлика, може да ги бием с 1-0, но искам да видя, че е заслужено. Искам играта на отбора да е такава, че да не може нито един футболен критик да каже, че Юнайтед е победил незаслужено.

А, ако паднем... Е дано, тогава Моуриньо си признае, че не става и си тръгне.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 17 май 2017 12:48

Предлагам Тонката(не Найка или Валенсия) :mrgreen: , а нашият модератор да отключи темата за трансферите, защото почнаха доста слухове и изказвания да се появяват за нови играчи, и е по-добре там да се коментират.
Днес водещата новина е, че си връщаме Кийн от Бърнли за 25 милиона.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 17 май 2017 15:20

Кийн и да го върнете, с нищо няма да ви помогне повече. Трябва да вземете някой наистина добър и грамотен защитник(и да е готов да изиграе 60 мача), такъв в момента нямате. Кийн може да го смените за Смолинг и горе долу ще е същото нещо.
Като цяло ви трябва адски много работа на пазара за да сте конкуренти и да заприличате на нещо. Първия трансферен прозорец беше абсолютен провал от към обновяване (според мен) и практически трябва да почвате отначало.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот JackPackage » 17 май 2017 15:31

С Кийн няма да прогресирате много в ШЛ :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 17 май 2017 16:38

Thsmith написа: Първия трансферен прозорец беше абсолютен провал от към обновяване (според мен) и практически трябва да почвате отначало.

Не е точно така. Закупихме Байи, който се оказа черната перла в защитата, а на фона на добрия сезон, който беше направил Смолинг при ЛВГ и възхода на Рохо, всичко изглеждаше добре в защита. Контузиите оказаха сериозно влияние, за да не може Моуриньо да изгради един солиден защитен вал.

В центъра купихме Погба, който не е стабилен, но поне е креативен и има много потенциал в него.
Мхитарян може да се счита за провал, защото в крайна сметка не показа нищо кой знае какво. Но тук може би има значение и указанията на мениджъра, както и другите играчи в атака.

Златан се оказа добра придобивка и то за без пари.

Единственият минус на първият трансферен прозорец на Моуриньо за мен е това, че не закупи някое чисто крило. Изкарахме още един сезон в който гледахме Мата, Марсиал, Лингард, Рашфорд как се опитват да го играят ту крила, ту 10-ки. Добре поне, че Рашфорд показа в края на сезона, че трябва да играе на върха на атаката и се надявам от другия сезон там да го гледаме основно.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34784
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 17 май 2017 18:28

tevez написа:Предлагам Тонката(не Найка или Валенсия) :mrgreen: , а нашият модератор да отключи темата за трансферите, защото почнаха доста слухове и изказвания да се появяват за нови играчи, и е по-добре там да се коментират.
Днес водещата новина е, че си връщаме Кийн от Бърнли за 25 милиона.

Трепни! Трепни! :lol: :mrgreen:

На 25-ти май отключвам темата! Да видим дали ще осъмнем с нов меринджей, или с единствения липсващ трофей в клубната витрина.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот CSKA69 » 17 май 2017 19:13

MuFc1878 написа:
tevez написа:Предлагам Тонката(не Найка или Валенсия) :mrgreen: , а нашият модератор да отключи темата за трансферите, защото почнаха доста слухове и изказвания да се появяват за нови играчи, и е по-добре там да се коментират.
Днес водещата новина е, че си връщаме Кийн от Бърнли за 25 милиона.

Трепни! Трепни! :lol: :mrgreen:

На 25-ти май отключвам темата! Да видим дали ще осъмнем с нов меринджей, или с единствения липсващ трофей в клубната витрина.


Трудно ми е да си представя, че ще уволнят Моуриньо, дори при провал във финала и разочароващото 6-то място в крайното класиране... по принцип наложеният критерий сочи именно към уволнение - пропускаш Шампионската лига и изхвърчаш, но смяната на трети мениджър за четири години би било катастрофален ход, при положение, че гаранция няма как евентуален нов би подобрил нещата :roll: Още годинка две в същия дух и пътят на Ливърпул към среднячеството започва да се очертава и за Юнайтед ;) Затова смятам, че постът на португалеца е сигурен при всакакъв развой, но също така той няма право вече на никакви издънки и през следващия сезон ще трябва да играе за всичко ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 17 май 2017 19:28

Jackxxx написа:
Thsmith написа: Първия трансферен прозорец беше абсолютен провал от към обновяване (според мен) и практически трябва да почвате отначало.

Не е точно така. Закупихме Байи, който се оказа черната перла в защитата, а на фона на добрия сезон, който беше направил Смолинг при ЛВГ и възхода на Рохо, всичко изглеждаше добре в защита. Контузиите оказаха сериозно влияние, за да не може Моуриньо да изгради един солиден защитен вал.

В центъра купихме Погба, който не е стабилен, но поне е креативен и има много потенциал в него.
Мхитарян може да се счита за провал, защото в крайна сметка не показа нищо кой знае какво. Но тук може би има значение и указанията на мениджъра, както и другите играчи в атака.

Златан се оказа добра придобивка и то за без пари.

Единственият минус на първият трансферен прозорец на Моуриньо за мен е това, че не закупи някое чисто крило. Изкарахме още един сезон в който гледахме Мата, Марсиал, Лингард, Рашфорд как се опитват да го играят ту крила, ту 10-ки. Добре поне, че Рашфорд показа в края на сезона, че трябва да играе на върха на атаката и се надявам от другия сезон там да го гледаме основно.

За възхода на Рохо съм съгласен, за мен той беше най-стабилния ви защитник. Само дето след тази контузия не го броя вече. Бейли бива много хвален, но като цяло не съм на мнение, че той ще е стабилността. Малко на Пепе ми напомня в дадени моменти. Динамичен е и се намесва доста често по добър начин, но е склонен да прави някакви непредизвикани грешки, които водят до голове. Отделно, че не вкарва и голове и като цяло не е заплаха при статичните. Може и да ви свърши работа за момента, но до него трябва да има някой много стабилен защитник, който да компенсира всички тези недостатъци. Смолинг е пълен кошмар през сезона.
- Реално в защита ви трябват супер централен защитник и ляв бек. Това си е 1/2 ната защита.
- Ако махнете Де Хеа, трябва и нов вратар.
- В центъра ви трябва поне един играч до Погба. Ако махнете Карик е нужно още един и за някаква алтернатива в средата.
- На тъчовете сте пълен фейл, Михтарян се провали тотално, Марсиел и Рашфорд са под всякаква критика на тъча.
- Ибра беше мн добро попълнение, но вече е аут и пак трябва да търсите някой. Това значи поне един нападател от световна класа. Реално сте добавили единствено Погба към отбора от миналата година и евентуалното му развитие. Това имах предвид.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 17 май 2017 20:56

Трябва ни минимум ляв бек, където опитахме пет различни играча май и Моуриньо не е доволен от нито един от тях явно, централен защитник, опорен халф и крило/нападател.Хамес не ми се връзва-не мисля, че е по-добър от Мата.Трябва ни дефанзивен играч в центъра, ако си тръгне Карик.Уж за Бакайоко се говори, ще видим.Крилото-нападател ще е глезотията-там Уудуърд пак ще се прави на голям.Всичко сочи към Гризман, аз не бих отказал и Мбапе, но при него цената в момента е зверски надута, а и има сходни качества с другите ни двама млади нападателя.Но задължително ще се хвърлят яки пачки.А аз нямам нищо против Майкъл Кийн-бивш юноша е, няма да струва много, а и Моуриньо демонстрира, че поне за защитници има нюх.Не виждам кой по-качествен защитник можем да намерим на пазара.Изобщо не ги следя Реал дали още игнорират Варан или вече се е бетонирал титуляр-уж португалецът много го харесваше.Май там Начо е станал титуляр, което ще е гадно за франсето-4 години чака Пепе да остарее, сега Начо му взе мястото.Трябва ни качествен ляв бек-в момента имаме четири играча, всеки от който има недостатъци като бек.Блинд е бавен, Дармиан е куц в нападение, Шоу не чете добре играта, а Рохо просто не е бек.Но там никакви имена не ми идват, поне не и на бекове от световна класа, които да можем да убедим да дойдат.
На пазара лятото се справихме добре-Байи се бетонира титуляр, Ибрата показа, че не е прекалено стар, просто контузията беше неприятна новина, Михтарян е на приливи и отливи, но Моу не го пуска на правилната позиция в момента-не е ляво крило. Той трябва да играе зад нападателя или дясно крило.Един е провалът, и той е най-скъпият провал в историята на футбола.Един колега отгоре е написал, че Погба не бил постоянен, но пък имал визия за играта.Сори, ама за сто милиона не може да имаш едно добро качество-трябва да доминираш на терена във всички аспекти.За мен в центъра само един е качествен-това е Ерера, на който и бих дал лентата след като Руни си тръгне.Само той има качества и желание да играе за този клуб.Карик явно ще го пенсионираме, а има още какво да даде.Фелайни никога няма да го харесам-халф, който веднъж не може да даде качествен пас напред, няма място в Юнайтед.А Погба достатъчно съм писал защо е трагедия.Ако зависеше от мен бих предложил нов договор на Карик, бих задържал Ерера, Фелайни и Погба веднага ще ги махна, а с останалите пари ще взема млад дефанзивен халф и плеймейкър.Но Моуриньо демонстрира, че Погба и човек да застреля, пак ще ни е титуляр....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта