Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 12 ное 2017 18:25

A deal has been agreed for Marouane Fellaini to sign for Besiktas in the January transfer window for £8 million. - [Mirror]

Потребителски аватар
Claymore
Мнения: 147
Регистриран на: 11 яну 2012 20:32
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Claymore » 14 ное 2017 23:02

Това ще е много жалко ако се случи...и лошото е,че е напълно възможно понеже договора на Маруан изтича :roll:





Хубава асистенция на Тони :P
Manchester United - 20
Liverpool - 18
R.Giggs - 13
Arsenal - 13
P.Scholes - 11
Everton - 9
Aston Villa - 7
Sunderland - 6
Chelsea - 4
Manchester City - 2

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 15 ное 2017 09:10

Кое му е жалкото на напускането на Фелайни? Жалко е, че такъв играч може да има основна роля в нашият отбор.
Като цяло с наближаването на прозореца се засилиха много спекулациите. Отделно от това и Жозе беше казал, че е искал 4-ти играч през лятото, като това би трябвало да е Гризман. Интересно е дали зимата ще привлечем някого.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Claymore
Мнения: 147
Регистриран на: 11 яну 2012 20:32
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Claymore » 22 ное 2017 11:49

Jackxxx написа:Кое му е жалкото на напускането на Фелайни? Жалко е, че такъв играч може да има основна роля в нашият отбор.
Като цяло с наближаването на прозореца се засилиха много спекулациите. Отделно от това и Жозе беше казал, че е искал 4-ти играч през лятото, като това би трябвало да е Гризман. Интересно е дали зимата ще привлечем някого.

Жалкото е,че Фелайни е най-малкият проблем в отбора.
На мен включванията му през последните два сезона ми харесват(с малки изключения:). Мисълта ми е там,че не си струва да се продава и то за 7-8 милиона при положение,че може да помага на отбора от пейката.

Griezmann: "I have not made a decision. It all depends on several factors. I don't exclude anything, I have nothing against England, apart from the weather and Manchester United is a possibility."


:P
Manchester United - 20
Liverpool - 18
R.Giggs - 13
Arsenal - 13
P.Scholes - 11
Everton - 9
Aston Villa - 7
Sunderland - 6
Chelsea - 4
Manchester City - 2

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 24 ное 2017 21:28

"Да, притеснен съм за оставането му в отбора. Аз обаче не участвам в разговорите между играчите и борда на директорите, така че само мога да се съглася с техните решения. Всеки играч има правото сам да решава бъдещето си, когато договорът му приключи. Аз уважавам и решенията, които взимат директорите в клуба. Единствено се надявам двете страни да успеят да се разберат", заяви Моуриньо.

В случая не ме притеснява факта, че Моуриньо иска Фелайни да остане, а ме притеснява това, че той не участвал в преговорите. Сър Алекс винаги е имал последната дума при трансферите и смятам, че мениджърите трябва да имат това право. Иначе не са мениджъри, а треньори само. Това важи не само за Юнайтед. Виждаме как Пеп получи всички играчи, които искаше за неговият стил на игра и сега какво прави. Явно наистина тежи доста липсата на 4-тия играч, който Моуриньо искаше лятото. Чудно ми е ако бяхме купили Гризман, дали щяхме да вземем Лукаку.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот soad » 25 ное 2017 16:22

Jackxxx написа:
"Да, притеснен съм за оставането му в отбора. Аз обаче не участвам в разговорите между играчите и борда на директорите, така че само мога да се съглася с техните решения. Всеки играч има правото сам да решава бъдещето си, когато договорът му приключи. Аз уважавам и решенията, които взимат директорите в клуба. Единствено се надявам двете страни да успеят да се разберат", заяви Моуриньо.

В случая не ме притеснява факта, че Моуриньо иска Фелайни да остане, а ме притеснява това, че той не участвал в преговорите. Сър Алекс винаги е имал последната дума при трансферите и смятам, че мениджърите трябва да имат това право. Иначе не са мениджъри, а треньори само. Това важи не само за Юнайтед. Виждаме как Пеп получи всички играчи, които искаше за неговият стил на игра и сега какво прави. Явно наистина тежи доста липсата на 4-тия играч, който Моуриньо искаше лятото. Чудно ми е ако бяхме купили Гризман, дали щяхме да вземем Лукаку.

Глупаво е да вярваш, че Моуриньо няма роля в преговорите. Същото твърдеше и по време на контузията на Погба - че се подготвял по индивидуална програма с други медици а.у...и нямал никаква идея кога ще се завърне..Сериозно ли вярвате точно Моуриньо да не знае какво се случва с играчите му..

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 25 ное 2017 17:52

То е ясно, че знае, ясно е че неговите искания са известни на Един и компания. Но в случая с Фелайни например това изказване на Моуриньо е странно. Ако сър Алекс искаше Фелайни да остане, щеше да го остави. Щеше да каже на борда, да му дават какъвто договор иска и да остава. Сър Алекс никога не е бил спиран от директорите да купува/задържа играчи. Разбира всичко това важи, когато и самите играчи искат да останат в Юнайтед.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 25 ное 2017 20:45

Когато Моу играе дефанзивно всичките медии в Англия пищят, днес Конте излиза с петима в защита + Канте, Бакайоко и Дринкуотър пред тях и никой не отбелязва това. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот soad » 25 ное 2017 21:28

vasilnv написа:Когато Моу играе дефанзивно всичките медии в Англия пищят, днес Конте излиза с петима в защита + Канте, Бакайоко и Дринкуотър пред тях и никой не отбелязва това. :lol:

Точно това си мислех. :lol:
А да не говорим за ултра некадърния тактик Клоп .. :lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот JackPackage » 26 ное 2017 12:28

soad написа:
vasilnv написа:Когато Моу играе дефанзивно всичките медии в Англия пищят, днес Конте излиза с петима в защита + Канте, Бакайоко и Дринкуотър пред тях и никой не отбелязва това. :lol:

Точно това си мислех. :lol:
А да не говорим за ултра некадърния тактик Клоп .. :lol:

Конте с дефанзивната тактика направи за първото полувреме повече положения, отколкото имат Ман Ю за последните им три мача с Пул :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][/center]
[center][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта